Şimdi Ara

Samsung galaxy j7 idare eder mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsung galaxy j7 almayı planlıyorum yapacaklarım sosyal medya, hafif oyunlar clash of clans vb. mesajlaşma, arama, vb. telefon nasıldır akıcımıdır iyiimidir. Beni iphone 7 ye kadar idare edermi. Lütfen fikir verin. Ve 6 ay idare eder mi beni. 6 ay sonunda yavaşlayabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralnet88 -- 30 Aralık 2015; 12:44:38 >

• Dediğin telefonun işlemcisi orta sekmentin canavarı en az iki sene rahat götürür 4.5g cat4 modem var en fazla 150megabit hızı görürsün kamerası gerçekten sınıfındakilerden çok üstün hatta amiral gemilerine denk kamerası var ön ve arka kamera süper büyük ekran ilerde işlemci desteğinden dolayı çok fazla costum rom ve kernel çıkar onlarla telefonu uçuşa geçirebilirsin gerçekten parasını hakeden en iyi samsung telefon diyebilirim denemiş biri olarak söylüyorum
  • J7 f/p bir cihaz hali hazırda kullanıyorum ve uzun sürede kullanmayı düşünüyorum. Gayet akıcı eski arayüzden eser yok işlemci ve gpusu yeterli düzeyde ağır grafik içeren oyunlarıda oynayabilirsin ekran hd olduğu için sıkıntı çıkarmıyor.Uzun kullanım için birşey diyemem ama her android de olduğu gibi uzun kullanımda bir nebze şişme yapabilir, senede 1 kere fabrika ayarlarına döndürmen yeterli bu gibi durumlarda. Deşarj süreside gayet iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.