Şimdi Ara

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
51
Favori
23.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kampanya yapıyorlar neyin ne olduğu belli değil. üye işyerleri hangisidir? "giyim, kafe - restaurant, kültür-sanat" diyor. bunlar hangileridir?

Gidiyoruz bir işyerine. Ödemeyi yapıyoruz ve Pos cihazından çıkan slipte tuhaf şeyler görünüyor. Geçenlerde Capacity'deki Köfteci Ramiz'e gittim. Ödemeyi Cepteteb Kredi Kartı ile yaptım. Hesap günü geldiğinde ekstrede "Lider Otomotiv" görünüyor.

Bu kampanya kapsamında "kafe-restaurant buradan yapayım" deyip oradan yapsaydım demek ki yüklenmeyecekti Worldpuan. Bunu nasıl bileceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Bir kampanya yapıyorlar neyin ne olduğu belli değil. üye işyerleri hangisidir? "giyim, kafe - restaurant, kültür-sanat" diyor. bunlar hangileridir?

Gidiyoruz bir işyerine. Ödemeyi yapıyoruz ve Pos cihazından çıkan slipte tuhaf şeyler görünüyor. Geçenlerde Capacity'deki Köfteci Ramiz'e gittim. Ödemeyi Cepteteb Kredi Kartı ile yaptım. Hesap günü geldiğinde ekstrede "Lider Otomotiv" görünüyor.

Bu kampanya kapsamında "kafe-restaurant buradan yapayım" deyip oradan yapsaydım demek ki yüklenmeyecekti Worldpuan. Bunu nasıl bileceğiz?

aynen bağ pastanesi bilmemne turizm olarak gözüküyor... MH aradım kabul edilmez dedi.
  • Arkadaslar alisveris hedefim soyledir..

1. Gittigidiyor
    2. Migros yada şok
    3. Defacto yada lcw (magaza)
    4. Yemeksepeti kartla kapida odeme
    5. ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 20 Ocak 2016; 23:15:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa'da geçerli olur mu ? 5 TL hesabımıza yüklendikten sonra istediğimiz zaman kullanabilir miyiz ?
  • Ya bu her sektörden birer kere yararlanılacak ibaresini nerden çıkardınız? Bence ayrı günlerde 5 tane şok marketten alışveriş yaparak puan kazanabiliriz. Ben deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    4-)Yemek Sepeti kapıda ödeme yaparken,restoranın World üye işyeri olmasına dikkat ediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryeşildağ

Ya bu her sektörden birer kere yararlanılacak ibaresini nerden çıkardınız? Bence ayrı günlerde 5 tane şok marketten alışveriş yaparak puan kazanabiliriz. Ben deneyeceğim

Şok marketi nu kampanyanın hangi sektöründe değerlendiriyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

quote:

Ya bu her sektörden birer kere yararlanılacak ibaresini nerden çıkardınız? Bence ayrı günlerde 5 tane şok marketten alışveriş yaparak puan kazanabiliriz. Ben deneyeceğim

Şok marketi nu kampanyanın hangi sektöründe değerlendiriyorsunuz ?

Diğer sektörler

• quote:

aklıma farklı yorumlarda geldi, neyse, sadece kampanyayı tekrar okumanızı tavsiye ederim.
  • Puanlar anlık yatsa 2 dakikada öğrenip sorundan kurtulacağız ama şimdi şansımızı deneyeceğiz.
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    5 içinde pazartesi perşembe vodafone kampanyasından sinemaya gidilebilir :)
  • quote:

Kurallara eklemişler.
  • quote:

yok öyle bişey, şartları tekrardan oku
  • Arkadaşlar bu kazandığımız puanlara nereden ulaşabiliriz?Mobilde fln bakacak bir yeri var mı yoksa mesaj ile bilgilendirme mi yapıyorlar?
  • herhangi bir bilgilendirme yapılmıyor. normaldemh arayarak ya da internet chatten bilgi alabiliyorsun.

bir yol daha var ama o da herkeste işlemiyor. nuvo internet şubesinde banka kartları bölümünden kart bilgileri ve onun iç bölümünde de puanlar gibi bir yer var. orada pek çok kişide puan olmasına rağmen hep 0 görünüyor.

bunu düzeltmek için bir yol var, ama karmaşık ve ezberden bilmiyorum. nuvo ana forum konusudna biri paylaşmıştı. oradan yaptım, benimki oldu. fakat o konu çok kalabalık, o mesaj aranıp bulunacak gibi değil. bilgisi olan biri varsa buraya tekrar yazsa güzel olur
  • Kartlarım'ın üzerine gel, tıklamadan menünün açılmasını bekle, banka kartları'na tıkla, nuvo tl kartı seç, E-hesap özeti talimat işlemlerine girip talimat ver. Bir süre sonra kartlarım bölümünde banka kartlarım bölümünde puanlar gözükmeye başlar. O bir sürenin ne kadar bir süre olduğunu bilmiyorum.
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Kampanyaya baska numaradan mesaj atip katilabilen oldu mu cevap lutfen..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam
  • Bugün Boyner'den bir gömlek aldım, ödemeyi Nuvo ile yaptım. Daha sonra kapıdan çıkarken diğer satılanları görünce Boyner'in giyim mağazası olmayabileceği aklıma geldi. Sizce alışverişim giyim kategorisinde midir ? (Yapıkredi posu kullandım)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.