Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider Ocak Ayında PC'ye Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
99
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•        Xbox konsollarına çıkış yapan Rise of the Tomb Raider, bildiğiniz gibi diğer platformlara 2016 yılı içinde gelecek. Oyunun PS4 çıkış aralığı 2016'nın sonu olsa da yapımın PC sürümü için Steam bir çıkış aralığı verdi.

Rise of the Tomb Raider'ın Steam sayfasına göre yapım Ocak 2016'da PC'ye geliyor.  Geçtiğimiz haftalarda Amazon'un Rise of the Tomb Raider'ın PC sürümünü Ocak ayında listelediğini hatırlatalım. Yani bu çıkış aralığı henüz resmi olmasa da yüksek oranda gerçeği yansıyor.

Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

• güzel sıra ps4 de.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çok güzel
  • budur
  • Oh, oh gelsin şenlensin PCler

• umarım 89 TL olurda alırız.
  • Ps4 icin bukadar bekletmenin ne anlami var madem bukadar ps4 satisi onemsenmeyip 1 yil ertelenebiliyor ozaman bende almam cikisinda artik 30 - 40 liraya nezaman duser ozaman alirim.
    Ama adamlar 3 yil sonra cikarsa kosa kosa gidip alacak insanlar var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • inşallah doğrudur ve inşallah fahiş fiyat olmaz ve dlclerle birlikte olur

• ön siparişe açılsada alsam artık :D sabırsızlıkla fiyatının belirlenmesini bekliyorum.

• Ön siparişi açın lan!

• Söylentiye göre PS4 için çıkan versiyonu DLC dahil game of year şeklinde olacakmış. Fiyatıda normal yeni çıkan oyunlara göre daha düşük olacağı söyleniyordu. Hani $59 olmazda $49 olur gibi.

• Hadi bakalım Laraya erkenden kovuşacağız . Fiyatıda pahalı olmaz ilk oyunu da ucuz buda ucuz olacaktır .

• Son dönemde ps4 açmadım bile batman pc de çalışmıyor diye bi onu oynamıştım uncharted çıkana kadarda ps4 ü açmam herhalde steam çok iyi uygun fiyatlarla oyunlara daha kolay destek sağlamamıza olanak tanıyor buda uygun olur ve direk alırız

• ocagin 4cu haftasi gelcek fiyatida 90 tl olur

• Ya sınav var yaaa sınav sınav sınavvv!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfanın alt tarafında son çıkan oyunu 5.24 tl serinin diğer oyunları 1.95 tl umarım bu da tatlı bir fiyattan çıkar, yoksa herkes çömkürecek " ne demek 189 tleeeeleelelele" diye

• Serinin 13 oyunu olsa gerek hepsini suyunu çıkarana kadar oynadım ve bitirdim. (Sadece Angel of Darkness'ı bitiremedim)
    Her ne kadar reboot oyunu atmosfer ve bulmaca anlamında pek hoşuma gitmese de, Tomb Raider'ın ölüsü yeter.

Bir de PC ya ilk ya en son çıkış platformu olurdu. "Ortanca evlat" da oldu bu sayede.
  • 2016'da gelecek derken en azından ortalarına doğru bekliyordum, uzun zamandır PC'de oyun oynamıyordum iyi oldu bu.
  • Guzel haber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.