Şimdi Ara

Bütçe 3000 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 3000 tl bütçe ile z5 premium 6s 64 arasında kaldım kesinlikle samsungun hiçbir modelini önermeyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• z5 premium alabilirsin ama 4k'yı çok kısıtlamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

z5 premium alabilirsin ama 4k'yı çok kısıtlamışlar

Z5 te çok iyi ya

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    6s 64 alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 21 Aralık 2015; 19:50:23 >
    Büyük ekran olsun dersen z5p düşünebilirsin özellikle chrome modeli çok güzel duruyor,yalnız performans testlerinde iki cihazda aynı chipseti kullanmasına rağmen z5p daha yüksek sonuçlar veriyor,z5 batarya olarak z5p'den biraz daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

note 5

Türkçen yok sanırım dostum samsungun hiçbir modelini önermeyin demişim zaten başlıkta okursan bir zahmet..

• senı forumdan tanırım,telefondan anladıgınıda bılıyorum zaten konuyu acarken yıne belırmtıssın,bencede z5premıum ıosun kısıtlaması acmaz bu saatten sonra,kı dıger adayın androıd cephesının en ıyı modelı,ıstısnasız.
  • z5 kullanıcısıyım (premium değil) ve teknosaya gidip premiumu merakımdan bi denedim, pek fark olduğunu söyleyemeyeceğim çünkü alırken bende premium ile normali arasında kalmıştım normali seçtim çünkü : aralarındaki farklar insan gözünün ayırt edebileceği gibi olduğuna inanmıyorum gittim baktım hakkatende öyle ama yine konu senin tercihin

4k ekranım olsun 5.2 yerine 5.5 inç olsun 424 PPI yerine 801 PPI olsun diyosan alabilirsin
    Biraz daha küçük olsun biraz daha ince ve hafif olsun diyosan z5 normalini almanı öneririm

6s tartışmasına gelicek olursak, iphone 5 ten z5 e geçtim şimdi 6s hakkında yorumum şu olur ; gelişime açık bir telefon istiyorsan apple tercih etmemeni tavsiye ederim(iphone 5 ten z5 e geçince oh be dünya varmış dedim) ve ben iostan sıkıldığım için androide geçtim, telefonla boş vaktinde uğraşmayı seviyorsan atıyorum icon du launcherdi apk'ydı kesinlikle android bu konuda

neticeye geleyim, ben z5 premium almanı öneririm ama dediklerime bakarak z5 de alabilirsin

Ek bilgi: z5 in parmak izi sensörü mükkemmel hızlı ekran uyanırken kilit açılıveriyor fakat elin terliyse parmak izi sensörünün hafiften okuma sorunu var ama dert edilcek gibi bişey değil, parmağını yukardan aşşağı kaydırarak okutunca o sorunda çözülüyor.

• 6s alabiliyorsan hatta 64 gb alabiliyorsan bence hiç bekleme
  • 6s

Z5 premium al gözün kapalı
  • Kesinlikle iphone 6s 64gb bırak sony zaten snapdragon 810 sorunlu işlemci bide onu koymuslar yerinde olsam iphone 6s alırım düsünmeye gerek yok

• Z5 alıyorum eğer parayı yemezsem zaten sony kullanıyorum zaten yine sony ile devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

senı forumdan tanırım,telefondan anladıgınıda bılıyorum zaten konuyu acarken yıne belırmtıssın,bencede z5premıum ıosun kısıtlaması acmaz bu saatten sonra,kı dıger adayın androıd cephesının en ıyı modelı,ıstısnasız.

Eyvallah dostum. Zaten z5'te karar kıldım premium'a gerek yok zaten sony kullanıyorum meret resmen alışkanlık yapıyor başka markaya geçemiyorsun. Eğer parayı acil ihtiyaç olup başka bişeye kullanmazsam z5 alacam...

Hayirlisi olsun simdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Hayirlisi olsun simdiden.

Teşekkürler hocam sağol..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.