Şimdi Ara

Çok mu İyi Niyetliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi TT 1ağustos öncesi abone olan 256k net sahiplerine 6aylık 1mbit hak tanıdı.Acaba kendi alt yapısını denemek için böyle bi kampanya yapmış olmasın.Eğer altyapı kaldırıyor kanaatine varınca biz sınırsızları da 1mbit yapmasınlar.

• 1mbit çok çok iyi niyetli bi düşünce olur..yapsalarda 49 liraya vermezler orası kesin.
    512 en fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesh_fosil -- 31 Aralık 2006; 2:23:24 >
  • 512 sınırsız 49 ytl olsun , yeni yıldan dileğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar bildiğiniz gibi TT 1ağustos öncesi abone olan 256k net sahiplerine 6aylık 1mbit hak tanıdı.Acaba kendi alt yapısını denemek için böyle bi kampanya yapmış olmasın.Eğer altyapı kaldırıyor kanaatine varınca biz sınırsızları da 1mbit yapmasınlar.

içine mi doğdu ne
  • dur bakalım herkes tuttu nefesleri büyük indirimi bekliyor

umarız dediğin gibi olur
  • adsl kullanıclarin %15i sadece sınırsıza sahip , %85 kotali kullanıcı? en az %50isi sınırsız olmasi şart.
  • evet,çok iyi niyetlisiniz.
  • fiber optik kablo işi noldu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

fiber optik kablo işi noldu?

O sadece söylenti
    Yani yalan oldu(aslında zaten yalandı)
  • telekom 25 milyona internet telekomun cebini yeterince doldurmamıştır arkadaslar

3gb sınırlı internet knosuna şöyle bakarsak...

3gb sınırlı internetle 1 ay içinde istediğiniz kadar internette gezebilirsiniz..istediğiniz kadar online oyun oynayabilirsiniz...oldukca yeterli miktarda mp3 indirebilirsiniz...sınırlı internetin tek problemi internetten film indirmemeniz..onun dışında 3gb kota herkese fazlasıyla yeterli...eh kullanıcıların %85 i 3gb kotalı olunca telekomun cebine yeterli para girmiyor haliyle..bundan dolayı yeni bir fiyatlandırma politikasına gitmek zorunda kalmıştır telekom..başka bir amacı olduğunu sanmıyorum..
  • fiber optik kablo olayınında tamamen yalan olduğunu herkes zaten tahmin edebiliyor...türkiyede adsl nin ulaştığı bir sürü il var...ne çabuk her yere optik kablo cekildi..mümkünmüdür bu..imkansız
  • Biz daha çok bekleriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirpi

telekom 25 milyona internet telekomun cebini yeterince doldurmamıştır arkadaslar

3gb sınırlı internet knosuna şöyle bakarsak...

3gb sınırlı internetle 1 ay içinde istediğiniz kadar internette gezebilirsiniz..istediğiniz kadar online oyun oynayabilirsiniz...oldukca yeterli miktarda mp3 indirebilirsiniz...sınırlı internetin tek problemi internetten film indirmemeniz..onun dışında 3gb kota herkese fazlasıyla yeterli...eh kullanıcıların %85 i 3gb kotalı olunca telekomun cebine yeterli para girmiyor haliyle..bundan dolayı yeni bir fiyatlandırma politikasına gitmek zorunda kalmıştır telekom..başka bir amacı olduğunu sanmıyorum..

3GB hiçbir şekilde yetmiyor.sadece dh 2 saat gezinsen 25-30 MB gidiyi bence bu kota olayı tamamen saaçmalık.bu ay sadece 12 tane mp3 indirdim ve şuan kotayı yaklaşık olarak 1GB geçmiş durumdayım ve günde sadece 4-5 internete giriyorum.arasırada bir kaç program indiriyorum.kahrolsun kota
  • fiber optik işi tam bir palavra.bağlantı zaten rtesmen ağlıyo.ankarada oturuyorum adsl mi daha 2 ay önce bağlatabildim..
  • hic gulecegim yokdu 1mbit sinirsiz 49ytl olsun zaten herkes 1mbit sinirsiza gecer hayalci olmamak gerekir.Ayni sekilde 512kb sinirsizinda 49ytl olmasi imkansiz cunku yine herkes 512 sinirsizi sececekdir.TT nin amacida herkesi kotali yapmak olduguna gore sonuc belli sanirim.
  • şakadır o şaka
  • kedidir o kedi
  • 1024 sınırsız ucuzlasın da ona geçeyim3 gb kota yetmez oldu
  • 8 Mbps de verebilirdik ama kablo sistemleri 2 mbpsden üstünün verimini vermiyor gibi bişey demişlerdi. O zaman herkese 3 mbps parasına 8 mbps versinler, ne de olsa 8 mbps olarak kullanamayacağız.
  • Ya bi ne haldeyiz Amerikada ourdugum sene adamlat 9 mb/sn DSL(farkli) sinirsiz interneti 39 dolara veriyorudu. biz burda 1024 un pahaliligini tartisiyoz. ne hale getirdin burayi tt ya bi ozellesme yokki baska sirketlerde gelsin bi ucuzlassin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.