Şimdi Ara

Çekiç kadar sağlam telefon 'Ultron X1' inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
4.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekiç gibi kullanabileceğiniz çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı ekranıyla çivi çaktığımız ve ceviz kırdığımız Ultron X1, 600TL altındaki fiyatıyla da ilgi çekici bir telefon.

Dayanıklılık konusunda bütün rakiplerine meydan okuyan bu ilginç telefonu artıları ve eksileriyle değerlendirdik.

• 2.200 amper pil sıkıntı çıkartabilir. Onun haricinde kağıt üstünde fiyatına göre iyi telefon gözüküyor.

• cevizler cürükmüş

• Kılıfa çare bulmuşlar :)

(ek olarak: Levent Pekcan '' yeni dönemde çökmüş olan reklam teknikleri sonucunda (adobe bloker sayesinde) artık daha saldırgan reklamlar olacak mesela VİDEO İÇİNDE RENDER EDİLMİŞ REKLAMLAR '' demişti 1 hafta önce... )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 5 Ocak 2016; 22:31:34 >
  • bu adam geldi aklıma :D

• Madem bu kadar ucuza yapılabiliyor neden Apple saçma sapan safir ekran fikrini ortaya attı ?

• Vestel ve casper'a kapak olsun.

• Oha. Bu nasıl şey yahu? Benim iphone ile o çiviye vurmayı geç. Bir değdirsem ekran çatlar.

• Yeni nesil 3310 diyebilir miyiz?

• Pil falan sıkıntı çıkarmaz.Rahat rahat yeter

• Bildirim çubuğu ikonları olsun, mp3 çalar widgeti olsun, şebeke sinyal göstergesi olsun hep LG'nin kullandığı arayüz.
  • Helal olsun valla. Bizim çakma yerliler yerinde saymaya devam etsin

• Bataryası whatsapp ve müzik dinlemede 13-14 saati çıkarır mı?

Hepsiburada da satışa sunulmuş.

İthalatçı güncel sürüm desteği verse iyi olurdu. Teknik servisinin de memnun etmesi lazım.
  • Keşke 899tl bandında adam akıllı bi modeli olsa o zaman çok daha fazla ses getirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29. saniyede Erdi abiyi cevizi yerken göstermek güzel olmuş, güldüm nedense.
  • Aman tanrım dedim

• Erdi abi civi cakinca kalici izler olustumu? Muhakkak olusmustur da yine de sorayim dedim :)

• Cihaz hoÅŸ ve gideri var ama keÅŸke lolipop ile gelseymis ki MTK 6582 lolipop destekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşaatta çivi çakma için çekiç arama derdine son. :)

• diğerlerini döver.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.