Şimdi Ara

SATILDI...Cesitli Ekran Kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
3.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun zamandır elimde bulunan bir türlü satmaya kıyamadığım güzelim kartları artık yer kalabalığından kurulmak için mecburiyetten satışa çıkardım.
    Bilgi verebileceğim bir durum yok
    Kartlar arızalı alır yaparım diyenler irtibata geçebilir.
    "TAKAS seçeneği vardır. Her türlü takas teklifini LTFN PM den yapınız Teşekkürler."

SATILDI***ZOTAC GeForce GTX295...Pazarlıksız Fiyatı ** 50 TL * Arızalı (Sorun Bilinmiyor.)
    SATILDI***...1 Adet...Gar-Havale...PTT Kargo-Merkez/EDİRNE...05/09/2016-07/09/2016...Sahibinden/ErayG...1*40

SATILDI***ZOTAC GeForce GTX280...Pazarlıksız Fiyatı ** 30 TL * Arızalı (Sorun Bilinmiyor.)
    SATILDI***...1 Adet...Nakit...Elden-Nautilus/Kadıköy/IST...05/11/2016...mehmet_clk...1*30+1*20(5x)
    GIGABYTE GV-NX62128DP
    INNO3D W/256MB I-6600-G3F3S FANI YOK
    ASUS EAX1600PRO/TD/512M/A
    HIS X1600PRO 512MB DDR2 AGP
    SPARKLE SF-PX86GT512U2-HP

SATILDI***ASUS GeForce EN8800GTX...Pazarlıksız Fiyatı ** 55 TL * Çalışır durumda (Arada mavi ekran veriyor.)
    SATILDI***...1 Adet...Nakit...Elden-Rıhtım/Kadıköy/IST...19/10/2016...Sahibinden/ErkanT...1*20

SATILDI***Palit GeForce 9600GT...Pazarlıksız Fiyatı ** 20 TL * Arızalı (Sorun Bilinmiyor.)
    SATILDI***...1 Adet...Nakit...Elden-Tamirhane/Göztepe/Kadıköy/IST...21/10/2016...Sahibinden/Can Ali...1*20

EVGA GeForce GT8800GS...Pazarlıksız Fiyatı ** 35 TL
    Kart açıyor, bios dan win ekranına geçerken ekran donma yapıyor.Az da olsa renk kayması mevcut.
    SATILDI***...1 Adet...Gar-Havale...PTT Kargo-Bayraklı/İzmir...24/02/2017-27/02/2017...Sahibinden/Murat Bo...1*20

Ödemeler havale yada nakit
    Kargoyla gönderilecekler ödemeden sonra ilk iş günü kargoya teslim edilecek

Saygılarımla,
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltimorro -- 14 Ağustos 2017; 3:30:52 >

• Lutfen çekinmeden her türlü soruyu sorabilirsiniz PM den :)
    Bu arada TAKAS tekliflerine açığım.
    Aklınızda alımla ilgili bir rakam varsa PM den mutlaka paylaşın orta yol mutlaka bulunur.

Sattığım kartların fanları bu fiyatlardan fazla bile yapıyor. Neredeyse kartlar bedava geliyor.
  • hayırlı satışlar Ali kardeşim :)
  • Elizdeki Kartların cipsetleri mosfetleri amatörce bi mudahale gördümu ustam isi istasyonu firinlama yada başka şekilde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM den Yanıtlandı
    Satışlara Devam 😎

• Sapphire hd4830 256 bit
    Asus Direct Cu gtx 550ti
    Zotac Amp gtx 660 ti.

3ude benım kısısel kullandıgım kartlarımdır. Sorunsuzlardır.
    Ayrıca asus netbook var elımde, 1 ay kullanıldı,balkonda unutulmus bır gece hafıf yagmur aldı bırdaha calıstıramadık,ondan bır beklentım yok belkı tamırı yapılır belkı yapılmaz onuda degerlendırebılırsınız.

kartları satmak aklıma gelmemıstı, laptop a gecıs yaptım o yuzden satıyorum .
    550 ve 660 dan ozellıkle cok memnunum sız zaten kalıtelerını bılırsınız.

Iyı satıslar ilgilenırsenız pm yolu ile ıletısıme gecebılırsınız.
    Iyı aksamlar dilerim.
  • PM den Yanıtlandı
    Satışa Devam :)

• Bana çalışan bir tane lazım deneyip çalıştığından emin olur isen pm at alayim

• Son 1 Kart Satışa Devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.