Şimdi Ara

LG Mİ SONY Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forum ailesi, ben yeni bir telefon almayı düşünüyorum şubat gibi fiyatların düşeceğini umuyorum. Aklımda 2 marka var sizin görüşlerinizi de almak istedim. Sony xperia serisi ve LG g serisi, bu iki telefondan max 1500 lira fiyat olan bir model söyleyebilir misiniz. Benim kafama yatan su an LG g3 ama siz ne dersiniz bilmem.LG ve Sony dışında başka bir model var ise onu da yazın. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tekgem kullanıcısına yanıt
    1500 e g4 alın
  • Ikiside samsungtan iyi yazilim yaptigi icin uzmez kamera ebat batarya inceliklerinizi bilmiyorum

Lg pek alternatif yok malesef bulursanız g4 alin cok iyidir

Xperia olarak Z3 yada M5 bakin,ikiside uzmez guzel cihazlardir.

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Hocam G4 e şimdi baktım da g4 te olabilir yani . Ama tam ne olduğunuz bilmiyorum kullanan var mı etrafınızda. Bir de bu gerçek deri olayı nedir bir gerçek deri yazıyor anlamadım biz derisiz alamıyor muyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekgem -- 22 Aralık 2015; 18:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekgem

Hocam G4 e şimdi baktım da g4 te olabilir yani . Ama tam ne olduğunuz bilmiyorum kullanan var mı etrafınızda. Bir de bu gerçek deri olayı nedir bir gerçek deri yazıyor anlamadım biz derisiz alamıyor muyuz.

bıldıgım kadarıyla derısızde alabılıorsunuz
  • Lg g4 olabilir

• Sağolun hocam, hepsi burada.com a çok güvenemiyorum ama fiyatların düşmesini bekliiyeceğim şubata kadar düşerse inşallah alıcam, LG G4 araştırdım ve mükkemmel bir şekilde aklıma yattı teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • G3 ya da G4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.