Şimdi Ara

Brother ile Türkiye yazıcı pazarını konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuğumuz; Brother Türkiye Planlama Müdür Yardımcısı Gülşah Akbaytürk ile Türkiye yazıcı pazarını ve satış grafiğini konuştuk.

• Başlık sister olacaktı, ayıp etmişsiniz Gülşah hanıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyatlı 3d yazıcı üretip satan bir firma çıkmadı henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Başlık sister olacaktı, ayıp etmişsiniz Gülşah hanıma.

bunu yazmaya gelmiştim

• Türkiyede en çok satan yazıcı markası

Kyocera ve Xeroxdur sonrasında canon vs. vs. gelir.Nerden çıktı brother anlamadım

• Donanimhaber & Brother aşkı.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Türkiyede en çok satan yazıcı markasıKyocera ve Xeroxdur sonrasında canon vs. vs. gelir.Nerden çıktı brother anlamadım

Hp de yazıcı konusunda oldukça iyi satışlar yapıyor kesinlikle ilk 3 de vardır

• Brother iyidir, lazer de en ucuz toneri adamlar veriyor..

• İlk ikiyi söyledim sonrasında canon vs. vs. gelir hp de canonda sonrasında geliyor yani
  • Ben ilginçtir HP den başka yazıcı almadım özel hayatımda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyi yazıcı mürekkep tankı takılabilen yazıcıdır atıyorum 200 tl ye yazıcı alıyoyusun renkli ve siyah kartuş 120 lira. tak tankı al mürekkebi bittikçe doldur

• 2012 den beri kurumumuza brotherdan başka yazıcı almadık şuan %75 brother ve hiç bi sorun çıkarmaması bizi sevindirdi.Daha geçen bi tane hp de sorun çıktı söküp toplayana kadar akla karayı seçtik.
    Tabi çogu kurumda e-imza ya geçilmesi çıktı sayısı haliyle azalttı ve piyasaya da yansıyacaktır bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 22 Aralık 2015; 20:33:26 >
  • Abi nasıl bi işcililk se Brother diyince aklıma dikiş makinası geliyor

brother alman malıdır diye biliyorum yanşıimıyım dikiş makinalarından herkez menundur...

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Başlık sister olacaktı, ayıp etmişsiniz Gülşah hanıma.

Ahahaha güzeldi

• Feysbukta yanlış anlaşılmasın diye bro, kanka, bestie diye tag atar gibi olmuş :D

• Yazıcı 200 TL üzerinde gelen demo Kartuşlar bitince iki kartuş 120 tl den aşağı değil ve o kartuşlarla da pek bi fazla çıktı alınamıyor kimi kandırıyorsunuz siz soygunculuk bu neyseki dolan kartuş varda aylarca doldur doldur kullan. ayrıca yazıcının garantisi 2 yıl garanti bittikten az biraz sonra illa ki yazıcının bir yeri arızalanıyor yaptırmak yazıcı parası bu işte bir kasıt var sanki.

• Ülkede yazıcı pazarı kan ağlıyor kimse kusura bakmasın.

Millet bim sayesinde Ricoh SP111 sahibi oldu. Ben 100 TL ye aldım. Haftalar sonra 50 TL den satıldı.

Chip yok, al tozu doldur doldur kullan.

Var mı böyle bir babayiğit daha?
  • Bir mfc-j200 alacaktım,test için bir kaç çıktı örneği bile bulamadım, Brother tr nin pazarlama üzerine yoğunlaşması lazım.

• umut_baris kullanıcısına yanıt
    Bizim brother yaziciyla nasil onlarca cikti aldigimizi saniyorsunuz.

Cip yok. Ufak bir tipa ac doldur. Reset carkini cevir. Evde brother 2040 var 30 binde. Okulda brother 1511 var 20 binde.

Ricoh ucuz ama toz sikintisi vardi en son okudugumda. Ekonomik toz yoktu. Bir dolumluk toz 20 lira. Zaten disarida kaca dolduruyorlar ki. Kendi doldurmanin ne esprisi kaldi.

Brotherda dolum maliyeti 2 - 3 lirayi gecmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 23 Aralık 2015; 23:16:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

Bizim brother yaziciyla nasil onlarca cikti aldigimizi saniyorsunuz.

Cip yok. Ufak bir tipa ac doldur. Reset carkini cevir. Evde brother 2040 var 30 binde. Okulda brother 1511 var 20 binde.

Ricoh ucuz ama toz sikintisi vardi en son okudugumda. Ekonomik toz yoktu. Bir dolumluk toz 20 lira. Zaten disarida kaca dolduruyorlar ki. Kendi doldurmanin ne esprisi kaldi.

Brotherda dolum maliyeti 2 - 3 lirayi gecmez

Ben sadece pcb için kullandığımdan sıkıntı olmuyor. Daha demo bitmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.