Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tatmin oldum şahsen, zaten kameraya çok takıntılı değilim. Bunlar da benim telefondan, otomatik mod.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel Türkiye mde hiç adam akıllı insan kalmamış arkadaşlar herşey dolandırıcılık üzerine kurulu...

epey bir paylaşım ortamımız olduğu için sizlerle de paylaşmak istediğim bir durum var...

----------merhaba arkdaşlar düş hepsiburada.com dan aldığım iphone 6s plus ın faturası maille tarafıma geldi telefon yarın bende olur fakat seri nodan sorgulayınca rezillik diz boyu bana kullanılmış iphone 6s plus göndermişler baksanıza

garanti geçerlilik süresi

5 mayıs 2018 yazıyor.... bu cihaz 5 maysıda etkinleştirilmiş... APPLE MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE GÖRÜŞTÜM CİHAZA TÜRKCEL HAT TAKILMIŞ SON 2 HANESİ HARİÇ TELEFON NUMARASIDA TARAFIMA VERİLDİ... TÜRKCEL HAT TAKILIP 3 GÜN SİNYAL VERMİŞ CİHAZDA İCLOUD HESABI BİLE TANIMLANMIŞŞ

GELDE SÖVME

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    var da yok gibi.genelde orta seviye ve giriş cihazları.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    genelde çoğu iphone de öyle yazıyor ama.hiç birinde tam 2 yıl olarak göremezsiniz.hat takılma olayına bişey demiyorum ama apple sitesinde garanti süresi olarak yazan tarih önemli değildir.genelde o apple den çıkış tarihi,ve onu baz alarak belirliyorlar. nihayetinde sizdeki fatura tarihi geçerli tarihtir.elinizde faturanız yok ise o tarih garanti bitim tarihi olarak geçerli olacaktır.
    Bunlar hep seni mi buluyor yaf :)

• QART kullanıcısına yanıt
    sunshine den s-off yapabilirsiniz.25 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: minur

genelde çoğu iphone de öyle yazıyor ama.hiç birinde tam 2 yıl olarak göremezsiniz.hat takılma olayına bişey demiyorum ama apple sitesinde garanti süresi olarak yazan tarih önemli değildir.genelde o apple den çıkış tarihi,ve onu baz alarak belirliyorlar. nihayetinde sizdeki fatura tarihi geçerli tarihtir.elinizde faturanız yok ise o tarih garanti bitim tarihi olarak geçerli olacaktır.

daha fazla para verip garanti olsun diye hepsiburada.com satıcısından aldım cihaza sim kart takmakla kalmayıp icloud hesabı bile tanımlanmış dedi apple, hatta bana türkcel hat ile aktifleştirilmiş diyip hattın son 2 hanesi hariç gsm numaarası bile verildi...

1 ay garanti geçmesi problem değil iade eden niye iade etti birde o sorun var...

zaten iade oluşturdum o kodla yarın göndereceğim...

AYRICA kaç iphone kullandıysam o tarih hep tuttu hatta şöyle oluyor bugün hat taksaydım cihaza 29 mayıs 2018 veya 28 mayıs 2018 gibi bir tarih verecekti bana ailemde annem babam kardeşim vs hepsinde iphone mevcut ve hepsinde de etkinleştirme tarihi doğru oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: surgeon17

HTC 10
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

İphone kaliteli.resmin sağ kısmına bakılırsa durumlar kötü.Cihaz çok sağlam bir güncelleme istiyor gibi.Raw'da 10 daha iyidir.Ama şuan ki durumda iphone iyi duruyor malesef.

edit:fotoğraf genel anlamda bulanık.Bence lensiniz kirli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97084050D -- 30 Mayıs 2016; 18:26:32 >

kapalı kutu şlinkli değil miydi cihaz?büyük ihtimalle turkcellden fatura üzerinden alınan cihazlardandır.satıcı kim peki
  • quote:

kapalı kutu şlinkli değil miydi cihaz?büyük ihtimalle turkcellden fatura üzerinden alınan cihazlardandır.satıcı kim peki

satıcı hepsiburada.com dosstum ürün daha bugün kargoya verildi yarın elimde olur. kapalı kutu olmasını çok dert etmeyin makinasıyla tekrar kapalı kutu yapıyorlar... ben email le gelen faturadaki imei den garanti sorgulaması apple sitesinden öyle fark ettim. 5 mayısda hat takılıp aktifleştirilmiş ve ilocud hesabı tanımlanmış cihaza yanai türkcell den fatura üzerine alınan cihaz olsa kapalı kutu olsa gene aktifleştirme tarihi söyleyemez

geldiği gibi kutuyu açmadan iade için göndericem saygılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

satıcı hepsiburada.com dosstum ürün daha bugün kargoya verildi yarın elimde olur. kapalı kutu olmasını çok dert etmeyin makinasıyla tekrar kapalı kutu yapıyorlar... ben email le gelen faturadaki imei den garanti sorgulaması apple sitesinden öyle fark ettim. 5 mayısda hat takılıp aktifleştirilmiş ve ilocud hesabı tanımlanmış cihaza yanai türkcell den fatura üzerine alınan cihaz olsa kapalı kutu olsa gene aktifleştirme tarihi söyleyemez

geldiği gibi kutuyu açmadan iade için göndericem saygılar....

iPhone düşünüyorsanız Apple store dan almanızı önerebilirim.

• htc x9 aldım imei nasıl değiştiriliyor MTK Engineering Mode ile olmuyor yardımcı olabilirmisiniz
  • doğukan yoloğlu D kullanıcısına yanıt
    zore de var mı hocam ekran ıcın jelatın cam vs de varmıydı
    Hocam ne talih be seninkisi deSeni htc 10 â götürecek herhalde talihin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

güzel Türkiye mde hiç adam akıllı insan kalmamış arkadaşlar herşey dolandırıcılık üzerine kurulu...

epey bir paylaşım ortamımız olduğu için sizlerle de paylaşmak istediğim bir durum var...

----------merhaba arkdaşlar düş hepsiburada.com dan aldığım iphone 6s plus ın faturası maille tarafıma geldi telefon yarın bende olur fakat seri nodan sorgulayınca rezillik diz boyu bana kullanılmış iphone 6s plus göndermişler baksanıza

garanti geçerlilik süresi

5 mayıs 2018 yazıyor.... bu cihaz 5 maysıda etkinleştirilmiş... APPLE MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE GÖRÜŞTÜM CİHAZA TÜRKCEL HAT TAKILMIŞ SON 2 HANESİ HARİÇ TELEFON NUMARASIDA TARAFIMA VERİLDİ... TÜRKCEL HAT TAKILIP 3 GÜN SİNYAL VERMİŞ CİHAZDA İCLOUD HESABI BİLE TANIMLANMIŞŞ

GELDE SÖVME

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Geçmiş olsun. Dün aynı konuyla alakalı yorun yazmıştım. 100 200 tl daha ucuz diye internetten sıfır diye aslında 2.el telefonu satıyorlar. Sonuçta ilk siz dokunmuyorsunuz o telefona. 15 güne geri teslim olayını bizim millet istismar ediyor. Onun için daima kurumsal büyük firmalardan alışveriş yapmayı yeğlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam ben kendimi şanssız bilirdim ama şanssızlıkta çığır açma noktasına gelmek üzeresiniz galiba iki farklı marka ikiside güvenilir ikisindede en olmayacak problemler sizi buldu
  • E dostum kusura bakma ama sen (hakan gunduz ) bir telefonu en az 2 defa iade ediyorsun. Bunlari da tekrar satacaklar. Senin iade ettiklerin baskasina (kutu acildigi annurun teshir olur) baskasinin iade ettikleri de sana geliyor. Bence de internetten elektronik urun alinmaz. Gunumuzde buyuk teknomarketler bile kutulari (tv, camasir, bulasik makinasi vs.)alttan acip uckagit yaparken, teshir ya da iade urunu sifir diye millete yuttururken bu internet saticilarinin milleti misli misli dolandirmasi com normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 30 Mayıs 2016; 18:34:16 >
  • Ayrica cok mu zor su elektronik urunlere kutunun acilmadigini gosteren ozel ambalaj yapmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

E dostum kusura bakma ama sen (hakan gunduz ) bir telefonu en az 2 defa iade ediyorsun. Bunlari da tekrar satacaklar. Senin iade ettiklerin baskasina (kutu acildigi annurun teshir olur) baskasinin iade ettikleri de sana geliyor. Bence de internetten elektronik urun alinmaz. Gunumuzde buyuk teknomarketler bile kutulari (tv, camasir, bulasik makinasi vs.)alttan acip uckagit yaparken, teshir ya da iade urunu sifir diye millete yuttururken bu internet saticilarinin milleti misli misli dolandirmasi com normal.

dostum ben sorunli cikan ürünü iade ediyorum sim kart vs takmiyorum urune ayrica haklisin int alisverisleri iyice sikinti noktasina geldi

• Hep bir HTC telefonum olsun istemistim ama fiyatlar samsunga itti

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.