Şimdi Ara

Casper VIA M1, 3GB RAM ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akıllı telefon pazarında, payını genişletmek için yeni modeller piyasaya sürmeye devam eden Casper, VIA M1 adındaki yeni üyesi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Yeni üye 3GB RAM bellek sunması ile Casper ailesinde de bir ilke imza atıyor. 

Casper VIA M1 modelinde 5.2 inçlik Full HD IPS ekran kullanıldığını görüyoruz. Ekran Gorilla Glass 3 ile korunurken, 2.5D kavis tasarımına sahip. 1.3GHz saat hızında çalışan 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve 450MHz saat hızında çalışan Mali-T720 grafik birimi barındıran MT6753V yonga seti göz önüne alındığında, 3GB RAM ile birlikte cihazın sınıfında iyi bir performans sunacağını söylemek mümkün. 

16GB ve 32GB artırılabilir kapasite ile gelen Casper VIA M1, 5 adet Largan lens ile zenginleştirilmiş 13 MP arka kamera, 5 MP flaşlı ön kamera ve Blu-ray filtreleri sayesinde çekim kalitesini en üst düzeye taşımaya çalışıyor. 8.6mm kasa kalınlığı olan model 145gr ağırlığa sahip. 2900mAh gücündeki bataryası yanında Android 5.1 işletim sistemi yer alıyor. 

Casper yeni modellerini uygun bir fiyat etiketinden piyasaya sürüyor. Casper VIA M1, 32GB kapasiteli seçenek için KDV dahil 1.399 TL, 16 GB kapasiteli seçenek için KDV dahil 1.299 TL satış fiyatı belirlemiş.  

Casper VIA M1, 3GB RAM ile geliyor 

• bu casper bu fiyatlara telefon satabiliyor mu merak ediyorum.
    türkiyede telefon satabilmen için bu özellikleri 1000 tl altında satacaksın. O alanda da bir sürü rakibin var. başarı garanti değil. 3gb ram koyunca telefon uçtu sanki.birde 5.1 ile gelecekmiş.

• Casper Tabletini kullanmış biri olarak belki de benim şansızlığım pek memnun kalmamıştım. Sonra Casper VIA 8 çıkınca tam alacakken, yok dedim alma sonucu ne olur biliyorsun dedim ve şimdide bu telefonu görünce yine Casper'a karşı olumlu bakmaya başladım.
    Önceki deneyim kararsızlığa itiyor insanı ama Hem Casper markası hem de 3GB RAM olunca insanı almaya teşvik ediyor. Bence bu fiyat bu özellikler için çok normal. İnceleme imkanı olan ya da cihazla ilgili bilgi paylaşacak arkadaşların yorumlarını bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzsngl -- 24 Aralık 2015; 12:42:32 >
  • Ç.Ö.P

• 1100 tl yede mı4 alınabiliyor ülkemizde.. neden daha fazla versin millet, ki mi4 eminim daha kalitelidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 24 Aralık 2015; 13:06:20 >
  • Bunlar neyin kafasında çok merak ediyorum en kötüsü den bu fiyata g3 mi4 zenfone2 Veya mate7 alırım ama bunu almam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "ylmzsngl"
    Trollüğün gereği yok dostum. Herkes biliyor ki; casper, vestel vs.. sözüm ona yerli malı adı altında bu ülkedeki insanları enayi olarak görmeye çalışan zavallı firmalardır. Üzüldüğüm nokta şu, yine de bazı teknoloji hakkında fazla bilgisi olmayan saf insanlarımızı kandırıp satış yapıyor olmanız.
    Cebinizi 2. plana koyup, önceliği insanların memnuniyetine verirseniz o zaman adam gibi firma olursunuz.

• Bu fiyata gider meizu mx5 alırım daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Bu fiyata gider meizu mx5 alırım daha iyi

700'e sifir meizu metal aldım hem micro SD kart girişi var hem de işlemciyi 2'ye katlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RAM i yuksek ama islemcisi dusukmus islemciside iyi bise olsaymis daha iyi olurmus.

• o işlemci ne öyle yav vestel venüs bile daha iyi bundan bu telefona 3gb ram koymak intel pentiumlu 16 gb kasa toplamak gibi bişey

• Telefon Micromax Canvas 5 modeli, fiyatı da 180$. Casper işte, bildiğiniz gibi :(
    http://www.micromaxinfo.com/mobiles/smartphones/canvas/canvas-5-e481

• 999 veririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 999'TL den girse çok satardı. Micromax direk kendisi neden Türkiye pazarına girmiyor ki? Karcılara para vermek zorunda kalmazdık.

• Yeni bir çöp geliyor.

• sony m5 gibi bir telefonun 1.499 tl olduğunu hatırlatırım piyasalarda caspera hatırlatır.

• 900 tl olursa çok iyi olurdu 1300 nedir

• Çöpe bile atmam bu nasıl fiyat. 750 lira bu telefonun ederi o da belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

Telefon Micromax Canvas 5 modeli, fiyatı da 180$. Casper işte, bildiğiniz gibi :(

Micromax da bilinen bir marka değil ki? Ben işk defa duyuyorum mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

Telefon Micromax Canvas 5 modeli, fiyatı da 180$. Casper işte, bildiğiniz gibi :(

Micromax da bilinen bir marka değil ki? Ben işk defa duyuyorum mesela.

Hindistan'da pazarında büyük bir marka, google ve cyanogen işbirlikli telefonlar da üretiyor, o ülkede pazar da büyük; çoğu marka da ürünlerini ilk orada ve ucuz fiyata çıkarıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.