Şimdi Ara

Yılın en iyi dizüstü bilgisayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizüstü bilgisayarlar dünyasında artık daha nitelikli ve belirli amaçlara hizmet eden modeller daha fazla dikkat uyandırmayı başarıyor. Bu noktada şirketlerin de ürün farklılaştırmasına ve dizüstü bilgisayar serilerinde kendi çizgilerini oturtma yoluna gittiklerini görüyoruz.

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılda kompakt yapıdaki cihazlar daha fazla ilgi gördü daha fazla pazarda ses getirdi. Yazımızın devamında farklı markalara ait dizüstü bilgisayarların listelendiği bir anket bulacaksınız. Siz de buradan kendi kriterleriniz ölçüsünde en iyisi dediğiniz dizüstü bilgisayarı oylayın ve yılın en iyisine siz karar verin. Ankette sizin aklınızdaki model mevcut değilse yorumlardan seçiminizi ileterek en listeye dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Dell XPS 13

Apple MacBook 12”

Microsoft Surface Book

HP Spectre X2

• xps 13 gelmiş geçmiş en iyi laptop 13 inç de

• Msi gs serisi :)

• Dell in ekran niye oyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı işin içine katmayacaksak tabiki herkes surface book u seçer ama f/p da dahil ise i7 4500u işlemcili 840mli cihazlar çok ucuz ve android studio hariç daha hiç bir programda kastığını görmedim o da açılırken ve simüle ederken kasıyor normal bi kullanıcı için daha fazlası şu anda gereksiz ha crysis 3,ryse son of rome gta5 gibi oyunları yüksek ayarlarda oynamak istiyorum diyen gamersanız yada grafik programları kullanıyorsanız bişey diyemem i7 4500 ler normal kullanıcı ve programcı için yeterli üniversite öğrencileri hiç çekinmeden alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 25 Aralık 2015; 19:18:07 >
  • nacizane olarak görüsümü su sekilde belirtmek istiyorum;
    maalesef en iyi dizüstü bilgisayarı seçmeniz cok abes olmus. uzun süredir inceleme videolarında ciddi bir yokluk yasadıgınız bir gercek ve yukarıda yazılı ürünlerin hicbirinin donanımhaberde incelemesi mevcut degil.

saygılar

• Yıllar sonra bi laptop alalım dedik aldığımız firma(pcdepo) battı be kardeşim
  • dell xps 13 gerçekten çok şık cihaz umarım fiyatlarda biraz ucuzlar alınabilir duruma gelir

• Yılın en iyi bilgisayarı dizi ısıtmayandır.

Teşekkürler.

• dell 7559-800$ a 4gb 960m gpu baska yerde yok

• xps 15tir bence.Hele biraz ucuz olsaydı..

• Apple MacBook klavye tasarımı çok iyi
  • Bunlar arasından almak isteyeceğim tek cihaz Dell XPS 13'tür ama fiyatları biraz tuzlu. Daha uygun fiyatlı olsun hemen almak istediğim bir model.

• bence dell xps ve spetre x360 kapışır. çerçeve konusunda dell cok iyi ama touchpad ve genişleme yuvası olarak spectre x360 kesinlikle daha iyi. iki cihazıda kullanıyorum.

• bence dell xps ve spetre x360 kapışır. çerçeve konusunda dell cok iyi ama touchpad ve genişleme yuvası olarak spectre x360 kesinlikle daha iyi. iki cihazıda kullanıyorum.

• Dell XPS 13 tabi...

• Dell XPS 13

• Bence Hp Pavilion Dv 6000 :D Soğuk Kış Günlerinde En Büyük Isıtıcımız.. Hewlett Packard ve Isısan İşbirliği Sağolsun.

• Keşke Asus'u falan da ekleseydiniz . Bu haber tarzı çok iyi bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergenius -- 26 Aralık 2015; 10:47:25 >
  • Asus'un i7 işlemcili, 512 SSD li, 12GB ram li, nvidia 940 lı olduğu halde Amazon da 1100 usd altında satılan ZENBOOK UX 303 bilgisayarı benim aklımı başımdan aldı.
    http://www.amazon.com/ZenBook-UX303UB-13-3-Inch-Touchscreen-Discrete/dp/B014VHVZFQ/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1451030649&sr=1-1&keywords=zenbook+512+HD+intel+i7

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.