Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (895. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre9110

Arakdaşlar 200-300 binde albealar alınır mı sizce ? 1 milyon km bile yazan araçlar var ama. Ne kadar sağlıklı olur 300 bin km deki bir araç yorumlarınız neler.

850 binde taksiciler var diyorlardı. Ama o km ye gore de fiyatı vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albea 1.2 16v benzinli 55 binde aracım var 2004 model vuruk kırık boya yok bakımları zamanında yapıldı garaj arabası aracım kaça gider satmak istesem bilgisi olan arkadaslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slck55 -- 19 Eylül 2015; 13:51:25 >
  • slck55 S kullanıcısına yanıt
    21-22 bin diyenler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar meraba bende albeamı alalı 1ay oldu.1.2 16v active 2005 mdl bu süre zarfında albea takımını takip eder oldum.araç 90000 binde devlet kurumunda bir memurdan aldım aracı.araba temiz hemen pastasını ve cilasınını yaptım.baskı balata şanzıman yağı falan değiştirdim.triger yeni 5000 olmuş buji buji kablolar yeni bakım kağıdını buldum.yalnız LPG de bir sıkıntı var d.t gas diye bi gaz sistemi var.programı antalyada bir tek yerde var.araba gaza geçince tekleme yapıyor.bu LPG cide enjektör arızası dedi yalnız 250 TL dedi enjektör artı ayar bide yakacağı enjektör atiker piyasada 80_110 arası fiyatı var.ne yapsam enjektörü kendim takıp adama ayar mı yaptırsam.birde ben dh üye oldum ama buraya ayrıca üye olunuyordu? tam anlamıyorum bu işlerden.

• Arkadaşlar merhaba herkese iyi bayramlar diliyorum. Bende 1 ay kadar önce 2004 model 1.3 multijet Albea aldım bütün bakımlarını yaptırdım. Aracımda normal şehiriçi kullanımlarda dur kalklarda sorun yok ama rampa tırmanırken biraz sıkıştırınca hararet yükselmeye başlıyor. termostatı değiştirdim fakat bi değişiklik yok yine aynı. daha önce böyle bir arızayla karşılaşan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Triptronik

Arkadaşlar meraba bende albeamı alalı 1ay oldu.1.2 16v active 2005 mdl bu süre zarfında albea takımını takip eder oldum.araç 90000 binde devlet kurumunda bir memurdan aldım aracı.araba temiz hemen pastasını ve cilasınını yaptım.baskı balata şanzıman yağı falan değiştirdim.triger yeni 5000 olmuş buji buji kablolar yeni bakım kağıdını buldum.yalnız LPG de bir sıkıntı var d.t gas diye bi gaz sistemi var.programı antalyada bir tek yerde var.araba gaza geçince tekleme yapıyor.bu LPG cide enjektör arızası dedi yalnız 250 TL dedi enjektör artı ayar bide yakacağı enjektör atiker piyasada 80_110 arası fiyatı var.ne yapsam enjektörü kendim takıp adama ayar mı yaptırsam.birde ben dh üye oldum ama buraya ayrıca üye olunuyordu? tam anlamıyorum bu işlerden.

1.2 olması hasebi ile bir kaç soru soracağım.bende 1.2 clio aldım.

1- 🚗 Araç çekişi nasıl?
    2- lpg ve benzin tüketimi?
    3- kaça aldınız?
    4- baskı balatayı değiştirmişsiniz benim araçta 77000de çok fark edemesem de debriyajım sert ve Full depo(50 lt) 570-600 km anca yapıyor.uzun yol.
    Kaça değiştin ve değişince düzelen bişeyler oldu mu?

• Sorularınızı cevaplayım.
    1-80 hp nin hakkını veriyor bence.
    2-lpg 2.03 den 32 lt 410 km yaptım.uzun yol.benzini ölçmedim.
    3-18000
    4-ben sesden dolayı değiştirdim.debriyaj bilyası bozulmuş bende açmışken takım değiştirdim.set 150tl.işçilik 200tl.degisme var.ses açisından üstünden çıkan balata çok kötü değildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arka amortisör takımı kaca patlar tahminen işçilik falan çok tutarmi

Yakın zamanda amortisör değiştiren varmı

• Kardeşim 2ay önce benim albea ön takım amörtisörler için servis gibi çalışan bir yerde yanlış hatırlamıyorsam işçilik dahil 300-350tl civarı fiyat çekmişlerdi.

• 38 RL 963 Plakalı Albea'da ki 16V Yazan Ön Panjuru Hiç Bi Yerde Bulamadım Yaa :(

Nerde Satıldığını Bilen Varsa Yazabilir mi ?
  • Merhaba arkadaşlar. Fiat albea 2004 1.2 16v aracım var. Aküsünü değiştirticem. İnci Akü NanoGold Start-Stop EFB 12V 60Ah taktırsam olur mu ?
  • yoksa İnci Akü Formul A 12V 62Ah 540CCA bunu mu taktırayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevda_nassu -- 16 Ekim 2015; 19:07:00 >
  • sayın albea cılar anlatsanıza neredesiniz

• ec38 E kullanıcısına yanıt
    Hocam teyple ilgili son durumunuz nedir aux yapabildiniz mi?bn de o dertten muzdaribim araştırırken sizin de uğraştığınızı gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: salihomer

Hocam teyple ilgili son durumunuz nedir aux yapabildiniz mi?bn de o dertten muzdaribim araştırırken sizin de uğraştığınızı gördüm.

ben teybi değiştirdim kardeş. geçen sene mayısta almıştım albeayı. ilk işim teybi değiştirmek oldu. gayet de memnunum.
     dђ ғіат аlвeа такımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 19 Ekim 2015; 17:37:24 >

• arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. albeaların arka koltukları yatıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. albeaların arka koltukları yatıyor mu?

bende 2009 premıo var benımkıler yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. albeaların arka koltukları yatıyor mu?

bende 2009 premıo var benımkıler yatıyor

bende de 2010 premio var. sizinki yatıyorsa o zaman benimki de yatıyor demektir. teşekkürler..
  • yatıyor da arka koltuk nasıl yatırılıyor bir türlü yapamadım

koltuk yan tarafta dikdörtgen bir plastik varmış onda delik olup o deliğe parmak ile bastırmak gerekiyormuş fakat ben bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: palio2006

yatıyor da arka koltuk nasıl yatırılıyor bir türlü yapamadım

koltuk yan tarafta dikdörtgen bir plastik varmış onda delik olup o deliğe parmak ile bastırmak gerekiyormuş fakat ben bulamadım

once alt taki oturagi kaldirin sonra yukaridaki icin 2 tane sagda ve solda ip gibi bir sey var onlari çekin tus olmasi lazim birde ona basin acilacaktir

• 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.