Şimdi Ara

zanussi ankastre ürünler hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar zanussi ankastre ürünler hakkında bilginiz var mı acaba, kullanan memnun olan yada olmayan? mutfak için ankastre düşünüyorum ama servis konusunda sorun olur mu bilmiyorum :(

• klotz K kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam satın aldınız mı Bende zanussi bakmaya basladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Klotz,Infest06

Zanussi İtalyan bir markadır.

Ürünlerinin tamımı ital olarak getirilmektedir.

Yerli bir ürünü(Türkiye'de) bulunmamaktadır.

AEG, Electrolux grubuna ait bir firmadır.

Servis olarak Aeg, Electrolux servisleri ilgilenmektedir.

Genel müşteri memnuniyeti yerli markalara göre daha yüksektir.

Her ne kadar Aeg ve Electrolux ürün grubuna dahil olsada malzeme kalitesi bakımında onların altındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELSİNİZ

Merhaba Klotz,Infest06

Zanussi İtalyan bir markadır.

Ürünlerinin tamımı ital olarak getirilmektedir.

Yerli bir ürünü(Türkiye'de) bulunmamaktadır.

AEG, Electrolux grubuna ait bir firmadır.

Servis olarak Aeg, Electrolux servisleri ilgilenmektedir.

Genel müşteri memnuniyeti yerli markalara göre daha yüksektir.

Her ne kadar Aeg ve Electrolux ürün grubuna dahil olsada malzeme kalitesi bakımında onların altındadır.

Teşekkürler. Zanussi,teka ve arçelik setlere bakıyoruz. Fırın seçerken nelere dikkat etmemiz lazım kaliteli tavsiye edebileceğiniz set var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Infest06,

beklentiniz doğrultusunda değişebilir.

beğendiğiniz ürünleri paylaşabilirseniz, fikir verebilirim.
  • ÖZELSİNİZ kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim de ankastre set almam lazım.En önemli ürün fırın sanırım, pişirme çoğu kişiyi memnun ediyor etmiyor problem bu ürünü doğr seçmekte gibi.
    Öncelikle bu ürünü alayım diye başlamıştım:
    http://www.hepsiburada.com/candy-blacktime-plus-3-lu-ankastre-set-fpp-fpe-609-nxl-ankastre-firin-pv-640-sn-1-siyah-ankastre-ocak-cdm-61-ntk-uzaktan-kumandali-60-cm-cam-davlumbaz-p-MTCANBLACKTIMEPLUS
    Fakat Hooverin alt ürünü olarak ****ığını, Hooverın da Alman malı diye piyasaya algı yapılıp aslında Türkiye üretimi olduğunu okudum şikayetlerde bu durum beni markadan uzaklaştırdı açıkçası. Bunun dışında hepsiburada yorumları en çok olan, en çok satan ürün bu gözüküyor. Biraz daha tuzlu bir arayışa girdim çok masraf yapmak istemesemde.

Fırın olarak zanussi F/P ürünü gibi geldi piliç çevirme özelliği de var,çok yorum yok ama kullananlar memnun gibi.Tek sıkıntı parçası diğerlerine göre pahalı mıdır?
    :http://www.teknosa.com/urunler/115120066/zanussi-zob35712bk-ankastre-multifonksiyonel-turbo

Ocak içinse can düşünüyorum ve Zanussi yine F/P gibi görünüyor ocakta çok para vermek ne gibi katkı sağlar zaten emin değilim hepsi hemen hemen aynı işi yapacak gibi geliyor.
    http://www.teknosa.com/urunler/115110096/zanussi-zgo62414ba-siyah-cam-ocak

Davlumbaz olayını zanussiden alamayacağım gibi çünkü piramit denen modellerden düşünüyoruz.Tavsielere açığız.

Bu arada set halinde almayınca fiyat olarak da şişme yapıyor o olayı nasıl çözeriz bilemedim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.