Şimdi Ara

Tesla'dan Spotify Premium hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SpaceX'in de sahibi olduğu Elon Musk tarafından kurulan tamamen elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Model S sahiplerine ücretsiz Spotify Premium paketi vermeye başladı.

Türkiye macerasının tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Tesla, dünyanın en popüler müzik platformlarından Spotify ile güzel bir ortaklığa gitti ve "Avrupa, Avustralya, Hong Kong" merkezli Model S sahiplerine ücretsiz Spotify Premium hesabı vermeye başladı. Otomobil içerisinde kullanılmak üzere hazırlanan paket, kişilerin Spotify'ın inanılmaz geniş arşiviyle kaliteli müziğe hızlı olarak ulaşmalarına aracılık ediyor.

Tesla Model S sahiplerinin Spotify uygulamasını telefonlarına yüklemesine ya da ayrı bir Spotify Premium hesabı satın almalarına gerek bırakmayan sürecin yakın zamanda Amerika'ya da geleceği belirtiliyor.

• Kaç bin dolarlık araba satıyorsunuz 10 dolarlık bir şeyi bedava veriyoruz diye haber yapıyorlar.

• ama 1-2 aylık değildir, büyük ihtimalle aracın garanti süresi boyunca ücretsizdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

Kaç bin dolarlık araba satıyorsunuz 10 dolarlık bir şeyi bedava veriyoruz diye haber yapıyorlar.

Yapsalar da yaranamıyorlar, yapmasalar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gerçekten gerekliydi. Zaten arabada 7/24 sürekli açık sınırsız internet mevcut, ayrıca söylenen arkadaşlara soruyorum: Kaç arabada var bu Spotify? Siz zaten telefonu araca bağlayarak bluetooth ile düşük kaliteli müzikler dinlemekten hoşlanıyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Kaç bin dolarlık araba satıyorsunuz 10 dolarlık bir şeyi bedava veriyoruz diye haber yapıyorlar.

Yapsalar da yaranamıyorlar, yapmasalar da.

Niye yapıyorlar diye bir cümle geçiyor mu benim mesajımda sadece resmini görebileceğin bir araba için takındığın tavra bak.
  • arabanın kendisinde zaten sınırsız 4g lte bağlantısı var ve ücretsiz, spotify ne ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Bu gerçekten gerekliydi. Zaten arabada 7/24 sürekli açık sınırsız internet mevcut, ayrıca söylenen arkadaşlara soruyorum: Kaç arabada var bu Spotify? Siz zaten telefonu araca bağlayarak bluetooth ile düşük kaliteli müzikler dinlemekten hoşlanıyorsunuz..

onu bunu bilmemde clio 4 de spotifyi bluetoohla bağlayınca ses deneyimi inanılmaz güzelleşiyor. Bluetooh kaliteyi ne derece düşürebilir tartışılır elbette ancak buda yeterli bi deneyim sunuyor. Teslası olan adamın o paralara aldığı arabayı düşünüyorum birde üstüne aylık 10 liralık hediyeli üyelik verildiğine şaşıyorum :D

• quote:

Kedi - ciğer diyorum.

Tidal üyeliği verse yine aynı yorumu yapardın kesin. O aracın içindeki donanım zaten senin sürüş deneyimi maksimize edecek düzeyde.
  • tesla alcak para olsa keşle TR ye gelir gelmez alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Kedi - ciğer diyorum.

Tidal üyeliği verse yine aynı yorumu yapardın kesin. O aracın içindeki donanım zaten senin sürüş deneyimi maksimize edecek düzeyde.

Ee yaptığım yorumla mesajının alakası nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Kedi - ciğer diyorum.

Ee yaptığım yorumla mesajının alakası nedir?

Haber niteliği taşıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.