- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Barzaniler Yahudi mi? Samuel Barzani kim?
Bu konudaki kullanıcılar:
 
4
Cevap
4090
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


2012 Mesaj
31 Aralık 2006; 21:47:25 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Barzaniler her dönem ABD ve siyonist emperyalist güçlerle ittifak halindadedir.Yahudilikleri 16 yüzyilda yaşayan haham samuel Barzani yahudidir,

Osmanlidan alinan arşivlere göre 1856 yillarinda sallum barzani musulda yaşayan bir hahamdir.Kendi istegi dogrulltusunda 20-4-1861 küdüse sürülmüştür.Mustafa Barzani de israile gittigi zaman Kürtçe konusan hahamlarin evlerinde ikamet etmektedir.1967 de israil ziyaretinde siyoistlerin vahşi ve zalim kör Moşe Dayanla görüşmesinde hediye olarak hançer le kerkük petrol rafirenerlerinin krokosini vererek mart 1969 dada yapilan operasyonla kullanilmaz hale getirilmiştir.

Barzani ye büyük desdekcisi olan misir firavunu Nasir israile karşi yapilan savaşta sembolik olarak 3 peşmerge istediginde Barzani bu istege karşi çikarak asker göndermemiştir.Mustafa barzaninin en büyük desdekcisi iran ABD ingiltere ve siyonist israil olmuştur.Irakin 3 parçaya bölünmesi bugün düşünülen mesele degildir.Israil mustafa Barzaniye 1966 tarihinde ki görüşmelerinde Kuzeyde kürd devleti ortada sünni ve güneydede şii devleti kurulacak sözü vermiştir. Israil her zamanda kürdlerin hem askeri hem ekonomi yönünden destekcisi olmustur.

Mustafa Barzani hayati boyunca hem osmanliya hemde müslümanlar son nefesine kadar ihanet icerisinde olmuştur.Ogul Mesut Barzani<Barzani ve kürt ulusal haraketi>isimli kitabinda 1915 tarihinde babasinin ermenilerle bir olup Türkleri nasil katlettiklerini anlatir.Ermeni Antronik paşa Barzanilerin önde gelen komutanlarindan şeyh ahmete haber göndererek Türkleri katletmek icin yardim ister.Seyh Ahmet ve veli beyle 200 askeriyle ermenistana hareket ederler.Mesut barzani katliyam hatiralarini anlatirken bende veli beyin gurubundaydim.Reykan ve hormani aşiretlerinin bolgesin den gecerken nereye gidiyorsunuz sorularina Ermenilerle savaşa gidiyoruz diyerek Türklere karşi savasiyorduk.

Mustafa Barzanin ihanetleri saymakla bitmez.1914 osmanllinin ikinci dünya savaşina girmesiyle musul ve kerkükte gözü olan ingilizlerle bir olarak tekrar ihanetini göstermiştir.Mustafa Barzani bütün ihanetlerin sonucunda tek sigindigi ve asilmayi göze alarak osmanliya siginmiştir.Ama akibeti düşündügü gibi olmamiştir.Mustafa Barzani Türkiye dönüşü süleymaniyeye yerleşerek son katliyamlarinida 1959 tarihinde musul ve kerkükte binlerce türkmeni katletmiştir.

1961 de CIA nin bir numarali ajani olan Mustafa Barzani 1979 da waşingtonda hizmet ettigi Amerikali kardeşlerinin kucahinda Azrail(as) ruhunu teslim etmiştir.Film bitmiyor ayni senaryo devam ediyor sadece aktörler degişiyor.Ayni zülümü babasinin yaninda ustalaşan Mesut Barzani devam ettiriyor.Maşayi tutanlar ayni ABD ingiltere ve siyonistler.Peşmergeleri egitten ler yine siyonist israildir.Nedenmi ?Büyük israil devleti irak üçe bölünecek iran üçe bölünecek türkiye üçe bölünecek hazmi kolay olsun diye.Tabi hayel gibi geliyor fakat şunu unutmamak lazim osmanlinin yikilisi 300 seneye dayaniyor müslümanlar durmuş yahudiler calişmiş.Son olarakta Mesut Barzani TC pasaportuyla TCye efelenerek kürd devletini kurma aşamasina gelmiştir.Saddam idam edildi Saddami irakta yaşayan müslümanlar öldürmüş olsalardi şükür namazi kilardim.Fakat Saddami büyük şeytan ABD ve isgalcileri ve naletli toplum yahudiler ve işbirlikci hainlerin elleriyle yapildigi için ben diyorumki İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN:Selametle


Alıntıdır.
_____________________________

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.


 
0 Mesaj
31 Aralık 2006; 21:49:52 

onu bilmemede o.c. tekidir onu bilirim
_____________________________2012 Mesaj
31 Aralık 2006; 21:51:34 


quote:

Orjinalden alıntı: mp5

onu bilmemede o.c. tekidir onu bilirim


pislik olduğunu herkes biliyor
_____________________________

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.


3615 Mesaj
31 Aralık 2006; 21:54:07 Kuzey Irak'ta Kürt devleti kurma hayaliyle yaşayan Molla Mustafa Barzani ve oğlu Mesud Barzani, bir Yahudi mi?

Molla Mustafa Barzani, 1969 yılında İsrail Savunma eski Bakanı Moşe Dayan'a, Kerkük petrol rafinelerinin nasıl vurulabileceğinin planlarını neden verdi?

Hıristiyan ve Yahudi dayanışması gerçekleştiren ABD ve İsrail'in düşmanı devrik lider Saddam'ı, Irak'a iktidara bir Rum Ortodoks mu getirdi?

İsrail, Yahudi Kürtler'e hangi amaçla destek oluyor? Kürt Yahudiler hangi bölgede yaşıyorlar? Hangi dili konuşuyorlar?


http://dukkan.dharma.co...BookDetail/Number/19195
_____________________________425 Mesaj
31 Aralık 2006; 22:53:40 

Doç. Dr. Emin Gürses bu konuda yaşadığı bir hikayeyi anlatır:
Irak'lı kürdün biri ilerde çok zengin olacaklarını söyler. Emin Gürses şaşırır. "Nasıl olacaksınız" der. O da "yahudi olduğumuz zaman zengin olacağız" der.
_____________________________

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Barzaniler Yahudi mi? Samuel Barzani kim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR6
0.195