Şimdi Ara

DonanımHaber üyeleri yılın en iyi ürünlerini seçti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her yıl olduğu gibi geride bıraktığımız dönemde de pazara sunulan yepyeni cihazlar, servisler, ürünler farklı heyecanlar yarattı. Bazısı hayal kırıklığı olmaktan öteye gidemedi bazısı ise DonanımHaber Forumlarında en çok konuşulanlar arasında yerini uzun süre korumayı başardı.

Biz de tüm DonanımHaber takipçilerinin oyları ile belirlenen bir liste hazırladık ve yılın en iyilerine karar verdik. Tamamen kullanıcı oyları ile belirlenen sıralamaya göre en iyi isimler şöyle:

Yılın Fiyat Limitsiz En İyi Akıllı Telefonu:

1. iPhone 6s/6s Plus

2. Samsung Galaxy Note 5

3. Sony Xperia Z5 Premium

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Yilin-fiyat-limitsiz-en-iyi-akilli-telefonlari.htm

Yılın 1000TL – 2000TL Arası En İyi Akıllı Telefonu:

1. LG G4

2. Samsung Galaxy S6

3. Sony Xperia Z5 Compact

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/2015-yilinin-1000TL--2000TL-arasi-en-iyi-akilli-telefonlari.htm

Yılın 1000TL Altı En İyi Akıllı Telefonu:

1. Xiaomi Redmi Note 3

2. Sony Xperia M4 Aqua

3. Meizu M2 Note

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/2015-yilinin-1000-TL-alti-en-iyi-akilli-telefonlari.htm

Yılın En İyi İyi Yerli Girişimi:

1. Sinemia

2. Bundle

3. Hopi

http://www.donanimhaber.com/kurumsal-diger/haberleri/Yilin-en-iyi-yerli-girisimleri.htm

Yılın En İyi Dizüstü Bilgisayarı:

1. Dell XPS 13”

2. Apple MacBook 12”

3. Microsoft Surface Book

http://www.donanimhaber.com/notebook/haberleri/Yilin-en-iyi-dizustu-bilgisayarlari.htm

Yılın En İyi Akıllı Saati:

1. Samsung Gear S2

2. Apple Watch

3. Huawei Watch

Yılın En İyi Mobil Oyunu:

1. Monument Valley

2. Lara Croft GO

3. Agar.io

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/2015-yilinin-en-iyi-mobil-oyunlari.htm

Yılın En İyi Mobil Uygulaması:

1. Periscope

2. Twitch

3. Scorp

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/2015-yilinin-en-iyi-mobil-uygulamalari.htm

Yılın En İyi Fotoğraf Makinesi Üreticisi:

1. Sony

2. Canon

3. Nikon

Yılın En İyi Film:

1. Mad Max: Fury Road

2. Star Wars: The Force Awakens

3. The Martian

http://www.donanimhaber.com/zamazingo/haberleri/Yilin-en-iyi-filmleri.htm

Yılın En İyi Dizisi:

1. Mr. Robot

2. Narcos

3. Daredevil

http://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Yilin-en-iyi-yeni-dizileri.htm

• Yardım destek bölümünüze de yazdım cevap gelmedi. Beni hatırla dediğim halde sitenize ortalama 5 girişimden neden 3 nde benden kullanıcı adı ve şifre istiyor, bunu site yöneticilerinden biri açıklasın. Sayfanın kendini restart etmesi için mi bunu yapıyorsunuz. Ofisteki bilgisayarımda da aynısı oluyor. Chrome kullanıyorum ve bunun bilinçli olarak tarafınızdan yapıldığını düşünüyorum artık. Aynı sorunu yaşayan başkaları var mı arkadaşlar?
  • Buralar şenlenir.
  • "Yılın Fiyat Limitsiz En İyi Akıllı Telefonu" kategorisinde 1. seçilen iPhone 6S/6S Plus bir teknoloji forumuna yakışmayan sonuç olmuş...

• operatorden 36 ay taksitle faiziyle yaklasik 5000 liraya gelen ama otobuste akbil basan telefonla konusurken cihazi özenle tutup elma logosuna parmagini degdirmemek icin binbir sekle giren ayfoncular birinci olmus tebrikler

• Birazdan İphone nasıl birinci olurcular gelir.
  • Note 5 birinci sırada olmalı yılın en yenilikçi cihazı çünkü

• apple ürünleri ilk sırada olmayı fazlasıyla hak ediyor. ama akıllı saat konusunda biraz daha gelişim göstermek zorundalar.

• Arkadaşlar siz hiç iPhone 6 plus ve üstü kullandiniz mi da bu kadar kötüleme pesindesiniz. Şuanda z5 premium kullaniyorum fakat daha önceki iPhone 6 plus çok çok daha iyiydi . tekrardan iphoneye gececgim , cihaz o kadar stabil ki , hele birde jalibreak yüklüyse yapabileceklerini androidden çok daha fazla . kullanmayan bilemez

• 810lu, ekranı 4k dan dönme 1080p olan zp5 premium yılın telefonu demek. Askflslf

Film olarak star wars o listede olmamalıydı bence. Popülerliğine dua etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 6 Ocak 2016; 18:54:56 >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    fiyat limitsiz denmiş değil mi, fiyat hesaba katılmadan hangisi daha iyi diye sorulmuş yani para derdin olmasa gidip sen hangisini alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 6 Ocak 2016; 19:14:11 >
  • note 5 birinci olmalıydı bence de. yaa cidden millette para çok yaa :) bu duruma seviniyorum arkadaş :) ama harcamasını da bilmek lazım ayrı bir mevzu. her neyse film konusundu şu mad max'i bir türlü sevemeyen ben miyim yaa. tamam güzel ama abartılacak kadar da değil. the martian kat be kat güzel bence :)

• Yardım destek bölümünüze de yazdım cevap gelmedi. Beni hatırla dediğim halde sitenize ortalama 5 girişimden neden 3 nde benden kullanıcı adı ve şifre istiyor, bunu site yöneticilerinden biri açıklasın. Sayfanın kendini restart etmesi için mi bunu yapıyorsunuz. Ofisteki bilgisayarımda da aynısı oluyor. Chrome kullanıyorum ve bunun bilinçli olarak tarafınızdan yapıldığını düşünüyorum artık. Aynı sorunu yaşayan başkaları var mı arkadaşlar?

• Doom II kullanıcısına yanıt
    Para derdim yok kardes aklım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence direk üyelerin oyuyla seçilmemeliydi. Erdi, Mesut reyizin filan oyları etki etmeliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Yardım destek bölümünüze de yazdım cevap gelmedi. Beni hatırla dediğim halde sitenize ortalama 5 girişimden neden 3 nde benden kullanıcı adı ve şifre istiyor, bunu site yöneticilerinden biri açıklasın. Sayfanın kendini restart etmesi için mi bunu yapıyorsunuz. Ofisteki bilgisayarımda da aynısı oluyor. Chrome kullanıyorum ve bunun bilinçli olarak tarafınızdan yapıldığını düşünüyorum artık. Aynı sorunu yaşayan başkaları var mı arkadaşlar?

Selam.

Bu sorunla ben de uğraşıyorum. Daha evvel gün bey ile görüştüm. Forum ile ilgilenen yazılımcı arkadaşla epey uğraştık. Bazı eklentileri kaldırınca düzeldi ama son günlerde tekrar başladı. Diğer tarayicilarda sorun yok, chrome ile ilgili bir sorun olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Robot

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 6s / 6s Plus'ın işlemcisi dışında hiçbir özelliği en iyiler arasında dahi yer almaz. Ayrıca ankette S6 Edge Plus ve Note 5 vardı. Oylar bölündü, o nedenle iPhone kazandı :)

• VioLee kullanıcısına yanıt
    belli bir servete sahipsen bir yerden sonra 3-5 lirayı hesaplamıyorsun kefenin cebi yok sonuçta, iphone kullanmak zevkli adam zenginse gidiyor alıyor samsung 3 lira daha ucuz gidip onu alayımda bu ayı çıkarayım demiyor bunun akılla ilgisi yok zenginsen para koleksiyonu yapacaksın da ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 6 Ocak 2016; 19:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

quote:

Orijinalden alıntı: strathmoreaYardım destek bölümünüze de yazdım cevap gelmedi. Beni hatırla dediğim halde sitenize ortalama 5 girişimden neden 3 nde benden kullanıcı adı ve şifre istiyor, bunu site yöneticilerinden biri açıklasın. Sayfanın kendini restart etmesi için mi bunu yapıyorsunuz. Ofisteki bilgisayarımda da aynısı oluyor. Chrome kullanıyorum ve bunun bilinçli olarak tarafınızdan yapıldığını düşünüyorum artık. Aynı sorunu yaşayan başkaları var mı arkadaşlar?
    Selam. Bu sorunla ben de uğraşıyorum. Daha evvel gün bey ile görüştüm. Forum ile ilgilenen yazılımcı arkadaşla epey uğraştık. Bazı eklentileri kaldırınca düzeldi ama son günlerde tekrar başladı. Diğer tarayicilarda sorun yok, chrome ile ilgili bir sorun olsa gerek.

Tamam da bu yeni bir şey de değil. Abartısız bir kaç yıldır var. Bu kadar uzun süre çözülemeyen ne olabilir. Ki defalarca dile getirildi başka arkadaşlarca da. İnsan doğal olarak bunun bilinçli yapıldığını düşünüyor. Bakın sizin yazıyı forum arayüzünde okuduktan sonra ana sayfaya dönerken tekrar hatırlamadı ve nick ile şifrenin yazdığı yere tıkladım, sayfayı restart etmesi gerekti.

• 2015'in bence en iyi dizisi The whispers'tır. Ne True Detective'in ikinci sezonu ne de Fargo bile bu denli kaliteli değildi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.