Şimdi Ara

Note 4 mu 5s mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki telefon arasında gidip geliyorum. Samsung un guncelleme pintiligi yuzunden korkuyorum biraz noe 4 dan ve 1-2 ozelligi disinda pekte gunluk hayatimd kullanabilecergim ozelligi yok (ozellik fazlasi var :D). İos un guncelleme ve cihaza gore ayarinin iyi oldugunu duydugum icin istiyorum fakat simdiye kadar iphone u sosyal medya disinda kullanan birinede sartlamadim

Bi yardim etseniz. Üniversite öğrencisiyim.

Android cihaz alacaksam kesinlikle note gibi birsey istiyorum. İphone 6 da pahali acikcasi

Note 4 mu 5s mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• The Deceiver kullanıcısına yanıt
    Bu ikisi arasinda kesinlikle note 4 ama lg g4 e de bak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende iphone ve samsung note arasında kaldım ama samsung alacağım sanırım çünkü kamerası baya iyi.
  • Kamera ile pek ugrasmiyorum. 2 yili cikaracak bi cihaz istiyorum ama 5s artik eski sayilir mi?

Note 4 alacagim sanirim ama fikirlerinizi bekliyorum.

• note 4 kullanan biri olarak kesinlikle note 4 derim

• Note 4 de şebeke sorunu ile karşılaşabilirsin. Ayrıca Note 4 4.4 sürümünde iyiydi 5.0 sürümü ile hem stabilite bozuldu hem pil ömrü azaldı. Ayrıca 5s in 300 TL daha ucuz olması da bir avantaj

• Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    Ben note4 de hic yasamadim sebeke sorunu cihaz 5.1.1 surumunde cok akici ve sarj sureleri gayet basarili 3 ay icerisinde 6.0 gelicek dediginiz sebeke sorunu bazi kisilerde var dogru ama sorun yasamayanlara gore cok azinlikta

• İşte samsung beni bu yuzden korkutuyor. Guhcelliyor ama pisman ediyor indirdigine. İphone un sa cok kullanisli olmadigini dusunmeye basladim.

Note 4 sebeke sorunu derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Deceiver -- 20 Aralık 2015; 20:55:51 >
  • Dünyada 4 aya yakındır s5 neo var yakında Türkiye gelebilir su geçirmezlik devam ediyor şarj girişi açıkta kasa daha güzel tek eksi yönü işlemci hızı 1.6 ghz

Bazi note 4 lerde sebeke cekme sorunu var 2 dis cekmesi gerekirken tek dis cekmesi ya da tek dis iken bazen cekmemesi sorunu

g4 alın
  • Bu ikisi arasında note 4 ama g4'e de bakılabilir pil.performans,fonksiyonellik olarak note 4 daha iyi
  • Arkadaslar Lg g4 diyosunuz da kamera agirlikli degil mi o?fotografla ugrasmiyorum. Nite 4 den iyi midir kamerasi bilmiyorum. Baska bir artisi var mi kamera disinda? Yurtdisindayim ve ikiside ayni fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: The Deceiver

Arkadaslar Lg g4 diyosunuz da kamera agirlikli degil mi o?fotografla ugrasmiyorum. Nite 4 den iyi midir kamerasi bilmiyorum. Baska bir artisi var mi kamera disinda? Yurtdisindayim ve ikiside ayni fiyat

Bende ikisi arasinda kalmistim sarj suresi ve isinmamasindan dolayi note 4 tercih ettim bana kalirsa g4 de 2 tane ustun ozellik var kamera daha iyi g4 de birde coft tiklama ile acip kapatma onun disinda note4 agir basiyor benim gibi kalemi kullanirim derseniz direkt note4 derim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Deceiver

Arkadaslar Lg g4 diyosunuz da kamera agirlikli degil mi o?fotografla ugrasmiyorum. Nite 4 den iyi midir kamerasi bilmiyorum. Baska bir artisi var mi kamera disinda? Yurtdisindayim ve ikiside ayni fiyat

LG G4 pil ömrü açısından en kötü telefonlardan biri daha kötüsü herhalde LG G3 tür. G4 ün 2k ekranı mükemmele yakın, kamerası Note 5 ile birlikte en iyi telefon kameralarından biri fakat pil durumunu iyi düşün derim. İlla Andorid alacaksanız 1800 TL ye Samsung Galaxy S6 da alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 21 Aralık 2015; 9:57:41 >
  • Tamamen android i birakmak istiyorum ama kalem hosuma gitti yukarda da belirttigim gibi. Bu yuzden belki note 4 diye dusunuyorum ama artik samsung tan korkuyorum.
    Biri bana net bi sekilde iphone u anlatabilir mi?

Bluetoothsikinti diyokar itunes abagimli kaliyosun diyolar.saglam internet lazim diyolar. Kimseyi de sunu aldim ama tuh su ozelligi yok mu demiyor kullananlarin :\

Birde

Htc one m8 hakkinda ne dusunuyorsunuiz? Xperia z3 bi de. İyi bir model en azindan 3-4 yil idare etsin ietiyorum. Aile parasi ile alicam son telefon olsun istiyorum. O yizden uzatiyorum meseleyi. Kusuruma bakmayin.

Ciddi ios istiyorum ama iphone 6 pahali 5s ise ykonda cok geride kalicak 2 yilda problemli bir cihaz opup cikmasondan korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Deceiver -- 21 Aralık 2015; 17:26:01 >
  • Iphone un eksiği mp3 ve video indiremezsin,app store dada öyle bir uygulama yok,androidde bedava olan pek çok şey orda paralı.hafıza kartı takılamadığı için 16 gb den kalan 11 gb yetermi sana bilmem,ben kök dosyaları görmeden rahat edemem,mp3,yazı,ofis,resim gibi dosyaları silme,düzenleme gibi şeyleri elle yapmalıyım iphone da bu yok ancak itunes ile serbest.yine benim çok kullandığım keylock,screen off adlı dokunmatik tuş kilidinin benzeri app store da yok.Ben dokunmatik programla tuş kitlerim.Telefonu bilgisayar gibi kullanmak istersen android al,android kullanırken pek çok şeyin 2. 3. yolları var,iphone hiçbir şeye izin vermez.eğer sadece internet,sosyal ağlar ve birkaç oyun ve uygulama dışında birşey istemiyorsan iphone al.

Not:iphone 5s kullandım,beni kısıtladığı için sattım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Iphone un eksiği mp3 ve video indiremezsin,app store dada öyle bir uygulama yok,androidde bedava olan pek çok şey orda paralı.hafıza kartı takılamadığı için 16 gb den kalan 11 gb yetermi sana bilmem,ben kök dosyaları görmeden rahat edemem,mp3,yazı,ofis,resim gibi dosyaları silme,düzenleme gibi şeyleri elle yapmalıyım iphone da bu yok ancak itunes ile serbest.yine benim çok kullandığım keylock,screen off adlı dokunmatik tuş kilidinin benzeri app store da yok.Ben dokunmatik programla tuş kitlerim.Telefonu bilgisayar gibi kullanmak istersen android al,android kullanırken pek çok şeyin 2. 3. yolları var,iphone hiçbir şeye izin vermez.eğer sadece internet,sosyal ağlar ve birkaç oyun ve uygulama dışında birşey istemiyorsan iphone al.

Not:iphone 5s kullandım,beni kısıtladığı için sattım.

Soyle yapalim. Kullanmis biri olarak ortalama telefonu ne icin kullandigimo yazayim sen iphone yeter mi soyle :D

Sosyal medyayi geciyorum. Derslerde pdf lazim olucak\oluyo o. Bazen muzik indiriyorum muzik dinliyorum. Oyun oynamam pek. Fakultede bol bos zamanim oluyor bazen anime gibi seyler izlersem iz
    Lerim.

Note 4 de hayatimda defterenot tuttum hep not derfterine onu dergistirir. S memo yu kulpanabilecegim bazen bir iki an olabilir gibime geliyor. O telefon un cok ozeligi benim icin ohtiyac fazlasi gibi su anki hayatim icin.

5s in eski bo surum olarak kalip guncelleme almamasindan veya uygulamalaro kaldıramamasindan korkuyorum. S3 um suan sirf chrome da bile donabiliyor\dojuyor. Ne alsam elimdekonden iyi yani ama istiyrum ki yillarca dayansin.

Htc one m8 hakkinda bir bilgin var mi?

S3 üm vardı,neredeyse s7 çıkacak android çok değişti yani s3 le kıyaslama.
    Çok video izlemeye 5s bataryası yetmez power bank ile desteklersin ama mp3 indiremezsin.
    Pdf leri indirirsin ama editleyemezsin
    Note 4 her türlü işini görür,not alırsın,mp3 ve video indirirsin,online video izlersin pili dayanır.
    Htc hiç kullanmadım,gereksiz pahalı idi,ancak şu aralar pek çok telefon 2.500 lira civarına geldi.
    Küçük telefon istersen,bu aralar z5 compact dikkatimi çekiyor,bence Z5 compact kovala derim.1700 lira civarı bulunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

S3 üm vardı,neredeyse s7 çıkacak android çok değişti yani s3 le kıyaslama.
    Çok video izlemeye 5s bataryası yetmez power bank ile desteklersin ama mp3 indiremezsin.
    Pdf leri indirirsin ama editleyemezsin
    Note 4 her türlü işini görür,not alırsın,mp3 ve video indirirsin,online video izlersin pili dayanır.
    Htc hiç kullanmadım,gereksiz pahalı idi,ancak şu aralar pek çok telefon 2.500 lira civarına geldi.
    Küçük telefon istersen,bu aralar z5 compact dikkatimi çekiyor,bence Z5 compact kovala derim.1700 lira civarı bulunuyor.

Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Android alacaksam Note gibi somut bir farki olan bir cihazi tercih ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.