Şimdi Ara

Game Over Canlı Yayın Tekrarı - 2016'da Merakla Beklediğimiz Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma akşamları yayınlanan oyun sohbet programında konuğumuz Oyungezer dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Sinan Akkol idi ve 2016'da merakla beklediğimiz oyunları konuştuk.

• Güzel bir programdi sinan abi herkesin abisi :) teşekkürler ayrıca son 10 dk eksik herhalde mikrofon sıkıntısı oldu tam 1 saat değildi:).

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Detroit, The Last Guardian, Gran Turismo Sport beklediğim oyunlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Talha reis program çok güzeldi..yalnız..şu arka kısımda biri yok mu..videoları o eklese..

• İş birlikteliğiniz ve keyifli video için her ikinizden teşekkürler.

• Görmek istediğimiz hareketler bunlar işte. 10 küsur yılllık takipçisi olarak Sinan abiyi görmek çok mutlu etti beni ve kurulduğu günden beri takip ettiğim BSC'ye ilk defa yorum yapmama sebep oldu. More cooperation pls :)
  • Murat Sönmez ve Onur Kaya ilede beraber bir program çeksen müsait bir zamanında Talha Aynacı? gerçekten izlenesi programlardan biri olur.

• Sinan abi geldiğine göre Enis abiyi yakın zamanda göremeyeceğiz Dost Kayaoğlu nu bekliyoruz o zaman
    birde oyun videolarının sesini kısmayı hep unutuyorsunuz nw konuştuğunuz arada kaynıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4'e daha fazla oyun istiyoruz.. PS 5 gelecek hala oyun oynayamadık doyasıya..

• 2 sevdüm kişilik keyf
  • web tarayacımın sekmeler kısmında oyun diye bir klasörüm var tıklayınca sadece bölümsonucanavarı ve oyungezerin kısayolları çıkıyor. Canlı yayını izleyemesemde bu videonun bende uyandırdığı hisleri anlamışsınızdır.Teşekkürler.

• Keyifle izledim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emiş Kirazoğlunu da Talha abiyle beraber görmek isterim. İkisi de aynı kafada sempatik, iyi kalpli insanlar. İnşallah bir video da onunla çekersiniz
  • Kedi silah ilişkisi... güldürdün abi oyunda neler yaptığım aklıma geldi. Hala gülüyorum.:D
  • Geekyapardan gelen dayıyı getirseniz bir daha efsane olur

• izlerim bir ara.
  • No Man's Sky göremedim?!

• Talha Aynacı, Murat Sönmez, Enis Kirazoğlu,Sinan Akkol, Kerem Hünal,Merthan Yalçın hep beraber bir araya gelip şöyle oyunlar hakkında 2015-2016 yılı ve genel olarak bir program yapsanız muhteşem olur. Rekor kırarsınız. Naçizane ben 1987 yılından beri oyun ve bilgisayar sektörü içindeyim. Oyun düşkünlüğüm ve zevkim bazen haddi aşsa da gerçekten oyunların hayatımda ve hayatımızda öndemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.