Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk dokunmatik telefon olarak iphone 4 sonrasında yaklaşık 3 sene htc one x ve 1 sene samsung s5 ve 1 sene samsung s6 kullanan biriyim.ve şimdi tekrar htc ye dönme kararındayım.anlamadığım birşey var neden forumda bu telefonu alma düşüncesinde olanları caydırmak istercesine ateşli insanlar var eminimki herkes artık istediğini alabilecek kadar teknik ayrıntıyı anlama kapasitesine sahiptir.belli başlı ana donanımsal bilgiler artık anlaşılır halde karşımızda.bırakın insanlar zevki ne istiyorsa onu alsın iphone bana kısıtlayıcı geldi itunes zorunluluğu falan hoşuma gitmedi htc one x in led ışığı çok hoş yanıyordu hala unutamadım sırf pili eskidiği ve samsung tutkunu arkadaşlarımın ısrarı üzerine ve htc nin ultra mp.saçmalığı kafamı karıştırdığından samsung s5 ve s6 sını kullandım.şimdi ise htc one x in diğer kullandıklarıma göre daha zevkli bir telefon olduğunu düşünmemden sense arayüzünün daha bir hoşuma gittiğini düşündüğümden dolayı htc 10 alacağım.aman ha sakın adama bak htc onex le samsung s6 yı kıyaslamış demeyin.tabiki samsung s6 donanım olarak ezdi one x i ama şuan htc 10 eski bir dost gibi yakın geliyor bana biraz bu açıdan bakın ve samsunga yada baska üretici şirketlere ortak gibi ateşli savunmayın bunu.arkadaş sadece bir led lambanın yanışı yada başka bir küçük ayrıntı tercih sebebi olabilir insanlarda buna saygılı olalım lütfen.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen S7 Edgeyi tercih etmişsin güzel telefon güle güle kullan. Ben de htc 10 u tercih ediyorum, S7 edgeden ve G5 den daha fazla beğendiğim için bence bir eksikliği yok ve sağlam görünüyor. Eşimede fiyatı düşünce G5 almayı düşünüyorum. Oda G5 i beğendi. Yani gördüğün gibi S7 Edge bana hitap etmiyor. İyi forumlar...
  • samsung galaxy s6 edge kullanıcısıyım, birincil ve en önemli şikayetim kulaklık ses cıkış kalitesinin iğrenc olması, sese önem veren olmazsa olmaz diyen benim icin bu durum telefondan soğumam icin yeterli m8 den gecmiştim s6 ya. bu telefonu bekliyordum acıkcası keza farzedelim htc yok v10 alacaktım.
    m8 de iken parmak izi okuyucusunun olmaması, kamera kalitesinin fiyatına ve rakiplerine karşı gayet kötü olması ile soğutmuştu kendinden. bu sefer galiba bütün sorunları cözmüş gibi duruyor. alabilirsem taiwan cıkıslı veyahut diğer yurtdısı cihazlara yöneleceğim pasaport konusunda sıkıntım yok. benim merak ettiğim şarjı nasıl olacak.

bu arada turk lirasına cevirirsek taipei de 1850 tl den satışa cıktı vay anasını .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacques1791 -- 2 Mayıs 2016; 14:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

samsung galaxy s6 edge kullanıcısıyım, birincil ve en önemli şikayetim kulaklık ses cıkış kalitesinin iğrenc olması, sese önem veren olmazsa olmaz diyen benim icin bu durum telefondan soğumam icin yeterli m8 den gecmiştim s6 ya. bu telefonu bekliyordum acıkcası keza farzedelim htc yok v10 alacaktım.
    m8 de iken parmak izi okuyucusunun olmaması, kamera kalitesinin fiyatına ve rakiplerine karşı gayet kötü olması ile soğutmuştu kendinden. bu sefer galiba bütün sorunları cözmüş gibi duruyor. alabilirsem taiwan cıkıslı veyahut diğer yurtdısı cihazlara yöneleceğim pasaport konusunda sıkıntım yok. benim merak ettiğim şarjı nasıl olacak.

Şarjı rahat 1 gün götürecektir, bazı testler ( gerçek kullanım ) S7 ile S7 edge arasında konumlandırıyor. Bu da demektir ki en az S7 kadar süre alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Kardeşim sen S7 Edgeyi tercih etmişsin güzel telefon güle güle kullan. Ben de htc 10 u tercih ediyorum, S7 edgeden ve G5 den daha fazla beğendiğim için bence bir eksikliği yok ve sağlam görünüyor. Eşimede fiyatı düşünce G5 almayı düşünüyorum. Oda G5 i beğendi. Yani gördüğün gibi S7 Edge bana hitap etmiyor. İyi forumlar...

Güzel kardeşim ben zaten s7 edge tercih edin gibi bir şey söylemedim ki. Sizin su ve toza dayanıklılık özelliğini gereksizmiş gibi nitelendirmeniz garibime gitti. HTC 10 ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılıyorsa tabi ki onu alacaksınız kimse de kötü telefon demiyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 2 Mayıs 2016; 14:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

S7 Edge ile kıyaslayıp üstünmüş gibi göstermeye çalışmanızdan o şekilde anlamış olabilir miyim mesela . İyi forumlar
  • quote:

S7 Edge ile kıyaslayıp üstünmüş gibi göstermeye çalışmanızdan o şekilde anlamış olabilir miyim mesela . İyi forumlar

S7 edge yi üstünmüş gibi göstermeye çalışmadım zaten üstün. Bunu bütün dünya kabul etti bu forum hariç. HTC 10 un üstün olduğu taraflar da var ama komple olarak bakarsak durum bu şekilde.

• Ulan alintilamayin su gereksizi artik!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 2 Mayıs 2016; 15:05:30 >
    Tamam kardeşim bende kabul ediyorum S7 Edge dünyadaki gelmiş, geçmiş, gelecek ... en iyi telefon İyi forumlar
  • Eksiklerine rağmen şu telefonu o kadar abarttınız ki sırf size inat bir de HTC 10 alacağım. Yahu iyi telefon ama eksikleri var. Berbat telefon demiyoruz burada. HTC nin avukatlığını yapmayın bedava telefon vermez size

• quote:

Tamam kardeşim bende kabul ediyorum S7 Edge dünyadaki gelmiş, geçmiş, gelecek ... en iyi telefon İyi forumlar

Ben ne diyorum siz ne anlıyorsunuz. Hayırlı forumlar.

• apokhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğin cihaz çok eski bir örnek.S5'ten sonra Samsung'da ne LG ne de HTC kadar Rom yok malesef.(Exynos sağolsun.)Ben de Nexus kullandım yıllarca bu nedenle.XDA'yı takip ederim haftalık olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Eksiklerine rağmen şu telefonu o kadar abarttınız ki sırf size inat bir de HTC 10 alacağım. Yahu iyi telefon ama eksikleri var. Berbat telefon demiyoruz burada. HTC nin avukatlığını yapmayın bedava telefon vermez size

Hangi telefon kusursuz? Her telefonun eksiği var önemli olan kullanıcıya ne şekilde hitap ettiği ve kullanıcının beklentileri değil mi? Yani ciddi anlamda sizi anlayamıyorum nedir bu cihazın gerçek anlamda eksiklikleri?

• G5 incelememden sonra HTC10 kesin karar verdim:)
  • HTC X9 DA TİP OLARAK MÜTişti ama tr ye gelmedi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Eksiklerine rağmen şu telefonu o kadar abarttınız ki sırf size inat bir de HTC 10 alacağım. Yahu iyi telefon ama eksikleri var. Berbat telefon demiyoruz burada. HTC nin avukatlığını yapmayın bedava telefon vermez size

Hangi telefon kusursuz? Her telefonun eksiği var önemli olan kullanıcıya ne şekilde hitap ettiği ve kullanıcının beklentileri değil mi? Yani ciddi anlamda sizi anlayamıyorum nedir bu cihazın gerçek anlamda eksiklikleri?

En büyük eksiği IP68 sertifikası olmaması.
    Ekranın üstünde ve altında çok boşluk var.
    Ön taraf bence çok çirkin.
    Kalın ve uzun.
    Kamerası donanımının hakkını verememiş testlere göre.

Bunların dışında bir eksiği yok gibi. Kötü telefon kesinlikle değil.

• Yav he he. Sen ve bikaç gereksizin saçma muhabbetleri yüzünden konuyu açan adam kendini süresiz banlattı forumdan konuyu @ultiMance'e bıraktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Yav he he. Sen ve bikaç gereksizin saçma muhabbetleri yüzünden konuyu açan adam kendini süresiz banlattı forumdan konuyu @ultiMance'e bıraktı.

Ben banlattım ve adamın konusunu devraldım yani? Ne komik insanlarsınız. Adamı banlattıysam konusunu bana devretmezdi

Okuduğunu anlayamamışın. Mambavino ve bikaç gereksiz yüzünden sana bıraktığını söyledim. Sen banlattın diye bişey demedim.

• çıksada bi ellesek şu hatceyi.... gold alasım var benim

sizce htc 10 bir üst android i hızlı bir şekilde alırmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejaa -- 2 Mayıs 2016; 17:02:14 >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.