Şimdi Ara

Epic Games'in MOBA'sı Paragon'un Alfa Sürümüne Yakından Bakın (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Epic Games'in geliştiriciliğini üstlendiği MOBA oyunu Paragon için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Geliştirici ekip yayınladıkları videoyla oyunun alfa sürümüne katılacak oyunculara Paragon'un ana mekanikleri hakkında bilgiler veriyor.

Epic Games, videodaki oyunun geliştirilme aşamasının çok başlarında olduğunu dile getiriyor. Oyunun arayüzü, grafikleri, eşleştirme sistemindeki bekleme süresi ana oyunda değişiklik gösterecek. Paragon'un 2016'nın başlarında beta sürümüne geçeceğini ve o sürümün alfaya göre daha stabil olacağını belirtelim. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• moba warcraft vari karekterle güzel dışına çıkmaz boşa zarara girme be

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • aaaa ben bu oyun diğer mobalar lol dota gibi izometrik görüş açısı var sanıyordum, eğer oyun böyle tps görüş açısı olursa ben bile oynarım bu oyunu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • hoş ama atmosfer da güzel olsa sarar gibi
  • Sadece 4-5 saatliğine açıldı 1 oyun oynadım. Optimizsyon baya sıkıntı ama düşünülen şey güzel harita ve kattığı otmosfer ondan daha güzel.
  • Güzel gibi ama bi dota kadar uzun süreli oynanmaz herhalde 1 ay oynayıp sıkılacam sanki ücretli olucak gariba velet çok olmaz tr bu oyun pek tutmaz bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.