Şimdi Ara

Lumia 950 kutu açma videosu 'Windows 10'lu telefona yakından bakıyoruz'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 işletim sistemli yeni nesil akıllı telefon modeli Lumia 950'yi Türkiye'de ilk defa kutudan çıkarıyor ve beraberinde gelen aksesuarlara yakından bakıyoruz, iyi seyirler.

• yerdeki halıda çok kirliymiş

• samsungdan beter olurlar bu fiyatla
    6 aya 1/3 düşer fiyat .

• O değil de abd de ki çekilen kutu açma videosunu izleyin. Adamlar içine sim kart herşeyi doldurmuşlar yetmemiş pc ye dönüştüren dock u bile vermişler. Bir wp fan boyu olarak. Sanırım note 5 yada S6 alacağım

• Usb kablosunun her iki ucu da type c olmalıydı. Bir tarafını type a yapmaları kötü olmuş.

Telefona gelirsek fiyatı tam yarısı olmalıydı, telefon daha fazlasını hak etmiyor yani. 1125 liraya G3 32 GB yerine -az da olsa- tercih edenler olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

O değil de abd de ki çekilen kutu açma videosunu izleyin. Adamlar içine sim kart herşeyi doldurmuşlar yetmemiş pc ye dönüştüren dock u bile vermişler. Bir wp fan boyu olarak. Sanırım note 5 yada S6 alacağım

WP fan boyu olarak neden Note 5 S6 alacaksın? Fanboysun madem hakkını ver.

• Bunlar 2250 liranin kacpara oldugunu bilmiyor mu?

• İncelemesini yapmasanız olmaz mı? Gerçekten gereksiz. 525 rafta 1 yıldır şarj etmedim daha güncelleme çıkacakmışta adam olacakmış. Hey yavrum hey. 1550-1600e z5c alınıyor bu nasıl bir fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

O değil de abd de ki çekilen kutu açma videosunu izleyin. Adamlar içine sim kart herşeyi doldurmuşlar yetmemiş pc ye dönüştüren dock u bile vermişler. Bir wp fan boyu olarak. Sanırım note 5 yada S6 alacağım

WP fan boyu olarak neden Note 5 S6 alacaksın? Fanboysun madem hakkını ver.

Sanırım android fan boyları yanılıyor olamaz
    Ben bile almayacaksam kimse almaz. 2900 lira para biriktirdim.
    Bu telefon için. Şimdi sanırım samsung alacağım. 925 i değiştirmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla arkadaşlar 10 modelden fazla androıd telefon kullandım
    ardından lumıa 1320 aldım ılk etapta garip geldı yanı kötü market mağaza yönünden
    fakat sımdı telefona alıştım ınanın lg g2 g3 u bıle kullanamadım..
    wındows 10 beta surumunu kullanıyorum..

tamam marketı uygulamaları androıd gıbı olamaz ama bu bır gerçek
    wındows phone yag gıbı akıyor

bundan sonra androıd tel kullanmam kendı gorusum ıncelenen bu telefon gayet güzel fakat fıyatlar cok pahalı
    1000 tl cıvarında olması gerekır bu telefonun

fıyatı düşerse alırım
    androıd kullanıclarının bence daha fazla olması ıyı bu tur telefonlar bu fiyattan çıkıyor ve satılmayınca fıyat hop düşüyor..
    fıyat düşerse bende hemen alırım...:)))

• quote:

O kutu Amerikan AT&T operatöründen alanlara özel. Zaten videolardada belirtiliyor.
  • iki yıldır lumia 925 kullanıyorum genel manada benim isteklerime cevap verebilen bir telefon fakat 2 senedir sürekli bir gelişme sonucu sürekli hüsran yaşadık , 8 den 8,1 e geçiş haricinde , bundan sonraki telefonumun wp olmayacağı kesin
  • Fiyat uçmuş.

• Buna 2 bin küsur lira vereceğinize Lumia 1520 kovalayın hala sıfırları 1.200 liraya bulunabiliyor.

Düzeltme :
    Şuan Hepsiburada'da 1.400 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 24 Aralık 2015; 23:34:42 >
  • Kutu acma videosu ne kadar boş bisey ya.Yok kutunun icinden kullanim kilavuzu cikiyor kutunun kenarinda su yaziyor.Bunu cekeceginize inceleme videosu ekleseniz ya !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VioLee -- 24 Aralık 2015; 23:42:23 >
  • Mağaza bu kadar vasatken kim neden bu kadar para versin boş yere

• Al kaçır beni diyon da, hani cepte para yarim?

Size göre bu telefonun ederi 2.250 lira değil de 1.000 lira civarıysa yine size göre 1520 ve 930'un ederi 350 400 lira filan olması lazımdır. 2. elleri de 80 liraya satılabilmeli kargo gönderene ait olmak kaydıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2250 tl veriyosun içinden kulaklık bile çıkmıyor.Sertaç hanım sizin hiçmi söz hakkınız yok hiçmi bişey konuşamıyorsunuz şirketinize hiç gelmesine gerek yok bu şekilde bu telefonların şaka gibi ...

• Fanboyluk vs. bir yere kadar hocam. Android çıkmışken ve geleceği görünürken Microsoft'a güvenip Windows Mobile'lı telefon almaya devam ettim. Bir duyuru ile bir işe yaramaz oldular bir daha, ne yeni uygulama yazıldı bir daha ne bir şey. Özetle elimde patladı aletler. Halbuki Android alsaydım, uygulama geliştirme vs. geliştirebilirdim belki kendimi. Şimdi bırak telefonda Windows'u, masaüstünde bile üç yıldır Linux kullanıyorum. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Telefon incelemesi sandım, ÇÖP incelemesiymiş!

umarım telefonu kastetmemişsindir. onu kastettiysen üzdün...

edit: bu arada fiyata laf edenler var. iphone 6s'in en düşük modeli bile sırf o elma logosu yüzünden 3000tl civarında satılınca bir şey yok, microsoft yeni amiral çıkarmış sıvı soğutma koymuş, iris tarayıcı koymuş continuum desteği vermiş, 2500'e laf ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatandA.Ş. -- 25 Aralık 2015; 0:33:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.