Şimdi Ara

Lumia 950 ve Lumia 950XL ülkemizde lanse edildi: İşte tüm detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft'un yüksek performanslı akıllı telefon piyasası için kendi geliştirdiği ilk telefonlar olan Lumia 950 ve Lumia 950XL ülkemizde lanse edildi. Windows 10 işletim sistemini kullanan yeni telefonlar, ülkemizdeki fiyatlandırması, çıkış tarihi, Continuum özelliği ve yazılım güncellemeleri gibi tüm detayları bu videomuzda.

• Lansman yetmez sokağa çıkıp bedava vermeleri lazım yoksa boşu boşuna depoda bozulacaklar

• Umduğum fiyattan çıktı. Hak ettiği değeri bulup güzel satış rakamları yakalar inşallah. Kesinlikle almayı hedeflediğim bir model

• 3 ay boyunca lumia 1520 kullanmıştım..kullandığım her günü çok keyifli geçmişti ama gel gör ki mağazası hala daha google play yada apple store'un yanından bile geçmiyor.

• fiyat fazla microsoft türk kullanıcısını tanıyamamış.

• 950xl 2550tl. 950 2250 tl. 550 de 599 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 24 Aralık 2015; 19:04:33 >
  • Sertaç Hanım kendisi bile bu fiyattan satın almaz tanıttığı telefonları.

• Bodrum katında portakal kasaları üzerinde oturan insanlara ne tanıtıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

fiyat fazla microsoft türk kullanıcısını tanıyamamış.

Microsoft ile ne alakasi var. Dolar olmus 3 lira. Telefonun abd fiyati 650 dolar. 650*2,9=1885 tl. Ekle cep telefonlarindan alinan yanlis hatirlamiyorsam %25 vergiyi. 2350 civari bir fiyat. Microsofta gelene dek vergisi ve doviz kurunu ayarlayan devletimiz var en basta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu yöneticiler neden çok bilgisiz gibi duruyor yoksa bana mı öyle geliyor? Erdi abinin soruduğu bütün sorulara en iyi cevapları bi ZTE'nin yabancı müdürü çok iyi cevaplar vermişti bir de yanlış hatırlamıyorsam LG'den yabancı bayan vardı. Türk yöneticilerde mi sıkıntı acaba anlayamadım ?

• Uzerinde calisiyoruz calismalarimiz vardan ibaret olmus bu videodan anladigim microsoft bayagi caliskan bir firma :)))

• Hanımefendi iyi niyetle görevini yapmış vermesi gereken cevapları vermiş ama şirketi hala sorunlara çözüm bulabilmiş değil. Cevaplar hep yapılacak edilecek -cek,-cak şeklinde.

Sen git 2550 lira ver ama cortana Türkçe olmasın uygulamalarda yapılacak diye bekle dur. E hazır yapılmışı var bakınız android bakınız IOS

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce marketi geliştirsinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi akla ziyan bu fiyattan satacaklar bu telefonlari piyasada bu kadar ust seviye andiroid tel varken daha uygun fiyata cikmaliydi telin artisi amoled ekrani ve kamerasi.

• Amerika satış fiyatını direk çevirenlere sözüm, onlar satıldıkları yerin vergi dahil satış fiyatları bunu da göz önüne alın.

• Hangi akla ziyan bu fiyattan satacaklar bu telefonlari piyasada bu kadar ust seviye andiroid tel varken daha uygun fiyata cikmaliydi telin artisi amoled ekrani ve kamerasi.

• Yaz aylarında 2 bin lira altına düşer aha buraya yazıyorum.
  • Yaza kadar bekleyip güzel fiyata kapılabilir.

Yeni HTC adam gibi olmazsa buna yöneliriz artık.
  • Hem windowz hemde plastik kasa bide üstüne 2500 lira... Kapışınnn

• Bu Microsoft Türkiye çalışanları Windows u niye Windowz diye telaffuz ediyor ? Ayrıca hanımefendi bilgi konusunda sıkıntı yaşıyor gibi geldi bana vücut diline bakınca.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.