Şimdi Ara

Yılın en iyi akıllı saatleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılın en iyi akıllı saatleri

Akıllı saatler dünyasında son birkaç yıldır ilgi çekici bir hareketlilik söz konusu. Özellikle Apple Watch’un oyuna dahil olmasıyla estetik görünüm çok daha fazla önem kazanmaya başladı. Teknoloji dünyasının dev isimleri kendi akıllı saatlerini pazara sunmak adına adeta birbiri ile yarışır halde.

2015 yılında özellikle yuvarlak ekrana sahip modeller önemli oranda ilgi uyandırmayı başarmıştı. Saatlerin Android Wear platformuna bağlı kalmayışı ise işin bir başka farklı boyutu. Yazının devamında bir anket bulacaksınız. Anketten favori akıllı saatini oylayarak yılın en iyisine gelin şimdi hep birlikte karar verelim. Ankette bu senenin en iyisi dediğiniz akıllı saat mevcut değilse yorumlardan ileterek favori seçimizi ileterek listeye dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Gear S2

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-aksesuarlari/haberleri/Samsung-Gear-S2-Classic--inceleme-videosu-Akilli-saat-devri-asil-simdi-basliyor.htm

Huawei Watch

http://www.donanimhaber.com/zamazingo/haberleri/Huawei-Watch-akilli-saat-video-on-inceleme-Tasarimi-ve-donanimiyla-iddiali-akilli-saat.htm

LG Watch Urbane

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-aksesuarlari/haberleri/MWC-2015-LG-Watch-Urbane--Urbane-LTE.htm

• millet piyasaya çıkmayan saatlere oy vermiş :)

• Pebble seçerdim ama fiyatı pahalı. Uygun fiyatlı olduğu için zen watch 2'yi seçtim.

• Gear S2 alınabilir dediğim tek akıllı saat oldi bu sene.

• gear s2 yüzde 52 oy almış ama herkes apple watch kullanıyor işte bunlar hep marka bağımlılığı.

• Kullanım amacına göre değişir. Garmin Fenix 3...
  • Pebble time bence

• sony smartwatch 2 eski olmasina ragmen bu listenin yarısından daha iyi

• Teknosanın yeni akıllı saati pwatch 2 F/P açısından iyi gözüküyor

• Teknosanin saati biraz daha uygun olabilirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz bir saat.akıllı saatler.hergün saat mı şarz edilir aga
  • Samsung geari merak ediyorum bende bi tekno markete gidip bakmak incelemek lazım ne kadar kullanışlı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Watch Urbane tasarımı guzel ama devamlı sarj ediliyor olması sorun :(

• bir apple aşığı olarak s2 kesinlikle bir Devrim. tek problem ios desteği 1 aydır bekliyorum. ios deteği cıkacak dediler cıkmadan almam. menu dolaşma olayında kesinlikle öndeler ayrıca cok nazik ve saat olduğunu hissediyorsunuz.

• Moto 360,Huawei Watch ve Gear S2 en iyileri bence.Gear S2'de Android Wear olsaydı keşke en iyi tasarıma sahip olan o çünkü.

• Pebble time steel 7 oy alırken gear s2 ve apple watch oylarına bakıldığında reklamın vurucu etkisi görülüyor

• Gear s2 tabiki de...

• Huawei her alanda delik desik eder. Ekran amoled 400 e 400 piksel en kalite +safir cizilmez cam var. Tipide iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gear S2 efsane olmuş. Normalde şarj süreleri yüzünden akıllı saatlerden uzak duran biriyim ama Gear S2 bu fikrimi azda olsa değiştirmeyi başardı. Saati çok sık kullanmazsanız ve uyurken kapatırsanız, 3-5 günü rahat çıkarıyor. Ekranı ve kablosuz şarj özelliği de gerçekten harika.

• Apple'a oy verenler neye göre vermiş onu anlamadım. Tasarım desen sıfır, batarya desen hiçbir artısı yok, uyg arayüz desen keza hiçbir artısı yok, fiyatının çok daha yüksek olması da cabası.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.