Şimdi Ara

Christopher Nolan'ın yeni filmi Dunkirk hakkında ilk detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Christopher Nolan'ın yeni filmi Dunkirk hakkında ilk detaylar

Kendi döneminin en iyi yönetmenlerinden biri olan Christopher Nolan, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Memento, The Dark Knight ve Inception gibi müthiş filmleri sinema dünyasına kazandıran Nolan'ın yeni bir film üzerinde çalıştığı bir süredir konuşuluyordu. Eylül ayında, Warner Bros stüdyosunun adı verilmeyen yeni bir Christopher Nolan filmini 2017 takvimine eklemesi, filmin varlığını kesinleştirmiş olsa da filmin ne hakkında olacağı bilinmiyordu.

Nolan'ın bu esrarengiz projesiyle ilgili ilk detaylar nihayet ortaya çıkmaya başladı. Dün resmi bir açıklama yayınlayan Warner Bros, yeni filmin Dunkirk adını taşıyacağını ve daha önce Deadline tarafından iddia edildiği gibi II. Dünya Savaşı sırasında geçeceğini duyurdu.

Adını Fransa'nın Dunkirk bölgesinden alan film, İngiliz ordusunun II. Dünya Savaşı sırasında Dunkirk'ü boşaltmak için yürüttüğü askeri operasyonu anlatacak. Alman askerleri tarafından kıstırılan Müttefik Devletler askerlerinin kurtarılması için 1940 yılında düzenlenen operasyon, II. Dünya Savaşı'nın en önemli olayları arasında yer alıyor.

Christopher Nolan'ın yeni filmi Dunkirk hakkında ilk detaylar

Öte yandan film için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte oyuncu kadrosu da belli olmaya başladı. Deadline'ın haberine göre Dunkirk'ün başrollerinde Tom Hardy, Kenneth Branagh ve Casuslar Köprüsü'ndeki performansıyla övgü toplayan Mark Rylance yer alacak. Bu üçlüye, büyük bölümü pek tanınmayan genç oyunculardan oluşan geniş bir kadronun eşlik edeceği söyleniyor.

Tarantino'nun yeni filmi The Hateful Eight ile bir kez daha gündeme getirdiği 65 mm geniş format film ve IMAX 65 mm ile çekilecek olan Dunkirk, 21 Temmuz 2017'de vizyona girecek.

• reserved.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan icin hic merak yok filme dair bende. Bakalim fragman flan gelsin nasilmis görelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael caine garanti olur

• Nolan demek bilim-kurgu demek

Bu filmin konusunu sevmedim ama nolanin hatrina izlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 30 Aralık 2015; 0:42:03 >
  • Nolan'dan tarihi bir olay üzerine film şaşırtıcı oldu doğrusu ama kendi twistini koyacaktır eminim.
  • Konu tırt ama nolan bir şeyler yapar sanırım.

Ayrıca Nolan mecbur kaldı sonunda ww2 ile ilgili film çekiyor.Kendiside anladı sanırım ww2 olaya dahil olmadan oscar alamayacağını.WW2 aşkı sırf oscar yüzünden olduğuna eminim.
  • Donanımhaber'de sinema haberi çıkıyorsa birkaç teknik bilgi de olmalı içinde.Mesela şu fotodaki kamera ilginç duruyor.

Düzeltme: Zaten varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naboo -- 30 Aralık 2015; 1:07:58 >
  • Adamın hasıdır hastasıyız .

• Pek Nolan tarzı bir konu değil ikinci dünya savaşı ters köşe yaptı

• geçmişe yönelik filmleri pek sevmiyorum.

bu adam bilim kurgu yapsın yahu. inception, interstellar gibi.

ya o interstellar neydi öyle arkadaş nefessiz izlemiştik sinemada
  • 2. Dünya Savaşı temalı filmlere bayılırım. Merakla bekliyorum

• Sonunda ter köşe yoksa ben izlemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 30 Aralık 2015; 8:43:33 >
  • 2. dünya savaşı filmleri hep sevmişimdir. artı olarak, yönetmen Nolan
    dört gözle bekliyorum
  • Senaryo iyi olmasa Nolan bu işe girişmezdi, bekleriz biz.

• Pek umudum yok. WW II konulu filmleri de pek sevmem zaten.

• Nolan var sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Michael caine garanti olur

Nolan'ın uğuru olmazsa olmaz.

• Neden imza attığı o müthiş filmlerin içinde The Prestige ve özellikle Interstellar'ı yazmadınız? Yine donanımhaber yine amatörce bir habercilik.
  • Nolan tarzı olmayan bir projeye girmiş hayret. Hadi hayırlısı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.