Şimdi Ara

DriveClub'a Şehir İçi Pistleri Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Çıkışından bu yana içerik olarak büyük oranda zenginleşen DriveClub için yeni bir güncelleme yolda. DriveClub'ın resmi Twitter sayfası üzerinden oyuna gelecek yeni haritaların haberi verildi.

Bu haritalar için yayınlanan ilk görsellere baktığımızda haritaların şehir içi haritaları olduğunu görüyoruz. Bu haritaların 2016 yılı içinde yayınlanacağını belirtelim. Paylaşılan görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

• Oyun kendini bu kadar iyileştirdikten ve zenginleştirdikten sonra yine densizin biri çıkıp diyecek ki kötü başlangıç yapan bir oyun ne kadar içerik gelse de çöp ! İşte onlara sormak istediğim bir soru var neden çöp olarak nitelendirdiğiniz bir oyunun haberine bakıyorsunuz ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şehiriçi haritalar cok guzel düşünülmüş, nfs 4 havası var sanki

• PGR 4 gibi olacak. Güzel.

• oyun guzel gelisim gosterdi biraz daha araca ihtiyac var..mesela bugatti hala yok birkac hyper car daha gelirse mukemmel olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun kötü bir başlangıç yaptı ama gelen onlarca içerikle beraber ve geliştirmelerle beraber şuan tam olarak kıvama gelmiş durumda.Eğer almayı düşünenler varsa PS store da Tam oyun+Season pass psn plusa özel 59,99 TL.Oyun gerçekten aldığı paranın hakkını veriyor..Oyun bazı oyuncular tarafından zor olarak nitelendiriliyordu onun için de kolay modu getirildi geçtiğimiz ay.Bence kaçırmayın.
  • oyuna araba hasari ve birazda simule edilmesi lazim.
  • bir video koysalardı

• Pgr lives...

• İlk çıktığında pek ilgimi çekmiyordu, fazla vakit harcamıyordum bile belki ama şu anda benim için FH'dan bile daha keyifli bir hal aldı bu oyun. Zaten görsellere diyecek söz yok, çıktığı günden beri günümüzün en üst standardını belirledi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun çoktan patladı. Horizon 2 şuan oynanabilecek en iyi yarış oyunu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaleArkasiForvet

Bu oyun çoktan patladı. Horizon 2 şuan oynanabilecek en iyi yarış oyunu.

Diyorsun?

• Oyunu daha yeni aldım ve 12 gb güncelleme geldi, oyununun kendisi 24 gb resmen yarısını yeniden yapmışlar

• Vay be, oyun ne hale geldi. Ben önsipariş ile almış, ilk zamanlar eleştiriler almasına rağmen çok beğenmiştim oyunu. Şu hali ile mükemmel oldu zaten, şehir eklentisi ile oyun klasikler arasına girer. Bence bir tek eksiği kaldı oyunun, o da motorsikletlerle, araçların beraber yarışabilmesi. En azından özel odalarda olabilmesi lazım.

Geçen nesil en sevdiğim oyunların başında gelen PGR'nin yerini aldı gönlümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleArkasiForvet

Aman dikkat sen patlamada xboz boy.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: KaleArkasiForvet

Aman dikkat sen patlamada xboz boy.

Şu anda horizon 2 ye rakip olan bir oyun bile yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.