Şimdi Ara

Final Fantasy IX PC ve Mobil Platform Yolunda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Square Enix, Final Fantasy 9'un, PC ve mobil platformlara geleceğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre oyun iOS, Android ve Windows PC için yeniden çıkış yapacak.

Oyunun bu platformlara ne zaman geleceği hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. Duyuru için yayınlanan videoda oyunun bu yeni platformlarda tıpkı eski halini koruyacağını görüyoruz. İlk olarak 2000 yılının Kasım ayında çıkış yapan oyunun PC ve mobil platform duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Moda oldu bu remake

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Moda oldu bu remake

• valla ben başkasını bilemem ama sürekli ps1 de başlayıp başlayıp bitiremediğim oyundu. bir bu, birde ff6... steam e gelsin. full fiyattan değilde indirimden kaparım.

• Çok çok iyi bir oyundu , resmen ps1 dönemine gittim.Bitirdiğim en iyi FF oyunlarından Pc'de tekrar oynarım , oynamamış olanlar kesinlikle denesinler.

• Çok çok iyi bir oyundu , resmen ps1 dönemine gittim.Bitirdiğim en iyi FF oyunlarından Pc'de tekrar oynarım , oynamamış olanlar kesinlikle denesinler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• omris2013 kullanıcısına yanıt
    remake değil ki bu, port
  • tam şizofrene bağladılar bi başından bi k..ından
  • Oyun remake değil port olacak yalnız Neogaf'taki habere göre çok enteresan çıktığı dönem kaplamalar yüksek çözünürlükte hazırlanmış, PS1 için düşürülmüş. Yani PC'deki port olsa bile yüksek kaplamalar ile görmemiz mümkün ki FF9 muazzam güzel, ayrıntılı arkaplanlara sahip.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.