Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 2 Sizce Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün babamla telefon bakıyorduk internette, 750 tl ve note 2 yazısını yan yana görünce hemen atladı bunu al bunu al diye. Bence note 2 yerine alınabilecek daha iyi cihazlar vardır. Fiyatlar her sitede aynı değil bunu da belirteyim, yani bu 750 tl olandan şüphe etmelimiyim. Birden böyle aklıma sokunca merak ettim sizce nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• note 2 topraga gomulup coktan gubre oldu,artık para veılmez,o butcede zenfone laser,lg g4c gıbı cok daha mantıklı cıhazlar var hemde guncel yazılım ve 0 olarak
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Ben de söylüyorum ama inanmıyo bana

• yanı sımdı yası bızden buyuk elbette zevk ve karar onun,saygımız var.Ama hedıye olarak dusunuluyorsa aynı segmentde sıyah beyaz tv cagrı cıhazı falanda bakılabılır onlarda yavas yavas zor bulunan antıkalar olarak yerını aldılar tarıh sayfasında.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Telefonu benim için bakıyorduk, beni biliyosunuz zaten en son c4 e karar kılmıştım, bi bakayım şu istediğin telefona dedi sonra sonyden uzak dur deyip samsung modellerini açtırdı(ben de samsung istemiyorum)gönlü olsun diye baktım bana ilk gösterdiği şey aa note 2 750 tl olmuş. Sırf note serisi diye aldıracak yani

• Note 2 bitti artık,alınmaz
  • Up

• Babana anlat o fiyata daha performanslı da iyi cihazlar var de kalemine aldandı herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyah mamba -- 24 Aralık 2015; 14:14:21 >
  • siyah mamba S kullanıcısına yanıt
    Biraz ucuza kaçmaya çalışıyo sanırım.
    750 tl ve note 2 yi yan yana görünce hemen atladı
    Kalemin işime yaramayacağını o da biliyo zaten

• Tavsiyem Sony xperia m4 aqua taş gibi telefon suya toza dayanıklı malzeme kalitesi güzel iyi bi indirimle 800 TL felan bulabilin

• siyah mamba S kullanıcısına yanıt
    Alacağım telefonda karar kılmıştım zaten. Yine de tavsiye için teşekkürler

• Up

• note 2 çok eskidi artık hayatda alınmaz kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.