Şimdi Ara

25-35 bin hatchback araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edit : konuyu açtığımda 20-25bin civarıydı. sonra biraz daha fazla verip yeni kasa fiesta almaya karar verdim ama 35bin civarına doğru düzgün bir şey bulamadım bir türlü. şimdi yine puntolara bakıyorum çok kararsızım

konu ilk açıldığında ki yazım

--
    merhaba, öğrenciyim ve bu fiyat aralığında bir araba almayı düşünüyorum. aslında daha yukarı da çıkabilirim ama ilk aracım olacağı için bu bütçe daha ideal olur diye düşünüyorum. manuel vites, hatchback istiyorum. arabalar hakkında fazla bilgim yok o yüzden baya kararsız kaldım. şu an hoşuma giden punto var bu fiyat aralığında, sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Şubat 2016; 22:52:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

merhaba, öğrenciyim ve bu fiyat aralığında bir araba almayı düşünüyorum. aslında daha yukarı da çıkabilirim ama ilk aracım olacağı için bu bütçe daha ideal olur diye düşünüyorum. manuel vites, hatchback istiyorum. arabalar hakkında fazla bilgim yok o yüzden baya kararsız kaldım. şu an hoşuma giden punto var bu fiyat aralığında, sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

Grande Punto multijet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1.3 m.jet punto al uzulmezsin

• Clio
  • quote:

Grande Punto multijet

• Astra g punto clio corsa c ama b segmentine hic girme bence astra g al benim ilk aracim astra g idi su an astra j m var ben hala astra gyi ozluyorum cok tatli aractir masrafsizsizdir kronik problemi yoktur

• Hyundai getz al. Hem diğerlerinden daha yüksek model ve temiz bulunur.

• 2004 ve üzeri Nissan Almera 1.5 tekna modeline de bakabilirsiniz.

• forum ve punto aşkı

• Grande Punto , Hyundai Getz(1.5 110hp) , Megane 2 hb
  • Megane 2 HB bulabilirsen kaçırma . O olmazsa Clio veya punto bakabilirsin . Bu araçlar öğrenci adamı pek üzmez .
  • 2008 clıo 3 dızel bulursun 25e hem az yakar hemde tipi idare eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aveo HB bak. Bir dene gayet güzel araçlar. Çok daha dolu. Alt aksam, motor Opel Corsa.

• 206 veya mazda 3
  • yorumlar için teşekkürler, bütçeyi yükseltmezsem punto'da karar kılacağım büyük ihtimal 1-2 ay içerisinde. bu arada punto evo yerine grande punto önerilmesinin sebebi bütçe mi yoksa başka nedenler mi var? evo daha iyi gibi geldi
  • O paraya temiz evo varsa hemen alalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabia al.

• 1.5 aydır bakıyorum, bütçeyi artırıp yeni kasa fiesta almaya karar verdim. şu an karar veremediğim şey ise 1.4tdci mi yoksa 1.25 mi almalıyım, çünkü yılda taş çatlasa 7-8bin km yaparım.
  • bende grande punto 1.3 multijet 90 bg 6 ileri dynamic tavsiye ediyorum. birde skydome olursa tadından yenmez...
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    2010 ve üstü yani yeni kasa fiestaların temizini 30-35 bin üstüne anca bulabilirsiniz heralde.
    Ben de aynı kriterlerde araç bakıyorum, ibiza mantıklı geldi açıkçası. Ama bütçeyi biraz daha artırabilecek olsam fiesta titanium donanımlı alırdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.