Şimdi Ara

ASUS ZF2-SONY M5-LG G3-SONY C5-SONY C4 Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, bu 5 telefon arasında kaldım, karar veremiyorum günlerdir, sizce hangisini tercih etmeliyim.
    İlla 32 GB mı olmalı olmuşken, arttırabilir hafıza ile yeterli verimi alamazmıyım.
    çeşit çeşit sorular geliyor aklıma ve bu haftasonu birini almak istiyorum artık.

sizin fikriniz nedir?

• büyük ekran seviyorsanız c5 ultrayı hiç düşünmeden alabilirsiniz, bende bi ara düşünüyordum ama cebe sığma konusunda sorun yaşayacağımı düşündüğüm için c4 e yöneldim, m5 te kendi kendine kapanma gibi sorunlar varmış, düşünürseniz iyi araştırın derim. lg g3 te de kasa çatlama sorunu varmış, tabi hepsinde olcak diye birşey yok ama fiyatına göre sağlam cihazdır, asusu zf2 için güzel diyen de var uzak dur diyen de var bi fikrim yok o telefon hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 24 Aralık 2015; 15:13:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istersen biraz daha bütçeni arttır seni uzun süre götürecek G4 al..1500 civarına kadar inmiş 1-2 aya 1300 leri görür..
  • m5 veya c5 öneririm ikisinide kullandım bir takım sorunları varmış ama bu hepsinde değil tabi ki, şans işi teknoloji
  • evet G4 e de baktım, hepsini boşver G4 e yönel diyorsanız o da olabilir ama nedense LG hep itici geldi, biraz G4 ü araştırayım.
    yani G4 ü alabiliyorsan diğerlerine hiç bakma mı diyorsunuz?

bir de hangi G4 bir sürü modeli varmış bununda G4 olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themurt -- 24 Aralık 2015; 16:03:43 >
  • up up
  • themurt T kullanıcısına yanıt
    m5 alın
  • Bu 5 cihaz arasından bence seçeneklerinizi düşürün ve g3, m5 arasında bi karar verir. Bi tanesi geçen senenin amiral gemisi modeli bir tanesi bu senenin en iyi orta sınıf modeli. M5 bir miktar daha performanslı olacaktır ve kamera konusunda da çok övgü aldı. Bunların dışında bir cihaz düşünürseniz g4 ve note 4 alabilirsiniz uzunca süreler de değiştirme ihtiyacı hissetmesiniz. Lg'ye olan ön yargılarınızı bir kenara koyun bence. Şayet g2 aldıktan sonra g3 de aldım fakat aynı memnuniyeti alamadığım için sony serisine geçtim fakat lg'nin hasretine dayanamayıp tekrar g4 aldım, mutluyum, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M5 C5 C4 ZF2 sıralamasıyla..

memnun bır c4 sahıbıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.