Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 mi Lg G4 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar bu iki telefon arasında kaldım. Asusun 32 gb dahili ve 4gb ramlisi ile Lg g4 arasındayım. Benim için önemli olan tasarım gibi şeylerden ziyade performans ve uzun süre beni götürmesi önemlidir. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G4 çok daha izi bir cihaz,zf2'ye hiç bakmayın bile
  • Kiyaslanmaz bile g4 cok ustun

• Hocalarım, benim aslında kafama takılan şu : Mesela iki telefon da android, ileriki yıllarda asusun islemcisi ve ram fazlalığının avantajı olur mu? Yani şimdi sorun yok ama ilerde sıkıntı (kasma vs) olur mu?

• G4'ün donanımı android ekosistemine yeter de artar.2 sene daha guncelleme almasi gerekir.Burada ureticilerin tutumu onemli.Belki ikisine de guncelleme gelmeyecek bunu bilemeyiz (aciklama varsa ben gormedim) sen guncellemeyi dusunmek yerine ekran kamera vs her alanda tokatlayan g4'u dusun.Ayrica her guncelleme telefonu iyilestirmez (apple telefonlarin guncelleme ile hizlandigini hic gormedim).Sen g4'u al kafana gore takil.

• quote:

Orijinalden alıntı: FakülteninReyizi

G4'ün donanımı android ekosistemine yeter de artar.2 sene daha guncelleme almasi gerekir.Burada ureticilerin tutumu onemli.Belki ikisine de guncelleme gelmeyecek bunu bilemeyiz (aciklama varsa ben gormedim) sen guncellemeyi dusunmek yerine ekran kamera vs her alanda tokatlayan g4'u dusun.Ayrica her guncelleme telefonu iyilestirmez (apple telefonlarin guncelleme ile hizlandigini hic gormedim).Sen g4'u al kafana gore takil.

Anladım hocam, teşekkür ederim tavsiye için. G4 almaya karar verdim. Peki G5 i beklesem ne zaman çıkacak, g4 biraz ucuzlar o zaman sanırsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

quote:

Orijinalden alıntı: FakülteninReyizi

G4'ün donanımı android ekosistemine yeter de artar.2 sene daha guncelleme almasi gerekir.Burada ureticilerin tutumu onemli.Belki ikisine de guncelleme gelmeyecek bunu bilemeyiz (aciklama varsa ben gormedim) sen guncellemeyi dusunmek yerine ekran kamera vs her alanda tokatlayan g4'u dusun.Ayrica her guncelleme telefonu iyilestirmez (apple telefonlarin guncelleme ile hizlandigini hic gormedim).Sen g4'u al kafana gore takil.

Anladım hocam, teşekkür ederim tavsiye için. G4 almaya karar verdim. Peki G5 i beklesem ne zaman çıkacak, g4 biraz ucuzlar o zaman sanırsam?

Dostum telefon alip zarar etmeme luksun yok (iPhone haric) İlk cikan telefonu alirsan cok duser fiyati o biraz seni rahatsiz edebilir psikolojik olarak :) Kisacasi orasi sana kalmis fiyat anormal derecede dusmez diye dusunuyorum.

• ikisi kıyaslama yapılmaz benim görüşüm direkt g4 derim g4 ü samsung note 4 ile kıyaslayabilirsiniz ben g4 mü note 4 mü derken note 4 aldım g4 ısınma ve şarj az gitme sorunlarından dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

ikisi kıyaslama yapılmaz benim görüşüm direkt g4 derim g4 ü samsung note 4 ile kıyaslayabilirsiniz ben g4 mü note 4 mü derken note 4 aldım g4 ısınma ve şarj az gitme sorunlarından dolayı

Teşekkürler hocam tavsiye için, nedense samsungu hiç araştırmadım çünkü önyargı var biraz, şu an kullandığım telefon 4 seneden beri galaxy gio ama kasma sorunundan muzdarip oldum hep. G4 de karar kıldım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

ikisi kıyaslama yapılmaz benim görüşüm direkt g4 derim g4 ü samsung note 4 ile kıyaslayabilirsiniz ben g4 mü note 4 mü derken note 4 aldım g4 ısınma ve şarj az gitme sorunlarından dolayı

Teşekkürler hocam tavsiye için, nedense samsungu hiç araştırmadım çünkü önyargı var biraz, şu an kullandığım telefon 4 seneden beri galaxy gio ama kasma sorunundan muzdarip oldum hep. G4 de karar kıldım artık.

Rica ederim suana kadar bir cok samsung kullandim 3 tane de note serisi kullandim iclerindeki en sorunsuz u pil stabilite note4 dur ben tavsiye ederim ama g4 de iyi cihaz ozellikle kamerasi cok basarili Hayirli olsun hangisini alirsaniz

• AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    her türlü g4 alın daha güçlüdür
  • Yukarda bir arkadaşımızın bahsettiği gibi ben de note 4 ve g4 arasında kalmıştım. Paralel olarak ucuza getirince G4 aldım şarj, performans olarak en iyisi değil ama yetiyor kamera ve ekran olarak beni çok memnun bıraktı. Zenfone 2 nin 4 gb ram olayı tamamen pazarlama stratejisi günümüzde z3c, z5c hatta gm 4g gibi 2 gb ramli cihazlar gayet düzgün çalışıyor 3 gb hayli hayli yetecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.