Şimdi Ara

Babam Üniversiteyi Aradı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsmini vermek istediğim bir üniversitede ismini vermek istediğim bir bölümde ismini vermek istemediğim bir sınıfta öğrenciyim ve notların düşük. Paralı okuyorum. Babam da hafiften çaktı derstelerimin kötü olduğunu. Bana, "Karne getir" dedi. Zavallım ne bilsin transkitiyi. Ben de Word'de yalandan bir transkiti hazırladım. Verdim işte. Baktı baktı sonra telefonla direkt okulu aradı. "Ben şunun babasıyım. Ders notlarını öğrenmek istiyorum" dedi. Okuldaki görevli de, "Kusura bakmayın. Oğlunuz artık bağımsız bir birey. Ondan başka kimseyle bu bilgiyi paylaşamayız" dedi. Tam thug life diyecekken babam da "O zaman taksit ödemeleri nah alırsınız" dedi. Görevli hemen, "Şaka şaka hangi dersi söyleyeyim?" demez mi? Bittim. Sınıfta kaldığımı öğrendi şu an. Finallerden full çeksem bile geçemiyorum dersi. Şu an evde kıyamet kopuyor. Odama kendimi kitledim ve kulaklıkla son ses şarkı dinliyorum. Her kapıyı kırıp içeri dalabilir ve beni öldürebilir.

• Asıl thug life'ı baban yapmış.
  • Bazı küfürler var lütfen düzeltin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zavallım ne bilsin transkitiyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transkripttir o
    Transikpt olsa yerinde duramazdın

• Transkiti ne la

• Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Zavallım ne bilsin transkripti
  • http://forum.donanimhaber.com/m_112941346/tm.htm
    Babanda buradanmış ta haberimiz yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArizonaKertenkelesi

http://forum.donanimhaber.com/m_112941346/tm.htm
    Babanda buradanmış ta haberimiz yok hocam

• Trans kiti takıyorsun kiti cihaza transa geçiyorsun.
  • Paraylan okuyup kalan genc
    ozet

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.