Şimdi Ara

------ LG - LAS750M Sound Bar Wifi sorunu - (Acil Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-LAS750M

Arkadaşlar, benim bir sıkıntım var.
    LAS750M aldım 2 adet de NP8340 kablosuz hifi aldım.. Bulunduğum ortam (iş yeri) 3 adet modem var..
    Uygulamayı bilgisayarıma ve telefonuma indirdim. Ben ortamdaki modemlerden 1 tanesi üzerinden bağlamak istiyorum ama bağlanmıyor..

Benim tek istediğim şey, home sinema olarak kullanmak.. Ve tamamen kablosuz kullanmak.. Yani bilgisayarımdan müzik/film vb bişey açtığımda hem soundbar'dan hem de 2 hoparlörden ses gelsin istiyorum..
    Wifi ile çözemedim.. bluetooth ile bağlanınca hepsine ayrı ayrı gönderiyor bu cok saçma olmuş. Oysaki cihaz birbirine bağlı olunca bluetooth un hepsine birden etki etmesi gerekir.. bu büyük eksik.

İş yerinde cok fazla wireless sinyali olduğu için mi görmüyor acaba soundbar'ı?
    1 kez telefonda uygulamayı indirip denedim ordan bağlandı. Ama onda da başka bir telefonu hotspot yaptım yani modem olarak kullandım. Yani mekanda bulunan modemleri göstermedim.

Bu sorunu acilen çözmem lazım. Kablosuz olarak soundbar a bağlandığımda bilgisayardan / telefondan ne açarsam tüm sistemden ses gelmesini istiyorum. Eğer bu sorunu çözemezsem ek olan 2 hoparlörü iade edeceğim.
    Bir de sound bar 'ı duvara monte edeceğim için kablosuz kullanmam şart. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofamof -- 28 Aralık 2015; 12:44:07 >

• Mediamarkt.com da 899₺ kaçırma 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit
  • coreay kullanıcısına yanıt
    Teknosa'dan 999 a aldım abi sağol =)
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    ARkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum.
    las750m ve NP8350 aldım.
    Özellikle 8350yi bilgisayara bağlı normal speakr gibi kullanmak istiyorum. (Ya da soundbarı da masaüstü bilgisayara bağlayamadım.) Maalesef bilgisayara bağlayamadım.
    Bilen var mıdır acep?
    Teşekkürler....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.