Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abdden almaya kalkacaksan kulaklik cikmiyor. bunu da hesaba kat. ben de almak isityordum ama kulaklik olmadigini gorunce kendimi enayi gibi hissetmemek icin almadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

Sebebi S7 ve G5'dekilere göre neredeyse yarı yarıya daha yavaş bir nand'a sahip olması olabilir
    Bu arada cidden merak ediyorum. S7 ve G5 kafa kafaya bir nand okuma yazma hızı ortaya koyarken, htc 10 neden fersah fersah daha yavaş bir nand'a sahip diye

Sebep çok açık değil mi MALİYET

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

abdden almaya kalkacaksan kulaklik cikmiyor. bunu da hesaba kat. ben de almak isityordum ama kulaklik olmadigini gorunce kendimi enayi gibi hissetmemek icin almadim.

Çıkmasa ne olacak ki HTC zaten kulaklığın da maliyetini satış fiyatına ekliyordur. Ucuzsa kulaklıksız olması bir şeyi değiştirmez.

• onno92 kullanıcısına yanıt
    Anı yakalamak mümkün değil yani HTC 10 ile. Dur bi dakka lensi temizleyeyim derken anı kaçıracaksın
  • Sizin telefoonlaarda isinma durumu nedir kac derecedir?

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    satis fiyati 700 dalar. kulakligin maliyetini eklemis ama kulaklik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

E dostum kusura bakma ama sen (hakan gunduz ) bir telefonu en az 2 defa iade ediyorsun. Bunlari da tekrar satacaklar. Senin iade ettiklerin baskasina (kutu acildigi annurun teshir olur) baskasinin iade ettikleri de sana geliyor. Bence de internetten elektronik urun alinmaz. Gunumuzde buyuk teknomarketler bile kutulari (tv, camasir, bulasik makinasi vs.)alttan acip uckagit yaparken, teshir ya da iade urunu sifir diye millete yuttururken bu internet saticilarinin milleti misli misli dolandirmasi com normal.

onları refurbished olarak satmaları lazım normalde.
  • Cihazin son yazilimi nedir arkadaslar?
    Bu arada o dipp ses gecmiyor nee yaptiysam isigida actim olmadi .beni rahtsiz ediyorr o dipp ses paneldennmi yapiyorr? Sharp pannelerde bu sorun varmi?

• Zenfone 3 deluxe de snapdragon 820 full hd 5.7 inch amoled ekran be 6 gb ram var. Kamera da sony imx. Xperia z5 deki gibi. Ne koyarlarsa koysunlar. Android bir yere kadar. Biri yukarda örnek foto koymuş. Lens temizleyip xda dan. Allah aşkına iphone da lens mi temizliyoruz. Ses haricinde tatmin eden bir tarafı yok. İphone 6s plus 64 gb şuan piyasadaki en UCUZ telefon bence....

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Sonra kalkıp bizden 3000 kağıt isteyince biz de söveriz ama

• dbaggio kullanıcısına yanıt
    Ben parola kullanıyorum, onaltı karakterli. telefonu kapatıp açınca, şifre soruluyor. şifreyi girip onaylayınca teelfon yeniden başlıyor ve çok kısa sürede tamamen açılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HTC 10 otomatik mod ile çekildi.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trk.krynk -- 31 Mayıs 2016; 13:05:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

Sennheisere iyi dedi. Forumdan kacalim.

Evet dünyanın en iyi kulaklıklarını sennheiser üretir. Fiyat performans demiyorum bak. En iyi diyorum. Yani parayı veren düdüğü çalar. Ben de 300II den ath ckr7 ye geçtim. Fiyatları aynı ama ath ckr7 çok üstün bu ath markasının sennheiserden iyi olduğu anlamına gelmiyor. Athnin ya da diğer markaların hiç bir kulak içi kulaklığının sennheiser ie800 den iyi olduğunu sanmıyorum.

Orda bir ie800 cikarmis. Hemen dunyanin en iyisini yaptin. Baska bir ust seviye iemi yok. Zaten ie800 de sinirli sayida uretildi. Yani tek tük bazı kisilerde gorursun. Kafaustunden bahsetmiyorum. Onda iyiler ama konu iemse tam bir çöp.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KararsızHerif

Sennheiser popüleritenin şişirmesi bir markadır. Mesela ie800 dediğiniz kulaklıkta kablon bozulsa kulaklığın çöp olacak. Ya da servisle uğraşacaksın. Nerede jak girişli kablo değişimi o devasa en iyi dediğin ie800 de? :) Ki az önceki mesajımda örnek de verdim Earsonic velvet Noble k10 vb kulaklıklar yine ie800 kadar fiyata sahiptir, fakat ülkemizde bilinmediğinden sizin gibi kullanıcılar en pahalıyı bu üleye satan sennheiseri en iyisi sanırsınız. Ki size göre en iyisi de o olabilir. Bu işler kulaığınız duymak istediği sese göre değişir.

Sennheiserın Türkiye fiyatları fahiş. Ama çok param olsaydı deneyerek en iyisini bulmaya çalışırdım. 5-6 bin verirdim bir kulak içi kulaklığa.

Sennheiser türkiye fiyatları fahiş değil hatta yurtdışına göre daha uygun bile satıyorlar.Hd800 ve ie800'ü daha ucuza sattılar mesela.Ayrıca ie800'den pahalı en az 20 tane kulaklık vardır piyasada.Zaten ie800 dışında iyi bir ürünüde yok pek sennheiserın.3000$'lık iemler var ki birisinide düne kadar ben kullanıyordum.Müzik ekipmanları sektörü gün geçtikçe gelişiyor ve fiyatlar uçuyor giderek.Şu en iyisidir gibi sözler fazla iddaalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: surgeon17

Zenfone 3 deluxe de snapdragon 820 full hd 5.7 inch amoled ekran be 6 gb ram var. Kamera da sony imx. Xperia z5 deki gibi. Ne koyarlarsa koysunlar. Android bir yere kadar. Biri yukarda örnek foto koymuş. Lens temizleyip xda dan. Allah aşkına iphone da lens mi temizliyoruz. Ses haricinde tatmin eden bir tarafı yok. İphone 6s plus 64 gb şuan piyasadaki en UCUZ telefon bence....

Iphone 6s plus arkadaşta var, bana göre çok çirkin ve kaba bir telefon. Şirket iphone 6 serisi vermeyi teklif etti ama ben tercihimi HTC 10'dan yana kullandım. Kılıf vs kullanmayı düşünmediğim için HTC 10'un çizilmeye dayanıklı safir kamera camını daha az parmak izi vs belli eden çizilmeye karşı dayanıksız sert plastik camlara karşı tercih ederim. Fotoğraf çekerken arada bir ekrana tıklayıp ufak tefek ayar yapmak benim için sıkıntı oluşturmuyor. Bir çok S7, G5 ve İphone 6s plus ile çekilen fotoğraflar gördüm çoğunda düzgün bir resim elde etmek için manual ayar yapmanız gerekiyor. HTC 10 otomatik kamera ve oyun yükleme hızı konusunda en iyi olmayabilir ama bana göre genel itibariyle bu senenin en iyi telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

cihazı ilk alanlardan birisi olmak istiyordum ama yorumları okudukça azıcık beklemeye aldım, şu aralar ise iyice soğudum.

2 hafta sonra y.dışına çıkıyorum ve y.dışından almayı düşünüyordum.
    kamera ya çok çok fazla önem vermeyen, bu konuya çok önem verenleri zaten akıllı telefon dediğimiz şey ile çekilen fotolardan hiç bir şekilde tam tatmin olamayacağına inanıyorum.
    ancak özellikle şu köşelerdeki bozulma filan üstü geçiştirilecek bir şey değil.
    kamera özellikleri belli, lens belli...
    güncelleme gerekiyor deniliyor.
    koskoca htc yeni bir model çıkarıyor, bunu üzerinde aylarca, yıllarca onlarca belki de yüzlerce mühendisler vs üst düzey teknik elemanlar çalışmıyor mu ? şu forumdaki kullanıcıların basitçe gördüğü malum bozulmaları onlar göremiyor mu ? basit bir güncelleme ile giderilecek bir şeyse bunu neden düzelterek piyasaya çıkarmıyorlar ?
    güncelleme dediğimiz şey belki sonradan ilave bir sahne modu, efekt veya arayüz filan eklemek olabilir ama bu hatanın ne güncellemesi olacak, olacaksa neden yapılmamış ???

azıcık daha beklemedeyim, insanlar biraz daha kullansınlar, y.dışında elime alıp da inceleme niyetim var, içime sinmezse çıkacak başka bir üst düzey marka, modele yönelebilirim.

Hocam yurt dışına ne zaman çıkacaksınız ve nereye gideceksiniz 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

Sebebi S7 ve G5'dekilere göre neredeyse yarı yarıya daha yavaş bir nand'a sahip olması olabilir
    Bu arada cidden merak ediyorum. S7 ve G5 kafa kafaya bir nand okuma yazma hızı ortaya koyarken, htc 10 neden fersah fersah daha yavaş bir nand'a sahip diye

Sebep çok açık değil mi MALİYET

3000 liralık amiral gemisinde maliyet bahane edilemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sercos kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyordan silikon kılıf siparişi verdim bende. İce view kılof var orjinal ama Tr de yok. Ebay de var. Dün 50 dolara vardı. Ama almadım. Daha önce samsung un buna benzer bir kapaklı kılıfı kullandım s6 ve note 5 de. Ama pahalı olan bu kılıflar çok kolay çiziliyor. İce view nasıldır bilemem. Ama gelşrse almayı düşünüyorum.

• Htc 10 kılıfsız ve ekran korumasız kullanan veya bu konuda düşüncesi olan. Malum diğer cihazlar da ekran koruma ve kılıf şart. Benim iphone 6 yere düşünce tuzla buz olmuştu. 1100 TL ye apple store dan yenisini almıştım. Acı bir tecrübe olmuştu. Kılıfta cihazın tüm dizaynını premium havasını götürüyor.

• sercos kullanıcısına yanıt
    Hocam lensi korumak daha önemli tabii o konuda haklısınız da, iPhone'da da çizilmez safir kristal kamera lens kapağı kullanıyor ancak temizleme ihtiyacı duyulmuyor. En azından bir kaç ay kullandığım 5s böyleydi. HTC 10'da temizlemek gerekiyor mu gerçekten?
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.