Şimdi Ara

Björk'dan sanal gerçeklik uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendine özgü tarzıyla farkılaşmayı başaran ve birçok deneysel müzikal çalışmaları ile adından söz ettiren ünlü isimlerden Björk, iOS cihazlar için hazırladığı yeni uygulaması Björk: Stonemilker VR'ı takipçilerinin beğenisine sundu.

360 derece kayıt altına alınan "Stonemilker" parçasının klibi için yayınlanan Björk: Stonemilker VR uygulaması, temel olarak iPhone sahiplerinin Google Cardboard benzeri başlıklar yardımıyla klip içerisine girmesine yardımcı oluyor. Björk'ün Vulnicura albümü içerisinde yer alan şarkını klibi bir sahil kıyısında geçiyor ve isteyenler aşağıda yer alan YouTube videosuyla da bu deneyimi bilgisayarları üzerinden yaşabiliyor.

7,99 TL'ye sunulan Björk: Stonemilker VR uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• lütfen "detayları haberimizde." yazmaktan vazgeçin diğer haberlerde olduğu gibi metnin bit kısmı olsun orada

• Bukadar gereksiz ve saçma haberi yapmak için parada alıyormusunuz? Çok merak ettim.
    Sırf bu sormak için girdim konuya, yanlış anlaşılmak istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahner

Bukadar gereksiz ve saçma haberi yapmak için parada alıyormusunuz? Çok merak ettim.

müzik kültürü ankaralı namıktan öteye gitmeyen insanların björk hakkında saçma ve gereksiz demesi ne kadarda komik..

ayrıca teknoloji sitesinden ne gibi bir haber bekliyordunki?

• quote:

Orijinalden alıntı: ms cutie elf

quote:

Orijinalden alıntı: bahner

Bukadar gereksiz ve saçma haberi yapmak için parada alıyormusunuz? Çok merak ettim.

müzik kültürü ankaralı namıktan öteye gitmeyen insanların björk hakkında saçma ve gereksiz demesi ne kadarda komik..

ayrıca teknoloji sitesinden ne gibi bir haber bekliyordunki?

Keşke yazıyı tam olarak okusaydın. Adam björk'e saçma ve gereksiz dememiş ki haber saçma ve gereksiz demiş. Çünkü uygulama gerçekten saçma ve gereksiz. Haber niteliği olabilecek bir uygulama değil ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunu wp telefonda youtube 3 parti uygulaması tubecastin video360 uygulamsının aynısı hatta o uygulma da tüm youtube videolarını o şekilde izliyebiliyorsunuz bundan çok daha güzel windows 10 pc si olanlarda kurabiliyor evrensel mağazada mevcut kurun deneyim derim

• quote:

Orijinalden alıntı: ms cutie elf

quote:

Orijinalden alıntı: bahner Bukadar gereksiz ve saçma haberi yapmak için parada alıyormusunuz? Çok merak ettim. Sırf bu sormak için girdim konuya, yanlış anlaşılmak istemem.
    müzik kültürü ankaralı namıktan öteye gitmeyen insanların björk hakkında saçma ve gereksiz demesi ne kadarda komik.. ayrıca teknoloji sitesinden ne gibi bir haber bekliyordunki?

Haberi yapan sensin sanırım!
    Einstein da björk dinleyerek okadar teori yazdı da kimsenin haberi yok. Mantık uzmanı björkçü bilim insanı beyefendi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.