Şimdi Ara

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
51
Favori
23.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dekareme

herifler tüm sektörler geçerli yazmak yerine, işi laga luga yapıp, uzatıp işgüzarlık yapıp iyice kafa karıştırmak için şartları karman çorban yapmışlar

Hayir sanki farkli farkli sektorlerden alisveris yapinca daha mi cok kazancaklarini saniyorlar bunlar anlamadim gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger her alisveris farkli sektorden yapilmaliysa yılın en saçma kampanyası olmus öyle degilse tek tek kargo bedava kitap almayi planliyorum ama kesinlesmeden davranmayalım beyler nuvo bu yani belli olmaz ne yapacağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online alışverişte tl yükleyip 5 puan alabılırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

1. Ya yapıkredi müşterisi oluyor yada nuvo. Nuvolu olduğun zaman internet bankacılığı vs gibi işlemleri nuvodan yapıyorsun ykb internet sitesine girersen nuvo iptal oluyor.

2. Nuvoda kazandığım puanlar World Gold kartıma yatıyor.

3. Bildiğim kadarıyla o kampanya şuan için aktif değil.

Benim merak ettiğim konu ise her gün migros yada a101 den 10 liralık ürün alsak bu kampanyadan faydalanabilirmiyiz?

Benim yapı kredi play kartım var nuvo'dan önce aldığım ona yatar mı ? Ve ona yattı ya da yatmadı mühim değil puanların son kullanım tarihi oluyor mu ?

play kredi kartın varsa ilgili gece ya da birkaç gün içinde kredi kartına aktarılıyor. kredi kartına aktarılınca son kullanması 10 ya da 11 gün oluyor. kredi kartın yoksa banka kartında yani nuvo tl card'da kalıyor ve son kulanma tarihi olmuyor, yani puanı her zaman harcayabiliyorsun

• İyi yahu her gün market alışverişi yapıyorum neredeyse bu miktarlarda. 25 TL puanı hızlıal'a atarım. 35 TL puan da çamaşır makinası alışverişimden gelecek. Eder 60 TL. Alırız bir şey bedavaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Ben sektör sektör ugrasamam arkadas kusura bakmasın.

+1453
    Aynen, Her sektörde bir tane saçma şeklindeyse Sektör sektör uğraşamam
    Sektörsün gitsin! kendileri katılsın, kendi kampanyalarına!!

sektörsün gitsinler bence de

• Muhtemelen uzun numara yoktur , operator tarafında tanımlanmamış olabilir. Operator tarafında tanımlansa bile ykb uzun numaradan gelenleri dikkate almıyor olabilir.
    Değilse şimdiye kadar ortaya çıkardı.
  • Ykb bizimle makara yapıyor

• Online alışveriş : En kolayı, internetten TL bile yüklesek olur.
    Giyim : En kötü uygun bir giyim mağazasından çorap alırız bu da sağlanır.
    Kafe- restaurant : En kolaylarından biri de bu, bir şeyler yeriz veya içeriz hemen sağlanır.
    Kültür-sanat : D&R'den bir şey alınabilir.
    Diğer sektörler : Ama bu nedir? Diğer sektör dediğinin içinde market var mı? Eğer varsa sorun yok, eğer yoksa bu diğer sektör için benzinciler dışında örnek verebilecek var mı?
  • Arkadaslar son durum nedir sektorle ilgili bir gelisme var mi?

• bu kadar şart koşmuşsun, sonucunda vereceğin para da bişeye benzese bari. O da mart ayında yüklenecek. leylim leyyy...
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    market dahil değil ?

• sampiyon xD kullanıcısına yanıt
    Dahil bence. Ama market için ayda sadece bir kez 5 tl puan verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 5 Ocak 2016; 10:14:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun numarayı bulan varmı
  • Kısa noya da gitmiyor ki mesaj

• Arkadaşlar,

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemlerin sadece 1 tanesinden puan kazanılacaktır ifadesi aslında şunu göstermiyor mu ?

“Farklı günlerde aynı iş yerinden yapılan alışverişlere puan veririm ama aynı gün için vermem”

Bu durumda sektör ayrımı olmuyor, yani restoransa eğer burası restorandan farklı günlerde yapılan alışverişlerden puan kazanılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Kampanya World Üye İşyerleri’nden yapılan alışverişlerde geçerlidir."

bu şart ile ilgili konuşacak olursak örneğin iki kere "gittigidiyor sitesi world üye işyeri midir?" diye nuvo müşteri hizmetlerine sordum biz bilmiyoruz ilgili firmaya sorun dediler..
    bende gittigidiyor'a orada satıcı olan bir arkadaşım vasıtasıyla canlı destek bölümünden sordum yapıkredi kartlarını sistemimizde kullanabilirsiniz ancak world üye işyeri değiliz biz dedi..bilginize arkadaşlar, ayrıyetten gittigidiyor'a mesaj olarak yazıp da sordum cevap bekliyorum..
  • şimdi baktım gelen cevaba aynen aktarıyorum

GittiGidiyor, Yapı Kredi bankası üye işyeridir ve web sitemiz üzerinden, Worldcard özellikli banka/kredi kartlarınızla satın aldığınız ürünlerin ödemesini yapabilirsiniz.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
    GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Merve
  • Üye işyeri demek o kartla o siteden alışveriş yapabilirsin demek.yani alışveriş yapabildiginiz her site üye işyeridir.

Mesaj atılacak uzun numara yok. bir zahmet 60 krş a da kıyın. bu kadar ölücü olmayın.
  • Daha önceden 200 TL ye 50 TL kampanyası vardı acaba bitti mi o kampanya ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.