Şimdi Ara

2015 yılının en iyi mobil uygulamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2015 yılında heyecan verici bir çok mobil uygulama ve oyun mağazalara adım attı. Uygulama Haber sayfalarında tüm detaylarını sizlere aktardığımız yeni yazılımlardan en iyilerini DonanımHaber editörleri olarak seçmeye çalıştık.

Yazının devamında bir anket bulacaksınız. Anketten favori uygulamanızı oylayarak yılın en iyisine gelin şimdi hep birlikte karar verelim. Ankette bu senenin en iyisi dediğiniz uygulama mevcut değilse yorumlardan ileterek favori mobil yazılımınızı paylaşabilirsiniz.

• hiçbirini kullanmıyorum

• Mobilde anket yok.

• youtube kids nerde,play mağazada bulamadım
  • Scoorp baya ilgi çekti yerli olmasına rağmen. Periskop da baya isim yaptı yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple music androidde bir çok cihazda stabil çalışmıyor alternatiflerine nazaran. Buna rağmen yılın en iyi uygulamalarından birisi seçilmiş :)

• 2015 yılının uygulamalarında Twitch'in ne işi var veya diğer 2015'te çıkmayan uygulamaların?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 23 Aralık 2015; 22:36:29 >
  • Bence en iyisi face lite. Benim gibi face fazla kullanmayan biri için çok iyi bir uygulama. Hem telefonu yormuyor hem de acayip kota dostu.

• YouTube Kids'i ve Adobe Premiere Clip'i ilk defa burada gördüm.
  • Periscope bence....

• Otu oku yasaklayan devletin yerinde olsam bu periscopla scorpu kesin yasaklatirdim. Kusura bakmayın herkes için söylemiyorum ancak bu yeni nesil nazik tabirle müthiş zekasız. Bu programlar iyice aptallastriyor bunları. Ne muhabbetler dönüyor görseniz insanlığınızdan utanırsınız. Allah sonumuzu hayır etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Otu oku yasaklayan devletin yerinde olsam bu periscopla scorpu kesin yasaklatirdim. Kusura bakmayın herkes için söylemiyorum ancak bu yeni nesil nazik tabirle müthiş zekasız. Bu programlar iyice aptallastriyor bunları. Ne muhabbetler dönüyor görseniz insanlığınızdan utanırsınız. Allah sonumuzu hayır etsin.

hocam imzadaki gerçek mi onedir öyle yaa

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Ama ben değilim o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle katılıyorum size
    seviye mağma tabakasında
  • apple müsic dışındakiler,gereksiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki periscope

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.