Şimdi Ara

Lumia 950 ve Lumia 950XL ülkemizde lanse edildi: İşte tüm detaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xl olan iyiymis sevdim ama o kadar param yok. 1 yıl geçsin bimlerde satışa çıksın o zaman düşünülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 930'da da kulaklık yok. bu kabul edilemez.

hem kulaklık koymayacaksın, kendince tasarruf edeceksin, hem de rakiplerinle aynı veya daha pahalı fiyattan satış yapacaksın.

O telefon alınırsa type-C USB kablosu için alınır zaten.
  • Sertaç hanım'a bir sorum olacak ABD'de 60-100 dolara satılan Lumia 640 neden Türkiye'de 700 TL' ye satılıyor. Biz Amerikalıdan daha mı zenginiz?
  • Tasarım olarak güzel telefonlar, hele şu 930'a hayran kalmıştım. Ama artık Steam uygulaması olmadıkça bakasım gelmiyor. :(
    2250TL de şaka gibi fiyat. Amerika fiyatı bile şaka gibi. Doğru düzgün uygulama desteği veremiyorsun ama hala pahalı satıyorsun, biraz ucuz satmayı düşünseler belki de daha fazla kişiyi çekebilecekler. Ne bileyim kulaklık koy içine, aparatları daha ucuza veya bedavadan ver. Kampanya yap ki milleti çekebil.
    Pazarlamada-stratejik-hatalar-ardı-ardına.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim Bey -- 25 Aralık 2015; 14:48:05 >
  • Lumia 550 Hindistan fiyatı belli olmuş. 139 Dolar (405 TL) Türkiye fiyatıysa 600 TL

http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_550_now_available_for_purchase_in_india-news-15714.php
  • hakanxml H kullanıcısına yanıt
    Bakma sen Ms nin umrunda değil bu durum. Nasıl olsa uzun vadede bişeyler yaparız diyor. Asıl telefonları surface phone hazır olmuş sistemle çıkaracaklar. O zamana kadar ms hayranlarını bu lumialarla kobay olarak kullanıyor. Şuanki bir avuç ms hayranı kullanıcı kitlesiyle sistemi şekillendiriyor. Haa şunufa şöyleyim redstonede tamamen balon. İos ve android deki gibi radikal özellik ve tasarım olmayacak. Şundan çok eminim en mantıklı sistem android. Artık amiral gemilerinde donma kasma gibi şeyler kalmadı. Şu snapdragon 820 li teller çıksın ilk işim android almak olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: otosinan

Bakma sen Ms nin umrunda değil bu durum. Nasıl olsa uzun vadede bişeyler yaparız diyor. Asıl telefonları surface phone hazır olmuş sistemle çıkaracaklar. O zamana kadar ms hayranlarını bu lumialarla kobay olarak kullanıyor. Şuanki bir avuç ms hayranı kullanıcı kitlesiyle sistemi şekillendiriyor. Haa şunufa şöyleyim redstonede tamamen balon. İos ve android deki gibi radikal özellik ve tasarım olmayacak. Şundan çok eminim en mantıklı sistem android. Artık amiral gemilerinde donma kasma gibi şeyler kalmadı. Şu snapdragon 820 li teller çıksın ilk işim android almak olacak.

+1..Noktasına kadar katılıyorum..Özellikle Microsoft'un bizi kobay olarak kullandığını söylemeniz çok iyi bir tespit..Şahsen ben de son 3 aydır öyle düşünüyorum..

• Gelişmeler var ama tek marka altında satarak başarılı olmaları çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

fanboy olduğum falan yok. Sadece siz kendinizi karşıt görüşlü olarak şartlandırmışsınız o kadar.

640XL kullanıyorum 1GB rami var. Rahat rahat yetiyor. market boş demişsinde sana boş bana değil.

810a gelince z5 dediğin modelde 810 ile geldi htc m9 modelide aynı işlemciyle geldi. Ne koyacaklarıdı için samsungun exynos işlemcilerinden mi yoksa huaweinin kirin serilerinden birini mi?

Tost makinası demişsin ama kullanıcı yorumlarını oku 950XL'nin ısınmadan ne kadar söz etmişler bir bak istersen.

Ha senin ihtiyaçlarını görmene yetmiyorsa cihaz kullanma kardeşim kimse sana dayatmıyor. Sat git ios veya android al kimse seni wpde zorla tutmuyor.

kisme zorlamıyor zaten. sadece almayacaklarını burada beyan ediyorlar sebepleri ile. zorunuza gitmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eofdred -- 25 Aralık 2015; 19:43:17 >

• Windowzz onve bana w10 için verimli ve tanıdık demeyin lütfen,şirketler nedense ürünleri yapmadıkları şeyleri yapmış gibi ifade eden sıfatlarla tanıtmayı çok seviyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 25 Aralık 2015; 19:46:08 >
  • Lumia 1020 kullandım ve şuan 1520 kullanıyorum. Mağaza oldukça zayıf. Her ne kadar telefonumdan memnun olsam, fazla bir şey için kullanmasam da olur da ihtiyacım olunca ne yapacağım diye düşünüyor insan. Şimdilik sadece mail, internet, kamera ve müzik için kullanıyorum ve yeterli geliyor. Ama gerçekten çok zayıf market.

Ha bu paralara bu cihazlar alınmaz. 1 sene bekleyin. %50 indirimle alın alacaksanız illa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D5F6704F -- 26 Aralık 2015; 4:10:00 >
  • Fiyata bak arkadaş yuh. Gerçi bizim ülkede herşey pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesincır kullanıcısına yanıt
    L640 unlocked olanlar $160 civari bir fiyata satiliyor. 700 lira normal gibi( aslinda 550-600 lira olmali fakat vergiler fiyati arttiriyor)
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    50 dolardan başlıyor. Hatta black friday de 39 dolara satıldı. "No contract" sözleşmesizse kilidi açılıyorlar zaten. Ama telefonu AT&T yetkili bayisinden alman gerekli.
    http://www.bestbuy.com/site/at-t-gophone-microsoft-lumia-640-4g-lte-with-8gb-memory-no-contract-cell-phone-black/9231014.p?id=1219701750248&skuId=9231014
    https://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/3wd912/unlocking_a_att_lumia_640/

• quote:

Orijinalden alıntı: mesincır

50 dolardan başlıyor. Hatta black friday de 39 dolara satıldı. "No contract" sözleşmesizse kilidi açılıyorlar zaten. Ama telefonu AT&T yetkili bayisinden alman gerekli.
    http://www.bestbuy.com/site/at-t-gophone-microsoft-lumia-640-4g-lte-with-8gb-memory-no-contract-cell-phone-black/9231014.p?id=1219701750248&skuId=9231014
    https://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/3wd912/unlocking_a_att_lumia_640/

O telefonlari biliyorum. Onlar unlocked degil, at&t nin sozlesmesiz gophone adi altinda sattigi telefonlar. 2 yil boyunca at&t de kullanmak zorundasin.

Zamaninda bende at&t gophone L520 kullandim. O unlock islemini abddeki baska operatorler icin yapmiyorlar. T-mobile ile kullanman icin 2 yil gecmis olmasi gerekiyor.

O nedenle factory unlocked telefonlarin fiyatina bak. Genelde $160 civari oluyorlar.

• Telefonu 1 1.5 yıl sonra alırsanız 6 ay 1 yıl sonra arızalanırsa daha alalı 6 ay olmuş telefon için servis ücreti verebilir 6 ay içinde yine 2000 liraya malolmuş olabilir.

1.5 yıllık telefonu aldığınızda 1 yıl sonra güncelleme gelmemeye başladığında yine başka bir 1 2 yıllık 2. el telefon aldığınızda 3 yıl içinde 2.500 lira da harcamış olabilirsiniz.

Telefonu ilk çıktığında 2.250 liraya alalı 3 yıl olmuş biriyle 3 yıl sonunda servis ya da 2. 2. el telefonla beraber 2 telefona 2.250 lira verip aynı kapıya çıkmakta var.

Bir telefonu kendi hür irademle almaya karar verdiğimde günahıyla sevabıyla tüm sorumluluğun kendimde olduğunu kabul ederek, günah keçisi aramayarak en az 3 yıl kullanırım diyenler için 3 4 yılda bir telefona 2.500 lira vermek normaldir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 26 Aralık 2015; 13:20:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeşim ben neden verdim o reddit linkini sanıyorsun? Zahmet edip okudun mu verdiğim linki? USA dışında kullanan bile var yazmış oraya. AT&T elinde patlayan kampanya telefonlarını veriyor işte. Adamlar at&t kullanmak zorunda değilsin diyor zaten bütün hikaye bu.
    https://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/3u02t3/how_to_unlock_your_att_lumia_640_gophone_united/ Bir bir anlatmış adam işte.
    https://www.att.com/deviceunlock/#/ Bu sayfadan IMEI no ile başvuruyorsun. Sana unlock kodu geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesincır

Kardeşim ben neden verdim o reddit linkini sanıyorsun? Zahmet edip okudun mu verdiğim linki? USA dışında kullanan bile var yazmış oraya. AT&T elinde patlayan kampanya telefonlarını veriyor işte. Adamlar at&t kullanmak zorunda değilsin diyor zaten bütün hikaye bu.
    https://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/3u02t3/how_to_unlock_your_att_lumia_640_gophone_united/ Bir bir anlatmış adam işte.
    https://www.att.com/deviceunlock/#/ Bu sayfadan IMEI no ile başvuruyorsun. Sana unlock kodu geliyor.

Onu biliyorum da at&t abd icinde t-mobile kullanimi icin acmiyor diyorum. Senin anlamadigin nokta orasi. Yani unlocked olmamis oluyor.

Bende de Lumia 520 vardi ayni sekilde, ne at&t internet basvurusu ile ne de magazadan kabul etmiyorlar. 2 yil gecmis olmasina bakiyorlar. Zaten redditteki de sirbistan icin unlocked etemeye calisiyor.

Okumaya çalışıyorsun ama anlamıyorsun madem benim yazdığıma inan. Her şeyi baştan anlatacak değilim. Başvuruyorsun Kod geliyor ve tel açılıyor diyorum sana.
    "
    put in a non-at&t sim card
    turn on the phone
    put in your unlock code
    profit!"
    Bunun nesini anlamıyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.