Şimdi Ara

metal anarşi motorsiklet sevgisi bira köfteci çorbacı tumblr redhotchilipapers

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaybedenler klübü che guerrüm obey twitter vali mutlu (olamadı) vendetta nirvana kobain şagy ölmüş öldün cıq lol güzel oyun dota 2 güzel oyun adventure tiem iskandinav mitolojisi uçanspagetti canavarı black metal heavy metal 2PAC west coast siyah beyaz gif harley hellsangels bass çalanlar klübü hitler hayranlığı feminizm lgbt kadın gücü ;) ironi kinaye eksisözlük 9gag onedio buzzfeed yap yap oha diyorum muratabigf howtobasic troçkizm raul castro komik isimli türk metal rock grupları duman minyons marvel deadpool çinde saat 12 fightedenler klübü yoda joker beatels van hallen jack daniels bulagristandan ucuz viskiler taksim ldp tekken scorp vestel casper american psycho kürt'ün ü sünü sansürlemek anonymous skrillex esports into the wild harry pothead liselinin barış manço hayranlığı bildiği tek türkçe müzik dilek taşı olan keçi sakallı metalci genç Sons of anarşi gema of thrones ofsaytın ne olduğunu bilen kız, ofsaytın ne olduğunu bilmek isteyen kız plasyationda pes oynamak isteyen kız erkeklerin kızlardan daha havalı olduğunu düşünen kız pembe rengini sevmeyen kız güzelsanatlar bufalo solcer no woman no cry bobmarler marijonna weed 420 wine ve vine videolarında defalarca kullanan müzikler iyidir iyi candır adamın dibi emojiler samimi olmayan whatsapp grupları smells like teen spirit yurdum insanı lafı her türlü vatan millet sakarya has bilmemne 2000lerden sonra pop ayyıldız tim fox tv ahmet kural hayatında kavgaya girmemiş entellektüel devrimci nutella netflixin türkiye'ye gelişine sevinen insan az 31 çektiği için hava atan insan horseheadmask ragecomics oldmemes knowyourmeme my littlephony egedeki feminist pkk üniversitesi kızlarla voleybol oynayan o çocuk vede ben kızlarla voleybol oynarken oyuna katılan o çocuk ingiliz dili ve edebiyatı amerikan kültürüvedebiyatı tişörtünü pantalonunun içine sokup eşşek gibi telefonunu kıç cebine saplayan kız. uzay komünizminde dünyamerkezciliği savunan insan. connetct2me, ask.fm twitter

BAŞKA KANSER TÜRLERİ VARSA EKLEYEBİLİRSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 11 Nisan 2016; 19:30:31 >

• Lollicon :P

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle ekle ekle @AvriL<3

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Lollicon :P

punk is dad
  • quote:

Orijinalden alıntı: fokof

ekle ekle ekle @AvriL<3

ekledim deadpoll dan hemen sonra

+

bi ergen facebook grubu vardı ayol falandı kısaltması biri hatırlatsın onu da ekliyeyim
  • Hande yener dinliyorsun herhalde kardeş nedir bu rock guruplarına düşmanlık

INADINA VAN HALEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenkaNuank -- 6 Ocak 2016; 17:48:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayende forumun google rankı tavan yaptı
  • 2pac yazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: SideBlastisafeeder

2pac yazmış

metal anarşi motorsiklet sevgisi bira köfteci çorbacı tumblr redhotchilipapers

• quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Hande yener dinliyorsun herhalde kardeş nedir bu rock guruplarına düşmanlık

INADINA VAN HALEN

eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lolicon

kaybedenler klübü che guerrüm obey twitter vali mutlu (olamadı) vendetta nirvana kobain şagy ölmüş öldün cıq lol güzel oyun adventure tiem iskandinav mitolojisi uçanspagetti canavarı black metal heavy metal 2PAC west coast siyah beyaz gif harley hellsangels bass çalanlar klübü hitler hayranlığı feminizm lgbt kadın gücü ;) ironi kinaye eksisözlük 9gag onedio buzzfeed yap yap oha diyorum muratabigf howtobasic troçkizm raul castro komik isimli türk metal rock grupları duman minyons marvel deadpool çinde saat 12 fightedenler klübü yoda joker beatels van hallen jack daniels bulagristandan ucuz viskiler

metal
    içki türleri
    iskandinav mitoloji
    çizgi romanlar ne alaka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmetal Chemist -- 6 Ocak 2016; 18:04:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ketto plazma

quote:

kaybedenler klübü che guerrüm obey twitter vali mutlu (olamadı) vendetta nirvana kobain şagy ölmüş öldün cıq lol güzel oyun adventure tiem iskandinav mitolojisi uçanspagetti canavarı black metal heavy metal 2PAC west coast siyah beyaz gif harley hellsangels bass çalanlar klübü hitler hayranlığı feminizm lgbt kadın gücü ;) ironi kinaye eksisözlük 9gag onedio buzzfeed yap yap oha diyorum muratabigf howtobasic troçkizm raul castro komik isimli türk metal rock grupları duman minyons marvel deadpool çinde saat 12 fightedenler klübü yoda joker beatels van hallen jack daniels bulagristandan ucuz viskiler

metal
    içki türleri
    iskandinav mitoloji
    çizgi romanlar ne alaka?

içki türleri ve çizgi romanlar için bir genelleme yapmadım.

• Motosiklet hocam o yanlış yazmışsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ketto plazma

quote:

metal
    içki türleri
    iskandinav mitoloji
    çizgi romanlar ne alaka?

içki türleri ve çizgi romanlar için bir genelleme yapmadım.

marvel
    jack daniels
    bira? bunları sordum.

ayrıca popçusun veya rapçisin sanırım metale çamur attığına göre.

• Kim Jong Un
    Galatasaray
    Ps Vita
    Toshiba
    Casper
    Bu arada Justin falan mı dinliyosun yada Katy Perry umarım bunları yazabilecek kadar cüretkarsan türkü dinliyosundur

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Kim Jong Un
    Galatasaray
    Ps Vita
    Toshiba
    Casper
    Bu arada Justin falan mı dinliyosun yada Katy Perry umarım bunları yazabilecek kadar cüretkarsan türkü dinliyosundur

Katty vestel casper unutmusum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 6 Ocak 2016; 18:23:45 >
  • Knight Online Anahtar Görevi Tüm Keyler
  • arnold schwarzenegger
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Kim Jong Un
    Galatasaray
    Ps Vita
    Toshiba
    Casper

Katty vestel casper unutmusum

hocam bir miktar kirildim yalniz haberiniz olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Lollicon :P

punk is dad

Punk is daddy

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.