Şimdi Ara

Hasarlı araç alımı 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana ilinde ikamet ediyorum ve hala kendime uygun araç bulamadım geçen gün niğde de civic buldum adam ağır kayıtlı dedi ama expertiz de araçta kaput ve sol kapı harici ne değişen ne de boya vs vs çıktı bana durumu anlattı açıkçası alacağım aracı en az 4.5 yıl kullanacağım için Satma yada değiştirme gibi bir durumum olamayacak biz şahıs olarak alıp yaptıramamaz miyiz prosedür nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• google a pert araç yazıyorsun ilk çıkan sayfayı incele baya bir fikir edinirsin. örnekhttp://www.pertdunyasi.com/sikca-sorulan-sorular.html burada biraz bilgi var. Kendiniz yaptırmak istediğiniz zaman Tanıdığınız iyi bir mekanik kaporta ustası yoksa astarı yüzünden pahalıya gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

google a pert araç yazıyorsun ilk çıkan sayfayı incele baya bir fikir edinirsin. örnekhttp://www.pertdunyasi.com/sikca-sorulan-sorular.html burada biraz bilgi var. Kendiniz yaptırmak istediğiniz zaman Tanıdığınız iyi bir mekanik kaporta ustası yoksa astarı yüzünden pahalıya gelir.

Hocam saolun cevap için galiba tanıdık kaportacı lazım dediğiniz gibi peki hocam çok mu kötü bu araçlar acaba kasko yapılıyor diye biliyorum siz alır mıydınız

• anlattığınıza göre araç şu an kullanılabilir durumda noterden satış alacaksınız kullanacaksınız
  • hasarlı araç demek dertsiz başına paranla dert almak demek burada miktar önemli değil. neden dertsiz başımıza dert alalım ki ? birde parayla :S
  • RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    Aracın pert olmasi için kaportanin hasarlı olması gerekmez. Adam arabanın altını vurmuştur. Hiçbir boya değişen olmaz. Sel hasari vardır yine kazasız boyasızdir. Yani satıcı ağır hasar durumunu size ispat edemiyorsa fotoğraf veya başka belge yoksa temkinli olmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuz*han -- 27 Aralık 2015; 18:01:54 >
  • bütn paran uçar gider. denedim ben bu yöntemi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

anlattığınıza göre araç şu an kullanılabilir durumda noterden satış alacaksınız kullanacaksınız

Evet abi araba tavan dahil boyalı ancak expertise de airbag dahil açılmamış Şase oynanmamış çıktı sadece boya gözüküyor değişen yok alt takım travers çeki demiri oynanma değişme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: zoece

bütn paran uçar gider. denedim ben bu yöntemi :)

Abi al satıcı değilim benim elimdeki para civic e yetmiyor yani söyle ki mevlam uzun ömür versin 4 5 yıl kullanacağım diye düşünüyorum bir kaç gündür nette araştırdım baya baya ilgi var ülkede bu duruma ben de en son size danışayım dedim hani burasi daha bir cana yakın geliyor ortam çevremizde büyüyüğümüz yok gel söyle yapak böyle yapak diyen abi sen neden böyle yazdın ne geldi başına

• quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

quote:

Orijinalden alıntı: zoece

bütn paran uçar gider. denedim ben bu yöntemi :)

Abi al satıcı değilim benim elimdeki para civic e yetmiyor yani söyle ki mevlam uzun ömür versin 4 5 yıl kullanacağım diye düşünüyorum bir kaç gündür nette araştırdım baya baya ilgi var ülkede bu duruma ben de en son size danışayım dedim hani burasi daha bir cana yakın geliyor ortam çevremizde büyüyüğümüz yok gel söyle yapak böyle yapak diyen abi sen neden böyle yazdın ne geldi başına

fiyat olarak uygunsa problemi de yoksa ben alınamayacak neden görmüyorum önemli olan içinize sinmesi nede olsa bizi a noktasından b noktasına götüren bir araç boya değişen pek önem teşkil etmiyor benim için...

• Hocam neden illa civic diye zorluyorsunuz ki, zaten civiclarin piyasasi ucuk,baska c sinifi araclara bakin

Benim onerimi sorarsaniz 2012 cruze 1.6 124bg otomatik (6ileri tork konvertorlu) lt plus alirsaniz arac agzina kadar solu karartmali dikiz aynasindan tutun sunroofuna kadar,espsine kadar var) ve gram hatasizini 34bin liraya alirsiniz,arac tamamen astra j kasa,%95 ayni parca,parcalar gm us uretimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 27 Aralık 2015; 18:44:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Hocam neden illa civic diye zorluyorsunuz ki, zaten civiclarin piyasasi ucuk,baska c sinifi araclara bakin

Benim onerimi sorarsaniz 2012 cruze 1.6 124bg otomatik (6ileri tork konvertorlu) lt plus alirsaniz arac agzina kadar solu karartmali dikiz aynasindan tutun sunroofuna kadar,espsine kadar var) ve gram hatasizini 34bin liraya alirsiniz,arac tamamen astra j kasa,%95 ayni parca,parcalar gm us uretimi

Abi haklısın da manuel i biliyorum ama otomatiği nasıl şimdi hiç kullanmadım kimi çok yakıyor kimi az yakıyor diyor yani kullanabileceğim çevremde otomatik te yok bilmiyorum açıkçası

• RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    Max sehir ici 10lt/100km benzin,12ltde lpg yakar

• Vallaha bilmiyorum ama gider mi muhabbeti de yapmak istemiyorum açıkçası istediğim araç ilan da bu abi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-cok-acil-satlik-firsat-araci-elegance-en-ful-paket-255255016/detay ne düşünürsun acaba

• quote:

Vallaha bilmiyorum ama gider mi muhabbeti de yapmak istemiyorum açıkçası istediğim araç ilan da bu abi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-cok-acil-satlik-firsat-araci-elegance-en-ful-paket-255255016/detay ne düşünürsun acaba

Araç 11.12.2015 tarihinde satın alınmış. Aydın Didim' e kayıtlı. Satıcı aracı toplamış, fotoğraflar kaportacinın önünde çekilmiş. Araç Aydın da hasar görüp Antep'e getirilmiş olabilir. Eğer alma niyetiniz varsa detaylı bir ekspertiz yaptırın. Kaporta da değişen olmayabilir ancak başka elektronik veya mekanik bir arıza olabilir. Ona göre kararınızı verirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oğuz*han

quote:

Vallaha bilmiyorum ama gider mi muhabbeti de yapmak istemiyorum açıkçası istediğim araç ilan da bu abi

Araç 11.12.2015 tarihinde satın alınmış. Aydın Didim' e kayıtlı. Satıcı aracı toplamış, fotoğraflar kaportacinın önünde çekilmiş. Araç Aydın da hasar görüp Antep'e getirilmiş olabilir. Eğer alma niyetiniz varsa detaylı bir ekspertiz yaptırın. Kaporta da değişen olmayabilir ancak başka elektronik veya mekanik bir arıza olabilir. Ona göre kararınızı verirsiniz.

Abi bana dediği yukarda yazdım vallaha 39 diyor ama ben bu fiyata alamam dedim açıkçası kaca alsam Acaba kararsız kaldım hoşuma da gitti abi araba

• quote:

quote:

quote:

Abi bana dediği yukarda yazdım vallaha 39 diyor ama ben bu fiyata alamam dedim açıkçası kaca alsam Acaba kararsız kaldım hoşuma da gitti abi araba

Siz ilandaki aracı mi alacaksınız yoksa ilk mesajda belirttiğiniz gibi hasarlı bir araç alıp kendiniz mi toplayacaksiniz? Çünkü sizin bahsettiğinize göre araca ekspertiz yapılmış ve kaput ve sol kapı değiştiğini söylüyorsunuz ancak ilandaki araçta değişen yok diyor. Ayrıca araç Niğde'de değil Antep'te ilana verilmiş. Sizin bahsettiğiniz hangi araç?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Siz ilandaki aracı mi alacaksınız yoksa ilk mesajda belirttiğiniz gibi hasarlı bir araç alıp kendiniz mi toplayacaksiniz? Çünkü sizin bahsettiğinize göre araca ekspertiz yapılmış ve kaput ve sol kapı değiştiğini söylüyorsunuz ancak ilandaki araçta değişen yok diyor. Ayrıca araç Niğde'de değil Antep'te ilana verilmiş. Sizin bahsettiğiniz hangi araç?

Abi ben niğde ge araba baktım beğenmedim ondan sonra karar verdim hasarlı araba bakmaya demek istedim bu arabayi da öyle gezerken gördüm nette hem örnek olur hemde bunun için ne düşünüyor sunuz diye yazmıştım yoksa niğde deki aracı beğenmedim abi

• quote:

araç elegance ve yeni kasa 2012 değişen direk ve şase içlerinde boya yoksa
    o araç 1 hafta içinde yok olur şimdiye kadar satılmamasının nedeni de yıl başına yakın oluşumuz denildiği gibiyse kaçırma form her zaman alma der bizim milletin boya alerjisi...

• quote:

aracı 15 dakika resimlerden inceledim sağ kuşak oturmamış ve dalgalanmalar gördüm sanırım taklalı benim için bu da problem değil ama tavan acemice düzeltilmiş tabi bu tavana yansıyan objenin yanılgısı da olabilir adamı telde sıkıştırın ben taklalı da olsa alacağım vs bakalım ne cevap alacaksınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.