Şimdi Ara

GALAXY NOTE 4 - LG G4 - SONY XPERİA Z5 COMPACT hangisini önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta yazdığı gibi bu üç telefondan hangisini alacağıma karar veremiyorum. Kullananlar artılarını eksilerini yazabilir mi şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=115&uKods=19313,16145,21369

• woldemort12 W kullanıcısına yanıt
    g4 alınır net
  • Kalem olayı yüzünden note biraz ağır basıyor bana ama g4 de sağlam çok kararsızım.
  • g4 z5c note sırasıyla
  • Eğer fonksiyonel bir cihaz ve bataryası iyi olsun dersen note 4 al,kamera,ekran çok iyi olsun dersen g4
  • İki büyük, bir küöük telefon.
    Z5C'yi tasarım olarak çok kötü buluyorum ben.
    g4 veya Note4 arasında G4 derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya ömrü konusunda z5c daha iyidir bir de su geçirmezlik özelliği var ama ön kamera konusunda pek iyi sayılmaz ve lg g4 ün ön kamera bariz üstündür ısınma konusunda 3 telefon arasından en az ısınanı z5c dir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yorumlar için. Note 4 ün bataryası bir kişi bahsetmiş iyi midir?

• teknik anlamda bakacaksak z5c derim ama ben sahsen tasarımını begenmedim. z5c>g4>note4
  • quote:

Orijinalden alıntı: woldemort12

Teşekkürler yorumlar için. Note 4 ün bataryası bir kişi bahsetmiş iyi midir?

1 günü çok rahat çıkarıyorum 2.güne oynuyor
  • bu telefonlar arasından note4'ü alırdım
  • Bunların arasından z5 compact derim. Ama önerim biraz daha bütçeniz varsa z5...

• Aslında bütçe sıkıntısı yok ama bunların bir tik üstüne o kadar para vermeye değer mi bilemiyorum.
  • Sanırım note 4 e karar kıldım. Cumartesi günü almayı düşünüyorum. Kalemi çok işimi görecek internetten vs soru çözerken. cumartesiye kadar alternatif bir öneri vs gelene kadar burayı takipteyim.
  • G4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.