Şimdi Ara

Türk Telekom TT175 akıllı telefon inceleme videosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar TT175 (ZTE) telefonu aldım. 1 haftalıkken düşürdüm. 23.12.2015 tarihinde servise teslim alındı. Garanti dışı açma kapama düğmeleri ve ön arka kapaklarnın birlikte degişmesi için 185 tl ücreti oldugunu söylediler. Yatırdım. Makbuzu illgili servise fax çektim. 05.01.2016 tarihinden beri yedek parça bekleniyormuş. Ne kadar zaman beklenecek süresi belli değil. 1 ay oldu nerdeyse yollayalı. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. Yeni telefon piyasaya sürmüşler ama parçası yok. Amaçları müşterileri mağdur etmek. TT175 almak isteyenler yerli malı diye aldanmasınlar görüldüğü gibi ön ve arka kapak takımları bile üretimde yok. Ben hata yaptım siz yapmayın. Yerliye aldanmayın bilinmiş markadan şaşmayın.

• beyler alıp kullanan varmı bende almayı düşünüyorum nasıl cihaz herhangi bir sorunu vs varmı?...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar TT175 (ZTE) telefonu aldım. 1 haftalıkken düşürdüm. 23.12.2015 tarihinde servise teslim alındı. Garanti dışı açma kapama düğmeleri ve ön arka kapaklarnın birlikte degişmesi için 185 tl ücreti oldugunu söylediler. Yatırdım. Makbuzu illgili servise fax çektim. 05.01.2016 tarihinden beri yedek parça bekleniyormuş. Ne kadar zaman beklenecek süresi belli değil. 1 ay oldu nerdeyse yollayalı. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. Yeni telefon piyasaya sürmüşler ama parçası yok. Amaçları müşterileri mağdur etmek. TT175 almak isteyenler yerli malı diye aldanmasınlar görüldüğü gibi ön ve arka kapak takımları bile üretimde yok. Ben hata yaptım siz yapmayın. Yerliye aldanmayın bilinmiş markadan şaşmayın.

Garanti işlemleri "neredeyse" gibi şeyleri kabul görmez. Daha 30 iş günü olmamış ki kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamofMirrorss

quote:

Arkadaşlar TT175 (ZTE) telefonu aldım. 1 haftalıkken düşürdüm. 23.12.2015 tarihinde servise teslim alındı. Garanti dışı açma kapama düğmeleri ve ön arka kapaklarnın birlikte degişmesi için 185 tl ücreti oldugunu söylediler. Yatırdım. Makbuzu illgili servise fax çektim. 05.01.2016 tarihinden beri yedek parça bekleniyormuş. Ne kadar zaman beklenecek süresi belli değil. 1 ay oldu nerdeyse yollayalı. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. Yeni telefon piyasaya sürmüşler ama parçası yok. Amaçları müşterileri mağdur etmek. TT175 almak isteyenler yerli malı diye aldanmasınlar görüldüğü gibi ön ve arka kapak takımları bile üretimde yok. Ben hata yaptım siz yapmayın. Yerliye aldanmayın bilinmiş markadan şaşmayın.

Garanti işlemleri "neredeyse" gibi şeyleri kabul görmez. Daha 30 iş günü olmamış ki kardesim

30 değil 20 iş günü

• quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Türk Telekom, Vestel, Casper, TeknoSA gibi firmalar ne yapsa mutlaka büyük çoğunluk tarafından olumsuz eleştiri alır. Çünkü müthiş bir ön yargı mevcut.

Casper yüzünden PC toplamayı, Türk Telekom yüzünden alternatif servis sağlayıcıları, Teknosa yüzünden Amazon üzerinden alışveriş yapmayı öğrendim/öğrendi insanlar.

Hepsi zamanında kendi elleri ile yarattıkları olumsuzluklar sonucu oluşan dağ gibi ön yargının sonucu.

Bende türkiyeden hiç bir telefonu almamayı öğrendim tt nin bu telefon mesala zte v5 pro donanımı düşürüp 899 tl nakit bunun otjinali sd 615 lisi çinde 159$

• Babam için aldım arada kullanıyorum şuan telefonun takıldığını felan görmedim çok iyi. Fakat kamerası herkesi tatmin etmeyebilir. Kamerayı başka tarafa çeviriyorsun ucuz kameralar gibi gecikmeli hareket ediyor.
  • Ev arkadaşıma bu telefonu 4gün önce aldık aktif olarak kullanıyor performans fena değil 1.3-1.7 Ghz arasında dağlar kadar gözle gorilur fark yok işlemcisi fena değil degerlendirmelrrimi öncelikle fiyatına göre yapıyorum bunuda belirteyim. Tek renk mevcut tasarımı çok şık. Bi Apple parmak okuyucusu kadar olmasada kullanışlı parmak okuma sensörü var arkasında. ekran kalitesi standart fotoğraf kalitesi sizi idare eder 13 mp ama tabi üst sınıf değil genel olarak ben beğendim telefon iyi herkes Samsung lg HTC iPhone Huawei sony gibi markalara verecek paraları olmayabilir. Ideal bir telefon okadar yerden yere vurulmamali.

• Kazma gibi 😏

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamofMirrorss

quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriArkadaşlar TT175 (ZTE) telefonu aldım. 1 haftalıkken düşürdüm. 23.12.2015 tarihinde servise teslim alındı. Garanti dışı açma kapama düğmeleri ve ön arka kapaklarnın birlikte degişmesi için 185 tl ücreti oldugunu söylediler. Yatırdım. Makbuzu illgili servise fax çektim. 05.01.2016 tarihinden beri yedek parça bekleniyormuş. Ne kadar zaman beklenecek süresi belli değil. 1 ay oldu nerdeyse yollayalı. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. Yeni telefon piyasaya sürmüşler ama parçası yok. Amaçları müşterileri mağdur etmek. TT175 almak isteyenler yerli malı diye aldanmasınlar görüldüğü gibi ön ve arka kapak takımları bile üretimde yok. Ben hata yaptım siz yapmayın. Yerliye aldanmayın bilinmiş markadan şaşmayın.
    Garanti işlemleri neredeyse gibi şeyleri kabul görmez. Daha 30 iş günü olmamış ki kardesim

iyi sende 185 lira istemişler benden kasayı değiştirmek için 476,77 krş istediler

• Telefonu aldim 1 aydir kullaniyorum fiyatina gore degerlendiriyorum

Tasarim şık performans yeterli kmera yeterli

Parmak izi okuyucu var ama hassas degil

Ozet olarak cok hosuma gitti gayet guzel

Basinda Turk yazmasi ayrica guzel.

• TT175 telefonu aldım 10 gün sonra TT175 yazılım güncellemesi mesajı geldi.güncelledim.bundan sonra telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı.daha sonra e posta adresi oluşturdum.5 dakika sonra telefonun ekranında ekran kilidi oluştu.daha da açamadım.ttkom bayine goturdum sıfırlama yapılmaya çalısıldı.bu sefer de çin ce yazılar çıkınca birşey yapılamadı.servise gidecek dendi.bakalım ne olacak.

• quote:

TT175 telefonu aldım 10 gün sonra TT175 yazılım güncellemesi mesajı geldi.güncelledim.bundan sonra telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı.daha sonra e posta adresi oluşturdum.5 dakika sonra telefonun ekranında ekran kilidi oluştu.daha da açamadım.ttkom bayine goturdum sıfırlama yapılmaya çalısıldı.bu sefer de çin ce yazılar çıkınca birşey yapılamadı.servise gidecek dendi.bakalım ne olacak.

Aynı olayı ben de yaşıyorum 3 gündür.Güncelleme yaptıktan sonra telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başladı ve aynı zamanda şarj % 80 lerden aniden %2 ye düşüp telefon kapanıyor.Bu durum 4.5 G ye geçiş için bir güncelleme olayı ise ve geçecekse sorun değil ama bu şekilde devam ederse telefonu iade etmeyi düşünüyorum.

• quote:

TT175 telefonu aldım 10 gün sonra TT175 yazılım güncellemesi mesajı geldi.güncelledim.bundan sonra telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı.daha sonra e posta adresi oluşturdum.5 dakika sonra telefonun ekranında ekran kilidi oluştu.daha da açamadım.ttkom bayine goturdum sıfırlama yapılmaya çalısıldı.bu sefer de çin ce yazılar çıkınca birşey yapılamadı.servise gidecek dendi.bakalım ne olacak.

aynı sorun bendede var.bi güncelleme geldi bozdular telefonu yeni güncellemenin ne zaman geleceğide belli değil.

• Kamerası berbat telefona para vermem!

• O paraya daha güzeli alınır

• 2 hafta oldu tt175 cihazı alalı güncelleme geldi aldım ondan sonra telefon açılıp kapanıyor bu kadar parayı sokaktan toplamıyoruz aldığım yere gidiyorum servise diyor bir şeyi yapamıyorsanız satmayın kardeşim milleti mağdur etmeyin en berbat ve en kalitesiz bir alet yapmışlar hatta sattığı malın arkasında duramayan bir kuruluş aldım bin pişmanım inşallah bu yorumu okuyan olurda telekomun yaptığı tek bir ürünü kimse almaz

• Suradaki yorumlari okudum iyiki pederin telefonu guncellememisim durdur yere papaz olurduk
    En iyisi 2. Guncellemeye kadar bekleyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anasini satayim telefonu alalı bir hafta oldu şebeke sorunu cekiyorum telin şarşı bile yarim. Gun gidiyor eski telim. Bile bir gun gidiyor sarji lanet olsun boyle telefona sakin almayin

• TT175 kullaniyorum bu tlf nun tv baglanti özelligi varmı bu konuyla alakalı beni bilgilendirirseni sevinirim acil tarafindan

• SAKIN ALMAYIN SAKIN HEMEN BOZULUYO VE HIC KIMSE ILGILENMIYOR SATANA KADAR ISLERI ASGARI UCRETLE GECINEN INSANLARIZ RESMEN KANDIRILDIK HARAM OLSUN

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.