Şimdi Ara

Microsoft ile programlama dersleri #2 'Sayfa tasarımı, resim ve yazı kullanımı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programlama derslerimiz devam ediyor. Microsoft'un ücretsiz yazılım geliştirme kitleri ile PC, Tablet ve Cep telefonu için yazılım geliştirmeye devam ediyor. Bu dersimizde sayfa tasarımı üzerine odaklanıyoruz.

• ilk yorum
  • Windows için uygulama geliştiren kaldı mı

• laptop dell 7537 mi apple 15.6 retina mı

• Çok güzel bir paylaşım, devamı gelsin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

laptop dell 7537 mi apple 15.6 retina mı

mac'lerde dokunmatik yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel, ilk videoyu nerden buluruz
  • biyerde windows için program yazan veya ogrenmeye calısan varsa hemen kacın

• hadi ya öylemiymiş ? kardeşim hepsini izlemedim ek olarak dell 7537 de 13retina mac te var bende sen neyi yaşıyon :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk videonun linkini ekleyin
  • Buyrunhttp://forum.donanimhaber.com/m_112725147/f_//tm.htm

Mesut abi elinize sağlık , çok yararlı bir paylaşım
  • 14. Yorum

• quote:

hadi ya öylemiymiş ? kardeşim hepsini izlemedim ek olarak dell 7537 de 13retina mac te var bende sen neyi yaşıyon :)

Yani?

• yani diyecek kadar düştün galiba. Yanisi şu macbooklarda dokunmatik ekran olmadığını çok iyi biliyorum.

• visual studio nasıl indireceğiz çok karışık link atsanıza
  • takip. faydalı etkinlik
  • quote:

yani diyecek kadar düştün galiba. Yanisi şu macbooklarda dokunmatik ekran olmadığını çok iyi biliyorum.

Hocam yatağın ters tarafından falan mı kalktın ne oluyor yav? Ben sana sadece maclerde dokunmatik yok dedim sen bana benim macim var diyorsun ne yapayım macin varsa?

• Umarım bu video serisi 2-3 video ile bitmez. Biraz daha uzun sürse iyi olur.

• Sen farkında değilsin ama dalga geçer gibi yazmışsın özellikle o smiley direk dalga. O yüzden senin yazdığın macbook larda dokunmatik olmaz cahil bunuda mı bilmiyorsun gibi anlaşılıyor. Bende cevap olarak diyorum ki bende macbook var biliyorum dokunmatik olduğunu. Ben sana herhangi bir laptopla hava falan atmaya çalışmıyorum yani diye tepki vermen varsa napak gibi anlaşılıyor bende diyorum ki sahip olduğum için biliyorum bunu da mı anlamadın. Yani senin samimi ifadeler yerine dasak smiley koyman olayı karıştırdı bende kendimi savundum. Bos boş laf atmıyorum , gerekli cevapları veriyorun. Her neyse kardeşim belli ki karışıklık olmuş ikimizinde niyeti kötü değilmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.