Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (892. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.350
Cevap
73
Favori
1.658.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreaman

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

arkadaslar benim aracin sag gunseliginden acarken cat diye bir ses geldi ve suan yerinde durmuyor var mi fikri olan nasil duzelir

benimde başıma gelmişti 1 yıl japonla yapıştırdım hiç açmadan kullandım o düzelmiyor. içinde metal aksam kırılıyor. hepsiburadadan 38 tl ye aldım 2 adet güneşlik taktim 0 oldu.

bende gittim yenisini aldim taktim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 1.2 16v fiat albea aracımda bulunan orjinal teybe aux bağlantısı yapılabilir mi teyp eklemeye çalıştığım (umarım başarmışımdır) görseldekinin aynısı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
  • quote:

quote:

quote:

arkadaslar benim aracin sag gunseliginden acarken cat diye bir ses geldi ve suan yerinde durmuyor var mi fikri olan nasil duzelir

benimde başıma gelmişti 1 yıl japonla yapıştırdım hiç açmadan kullandım o düzelmiyor. içinde metal aksam kırılıyor. hepsiburadadan 38 tl ye aldım 2 adet güneşlik taktim 0 oldu.

Benimde sol güneşlikte aynı sorun var, ne kadar ve nerden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

quote:

quote:

quote:

Benimde sol güneşlikte aynı sorun var, ne kadar ve nerden aldınız acaba?

izmir de sanayi sitesinden aldim 35 tl idi yanlis hatirlamiyorsam

• Şu teybi changer moduna almanın bir yolu olmalı ...
  • Bizde 2010 Albea var. Teyp Mp3 çalabiliyor. Ama Cd doldurmaktan bıktım. Teypte src tuşuna basınca Aux-In yazısı geliyor ama internette hiç bağlantısının nasıl yapılacağı hakkında konu yok. Geçen Ankara-Şaşmaz'da bir ustaya gittim. Daha öncedende teyp cd çalmıyordu onarımını yapmıştı. Sen Aux kablosu al yaparız dedi ama sanki anlamıyo gibiydi. Hiç Albea arabasına aux çıkışı yaptıran varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper Atlıhan

Bizde 2010 Albea var. Teyp Mp3 çalabiliyor. Ama Cd doldurmaktan bıktım. Teypte src tuşuna basınca Aux-In yazısı geliyor ama internette hiç bağlantısının nasıl yapılacağı hakkında konu yok. Geçen Ankara-Şaşmaz'da bir ustaya gittim. Daha öncedende teyp cd çalmıyordu onarımını yapmıştı. Sen Aux kablosu al yaparız dedi ama sanki anlamıyo gibiydi. Hiç Albea arabasına aux çıkışı yaptıran varmı?

sirf bu ise bir cozum bulamadigim icin pioneer usb li teyp aldim 6 yil cd ile ugrastim ve simdi kurtuldum

• 9. sayfada lebu isimli kişi eski model (kaset çalarlı) albeasına nasıl bağlantı yaptığını anlatmış (incelemekte fayda var) aslında bağlantı basit teybi sökünce arkasında cd changer girişi için soket yeri var yani aux vs bağlantısı yapılabilir aux kablosu elektronikcilerde var bir ucunu kesip kabloları ortaya çıkarınca üç tane kablo olduğunu göreceksiniz ikisi sağ ve sol hoparlörler için biri şase için ben baya bir araştırdım uğraşmayıda sevdiğim için kendim bağlantısınıda yaptım ancak teyibi aux moduna alamıyorum o kadar araştırdım yok bir yolu var ama bulamıyorum sizin işiniz çok kolay çünkü teybiniz direk o moda zaten geçebiliyormuş
  • Media Mark'tan hama marka aux kablosu aldım. Bugün Şaşmaz'a gittim. Zaten Usta bekliyordu. İlk başta taktı fakat sadece arka hoparlörden ses geldi. Sonradan bağladı Z2 ve G3 telefonlar ile denedik canavar gibi çalıtı. Şuan bütün hoparlörden ses geliyor. Sadece src tuşuna basarak tek tuş ile AUX moduna geçiyor. Kabloyuda alttan bardaklık kısmının hemen üstündeki yerden çıkarttı. Teyp şifre falanda sormadı. Cd kısmıda radyo kısmıda sorunsuz çalışıyor. İlerliyen zamanlarda birşey olurmu bilemem zamanla görcez. Araba: 2011 Fiat Albea Sole 1.3 Multijet 70 HP. Yarın şehir dışına çıkcam eğer vaktim olursa foto atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irresistible Force -- 13 Temmuz 2015; 13:35:39 >
  • ne mutlu... biz araştırmaya devam elbet var bir yolu bulacağım inş. :)
  • 2006 2007 model 17000 e kadar albea yada palio bakıyorum bulamadım dahaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palio2006 -- 16 Temmuz 2015; 2:06:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreaman kullanıcısına yanıt
    2010 model 20500 dediginize göre 2006 veya 2007 17000 e bulunur mu

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bakmadan-gecme...bu-fiyata-boylesi...gel.gor.al.git-221850205/detay

arkadaslar su ilanı bi bakmanız mümkünmü

herkese hayırlı bayramlar

• 2010 dan aşşağısını alma .arabanın masrafı var.
  • Selamlar hayırlı bayramlar arkadaslar arı misali bütün çiçekler e konuyorum kafamda bi marka olmadigi için sizden yardım istiyorum bu aracın ederi nedir cevap veren arkadaşlara Teşekkürlerhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-ekonomik-aile-arabasi-222042630/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: Reordinary

Selamlar hayırlı bayramlar arkadaslar arı misali bütün çiçekler e konuyorum kafamda bi marka olmadigi için sizden yardım istiyorum bu aracın ederi nedir cevap veren arkadaşlara Teşekkürlerhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-ekonomik-aile-arabasi-222042630/detay/

ederi budur genel de dizel premiolar bu fiyatlara satılıyor km de sizin icin cok degilse dusunebilirsiniz tabi arac hasarsiz ise

• Sol tarafi kasıtlı çizmişler boyaliymis resimleri varmis hasarsiz. pahali diyenler var piyasasini bilmedigimden sormak istedim saolasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Reordinary

Sol tarafi kasıtlı çizmişler boyaliymis resimleri varmis hasarsiz. pahali diyenler var piyasasini bilmedigimden sormak istedim saolasin

2009 benzinli premiolar izmir de 50 60 binde 23 e satiliyor

• Aynen o fiyatlara yakın benzinlisi var taksici bi abi kullaniyo Multijet km 500binde taş gibi yağ su harici bi masrafinin olmadığını söylemişti yakından görüp test edicem icime sinerse alabilirim

• MERHABALAR ARANIZA YENİ KATILDIM ARACIM
    2009 MODEL
    817.000 KM
  • 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.