Şimdi Ara

2015 yılının en iyi mobil oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 yılında mobil içerik mağazalarına farklı kategorilerde bir çok yeni oyun yüklendi. Kimisi grafik kalitesi ile öne çıkan oyunlardan kimisi de çoklu oyuncu yetenekleri ile kitleleri peşinden sürüklemeyi başardı. Bu oyunlardan dikkat çekici olanlarını bir araya getirmeye ve en iyiye birlikte karar vermeye çalışalım istedik.

Yazının devamında bir anket bulacaksınız. Anketten favori mobil oyununuzu oylayarak yılın en iyisine karar vereceğiz. Seçenekler arasında bu senenin en iyisi dediğiniz mobil oyun mevcut değilse yorumlardan ileterek kendi favori seçiminizi paylaşıp listeye dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer değerlendirmeler: 

• Fallout shelter bence yılın mobil oyunudur hatta Fallout 4 ten daha iyi bir çıkış yaptı

• Agar verdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lara croft indirimde, enpara ile 1,8 TL oluyor. Alınır mi sizce??

• Monument valley gerçekten çok iyi

• Hitman GO'yu 0.1$ dan almıştım. Gerçekten süper bir oyundu. Lara Croft GO da çok güzel görünüyor ama acelem yok. Hitman GO gibi 0.1$ a falan düşerse alırım.
  • Bunları deniyecem dead effect 2 güzel ama az puan almış sanki...

• Soccer Hero... Hemen hemen kusursuz ve çok zevkli bir oyun...
  • Monument Valley, akıllara zarardır demedi demeyin, deneyin mutlaka :P
  • monument valley ile lara croft go arasında kaldım ama monument valley ayrıca overkill nedir ya kalk ateş et eğil ilerleme diye birşey yok bi de coop yapmışlar
  • Lara croft go'dan oyumu kullandım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.