Şimdi Ara

Orta segment bir akilli telefon onerisi!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar herkese akilli telefon alicam karaesiz kaldim butcem 1500 tl fazla vermek istemiyorum

Sony z3 compact
    Sony m4 aqua
    Sony m5 (arastirdim ozellikleri ve fiyati iyi)
    Samsung j7 bunlardan hangisini onerirsinz veya sizin baska bi oneriniz var mi?

Simdiden tesekkurler iyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• whitetiger407 kullanıcısına yanıt
    g4 yada m5 al diğerleri okadar iyi değil
  • samsung j7 önermem, bunun yerine e7 ye bakabilirsiniz. m5 biraz sorunlu bir telefon diyolar ama araştırmadım. m4 aqua yerine c4 e de bakabilirsiniz, z3c yerine z3 bakın compact ın ekranı biraz küçük, büyük ekran sevmiyom diyosanız bilemem tabi

• Ya ben 3 ay once in touch4 aldim parayi sokaga attim kisacasi bn nornalde ios hastasitim ama maljm fiyatlarida ortada bu para haram para bana gore m5 donanimsal ozellikleri cok iyi hatta forrm donanim ailesi dr incelemeli bir video yauinladi zaten ordaki direktiflerle karak kikdim bide nokia 640 ve 940 xl modelleri var ama nokiadan uzak durmak istiyom malum ilk akilli telefonlari ortaada

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

g4 yada m5 al diğerleri okadar iyi değil

Aynen
  • yazdıgın lıstede z3compact daha agır basar.
  • Donanimsal olarak m5 daha iyi ama z3 ten senin baska bi model onerkn var mi? Crauls...

• 1500 TL ye Sony xperia z3 alabilirsiniz indirimleri takip edersen bulabilirsiniz bu fiyata bimeks felan bak derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.