Şimdi Ara

Sony Çökme Üzerine PSN Plus Abonelerine Telafi Sözü Verdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         PSN'in bir süre faaliyet dışı kalmasına istinaden Twitter üzerinden bir açıklama yapan firma bu sürecin telafi edileceğini açıkladı.

Böylelikle PlayStation Plus aboneleri ve PlayStation Now sisteminden içerik kiralayan oyuncular, PSN hizmetinden yararlanamadıkları süre kadar hak sürelerine eklenecek.

• sadece amerika kitasina özgü bir hata mi ? ben cökme falan görmedim ??

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ben dün giremedim, makine bile sapıttı anlamadım. NFS aldık oynayamadık, iyimi...

• xbox live 'de böyle uzun süre çökmeler asla yaşanmaz...
  • xbox one win10 entegresiyle çok şey kazandı DX12,geriye uyumluluk,EA access,elite controller,gold üyelere her ay ücretsiz kalite oyunlar,hızlı arayüz,sağlam live sistemi
  • PlayStation network team çalışıyor!
    Sony Çökme Üzerine PSN Plus Abonelerine Telafi Sözü Verdi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

xbox one win10 entegresiyle çok şey kazandı DX12,geriye uyumluluk,EA access,elite controller,gold üyelere her ay ücretsiz kalite oyunlar,hızlı arayüz,sağlam live sistemi

he tamam hemen bir çöpbox alıyorum şimdi

• Bende dün akşam giremedim bakım çalışmasında diye bi uyarı aldım ilk defa görüyorum böyle birşey.

• Remasterstation yine çökmüş. Şaşırmadık.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

xbox one win10 entegresiyle çok şey kazandı DX12,geriye uyumluluk,EA access,elite controller,gold üyelere her ay ücretsiz kalite oyunlar,hızlı arayüz,sağlam live sistemi

Yazılım kanadında istediği kadar yenilik kazansın, donanım açısından halen PS4'ün gerisinde ve öyle de kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Belki DX12 oyunlarında biraz ivme kazanır ama o da şüpheli.

Bu konsolların ömürleri eski konsollara göre çabuk dolacaktır. 1-2 sene içinde yeni konsollarla ilgili haberler çıkmaya başlar.

PC cephesi ise bu sene uçacak. Örneğin Nvidia Pascal ekran kartları şu an 900 serisi Maxwell kartlardan 10 kat daha hızlı olacağı söyleniyor ki bu kartların standart çözünürlüğü 4K olacak. Böyle bir ortamda ve bu kadar yüksek performans ve kaliteye sahip ekran kartları varken konsolların aynı kalacağını düşünmemek gerek. Firmalar daha 1080p/60 kare hızında oyun yapmakta zorlanıyor. İlla ki bir süre sonra hardcore oyuncular da gözünü PC'ye çevirir.

• Benim psn plus surem bir gun uzadimi onumu demek istedi olsa cok iyi olur yoksa dun cinnet gecirdim soyliyim
  • Süreyi eklemeleri lazımdı zaten. Bunun haricinde bir oyun falan vermeleri lazım. Gerçi şimdi oyun diye bir çöp verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla xbox live oyunları 2 kat daha iyi

• Bir konuda da sidik yarıştırmayın be
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bloodborne

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

xbox one win10 entegresiyle çok şey kazandı DX12,geriye uyumluluk,EA access,elite controller,gold üyelere her ay ücretsiz kalite oyunlar,hızlı arayüz,sağlam live sistemi</blockquote>

he tamam hemen bir çöpbox alıyorum şimdi

yaw he he

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.