Şimdi Ara

Rapid Premium Sahipleri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar rapidin com'lu sitesinden bir dosya indirirken durdurup tekrar devam ettirmek istediğimde dosyaya kaldığı yerden devam etmemeye başladı... Premium'dan indiriyorum... Buna dikkat ettiniz mi?

Aynı şekilde flashget'e dizdiğim linkler de sırası geldiğinde başlamıyor (Yani kırmızı X işareti çıkıyor)

Nasıl çözeriz bu problemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontG -- 1 Ocak 2007; 1:56:01 >

• flashget de bende de benzer sorunlar olmuştu ben o yüzden internet download manager i kullanıyorum.

belki flashget şöyle yapıyor olabilir.

linkleri eklediğinde rapid sunucusundan premium linkini alıyor ama indirmiyor olabilir sıraya koyduğun için.rapid de premium linkleri belli bir süre sonra geçersiz kılıyor.

ama ben idm de txt dosyasından al diyorum.linkleri sunucuya sorgulama eğiliminde bulunmuyor.sırası gelince direk sorgulayıp premium linki alıyor ve indirmeye başlıyor.

kaldığı yerden devam etmeme sorununu da yine bu linkleri belli süre sonra geçersiz olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.
  • Hani flashget ile indirmeye çalıştığında ilk önce flashget sana bir sayfa çıkartıyor sonra ok dediğin zaman indirmeye başlıyor. O sayfada kullanıcı adı ve şifre kısmına hesap bilgilerini girersen download devam ediyor yarıda bırakmışsan eğer.
  • Teşekkürler... Bir de download manager'ı deniyim
  • Arkadaşlar bende rapid de üye olmak istiyorum ama nasıl olacağımı bilmediğim için yapamıyorum bana yardım edermisiniz ücreti ne kadar download limiti ne kadar ödeme yapımı güvenlimi şimdiden sağolun
  • Rapid satınalma sayfasına geldiğinde orada 1 aylık, 3 aylık gibi seçenekler var. Onların herbirinin yanında paypal yazar. Oraya tıkla paypal'a üye ol. Sonra paypal senden kredi kartı bilgilerini isteyecek. Oraya bilgilerini gir ve üye ol. Paypal güvenli bir site. O açıdan şüphen olmasın.
  • @ Orcunsau şimdi baktımda sadece fiyatları yazıyor download limiti filan yok onları nasıl öğrenebilirim acaba bide ben paypalada üye değilim
  • Download limiti günde 5gb olması lazım. Hergün kullanmadığın limitin bir sonraki gün sana verilen limitin üzerine eklenir. Ama o eklemelerde sanırım en fazla 20-25gb oluyordu. Daha fazla olmuyor. Rapid alabilmen için ilk önce paypal'a üye olman gerek. Kredi kartından çekilen para ilk önce paypal'a oradan rapid'e gidiyor. Paypal aracılık yapıyor. Ama senden komisyon almıyor.
  • rapidin kampanyası ile ilgili diğer topik silinmiş... burdan devam edelim...

collectors'ların durumu ne olucak? transfer yapacak mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontG -- 1 Ocak 2007; 0:37:50 >
  • edelim de collector olarak pek umutlu değilim.eğer olursa 1000 puana 1 üyelik alıcam.11 tane. satıcam artık başka yolu yok.
  • var mı gönüllü olan denemek için? transfer sonrası puanlar aktarılıyor mu diye?
  • 01:00 'da mı başlıyordu kampanya?
  • evet... 10 dakika kaldı
  • Nınınınınnnn....8 ay uzattık mı var ya tamamdır. Bu arada rapid de reklamın kralını yapıyor bu sayede, kimbilir kaç kişi rapid.com karşısında girecek 2007'ye...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

var mı gönüllü olan denemek için? transfer sonrası puanlar aktarılıyor mu diye?

sıkar biraz 10gb upload var.
  • peki şimdi collectorlar ne yapıcak? 5700 puanım var... belki ben transfer edebilirim
  • Bir değişiklik yok hala...
    Düzenleme : Şu anda 8 tane yeni üyelik alabilirsiniz yazısı çıktı çok şükür. Cümleten hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efshane -- 1 Ocak 2007; 1:02:58 >
  • evet 3 dakika geçti hala değişiklik yok
  • 02:00-03:00 arası galiba

edit:çıkmış şimdi demek ki 11 premium hesap alıcam görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nih@ttr -- 1 Ocak 2007; 1:06:30 >
  • 6 aydan fazla uzatmıyor maalesef. İki aylık da yeni üyelik alıp satacağız bu durumda...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.