Şimdi Ara

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi (TCL) ## Ana Konu ## Tie Breaker Maçları (2 Mart) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
608
Cevap
2
Favori
14.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTnin ilk defa oyunu beni tatmin etti. Ama Fencer cidden yetersiz kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zuhaha bizim salihe gül taktılar
    bunlarda aynı evde kala kala auspexa , crystal , elwind in konuşmaları aynı olmuş.
  • 47thief kullanıcısına yanıt
    Takim olarak kotuyduler gelismeleri az takip edin sadece 8mac atmislar takim olarak o maclardada hwa macina calisilmis bu maca calisamamislar hatta hwa bile yenebilirdi ama genede iyidi Dp . Bu maca ozel bir komp kuramamsilar calisamadiklarindan auspexada sen velkoz al oyna demis cocuga zaten bu haftayi es gecin diger haftalara bakin diyor takim koçuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lukezy i yolladıklarından biraz gırgırına abarttım da Zeitnot bile dedi göstere göstere Velkoz gibi bi karakter alınırsa böyle olur diye. İleriki haftalarda illaki değişecektir olaylar ama daha seçim ekranından böyle saçma bi şekilde geride başlaması tuttuğum takımın beni rahatsız ediyor. Yani Velkoz yerine daha bilindik pozisyon sıkıntısı yaşamayacak normal bi karakter alsalardı kaybetseler bile en azından daha çekişmeli bi maç izlerdik.
  • Lukezy i yolladyklaryndan biraz gyrgyryna abarttym da Zeitnot bile dedi göstere göstere Velkoz gibi bi karakter alynyrsa böyle olur diye. Yleriki haftalarda illaki de?i?ecektir olaylar ama daha seçim ekranyndan böyle saçma bi ?ekilde geride ba?lamasy tuttu?um takymyn beni rahatsyz ediyor. Yani Velkoz yerine daha bilindik pozisyon sykyntysy ya?amayacak normal bi karakter alsalardy kaybetseler bile en azyndan daha çeki?meli bi maç izlerdik.
  • 47thief kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayinda hic bir sey anlamadim mobilden giriyorum kelimeleri okuyamiyorum gyrgyryna gibi seyler yazior

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. Hafta Başlıyor

Bu mesaja eklenen görseller:

• Bugsplat

• Yeni sunucu gelmiş tam akıcı konuşuyor, kelimeleri tane tane kuruyor dicektim çocuğa nazar değdirdim
  • İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Apclere de mi rework gelecek?

Gerçi adclere gelen reworkten ve itemlerinin bufflanmasından sonra ancak tek skille tek atma keser.
    Geçen h2k maçında graves tek aa ile 1000 küsür hasar verdi. Saçmalığa bir bak.
  • barona öldü noob bronze irem
  • hibiki ve immortoru niye bu kadar sıktılar kendilerini orda
  • Go dp go Nr1 da ferit olsaydı keşke feritsiz lig üzücü

• Go DP Go
  • SUP bugün DPyi yenemezse daha da oyun oynamasın.
  • Dumble her gördüğümde çocuğu dövme isteği uyanıyor "biz olduğumuz için beşiktaş beşiktaş oldu" gibi konuşmasından dolayı.
  • Kim yendi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Kim yendi ?

Daha bitmedi ama DP önde biraz.

Kaan Kural da SUP şöyle SUP böyle yeter artık
  • Zeitnot yargılıyor
  • Go dp go
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.