Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 5, 128GB kapasiteye kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 5, 128GB kapasiteye kavuştu

Amiral gemi modeli de olsa akıllı telefonlarda en fazla 64GB kapasiteye rastlıyoruz. 128GB seçeneği genelde sayıca az modelde karşımıza çıkıyor. Galaxy Note ailesinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5, piyasaya çıktığında 32GB ve 64GB olmak üzere iki seçeneğe sahipti ve microSD desteği olmaması nedeniyle 128GB kapasite seçeneği aranır olmuştu. Samsung tüketicilerin bu talebini daha fazla gözardı edemedi. 

Güney Kore'de Galaxy Note 5 Winter Edition olarak kış aylarına özel piyasaya sürülen versiyonda 128GB dahili depolama kapasitesi yer alıyor. Güney Kore'nin en büyük iki operatörü olan SK Telecom ve KT tarafından satılacak olan modele 846$ civarında fiyat biçilmiş. Yeni versiyon gümüş titanyum ve altın platin renk seçenekleri ile sunulacak. 

Kapasite haricinde yeni versiyonun donanım açısından bir farklı bulunmuyor. 5.7 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, 4GB LPDDR4 RAM, Exynos 7420 yonga seti, 8 çekirdekli Mali-T760 grafik birimi,16MP çözünürlüğünde OIS destekli arka kamera, 3000mAh gücünde batarya, Home butonuna entegre parmak izi okuyucu, 7.6mm kalınlık şeklindeki özellikleri aynı.

128GB kapasiteli Galaxy Note 5 Winter Edition modeli şimdilik sadece Güney Kore sınırları içerisinde satışa sunuldu. Global olarak piyasaya çıkıp çıkmayacağı konusunda bir bilgi yok ancak tüketici talebi göz önüne alındığında, Samsung'un diğer ülkelere de yeni versiyonu göndermesi ihtimal dahilinde. 

• Nokia piyasada kalsaydı şimdi en az 128 gb olurdu..
    N97 bile 32 gb..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavas yavas 1000 dolar sinirina yaklasiyoruz.

• nokia piyasada olsaydı 128 ne 512 bile olmuştu, yeni microsoft güzelim firmayı

• S6 edge+ hala ulkemizde 64 Gb modeli yok ne yapmaya calisiyorlar anlamis degilim. Bu arada titanyum rengi harika Z5 krom gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

nokia piyasada olsaydı 128 ne 512 bile olmuştu, yeni microsoft güzelim firmayı

He öyle batmazsaydı hatta 4terabytı telefonlarda görürdük

• Güzel.. Ama fiyat ne olacak.. Herkes alamaz sanırım..

• Daha 64GB versiyonu bile yokken Kore'de 128GB falan... Note 5'e göz diktim ama 32GB benim için gerçekten yeterli değil, Türkiye'de de 64GB isterik!

• Daha 64GB versiyonu bile yokken Kore'de 128GB falan... Note 5'e göz diktim ama 32GB benim için gerçekten yeterli değil, Türkiye'de de 64GB isterik!

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Nokia piyasada kalsaydı şimdi en az 128 gb olurdu..
    N97 bile 32 gb..
    alıntı: filteke
    nokia piyasada olsaydı 128 ne 512 bile olmuştu, yeni microsoft güzelim firmayı

alıntı: yaki83
    Nokia piyasada kalsaydı şimdi en az 128 gb olurdu..
    N97 bile 32 gb..

o yüzden yıllarca aynı şeyleri önümüze sunup durdu sonunda devler pazara girince teknolojiye ayak uyduramayıp battı değil mi. iyi ki büyük teknoloji firmaları öngörüp telefon işine el attılar da şimdi bilgisayar ayarında telefonlar kullanıyoruz işimiz nokia kalsaydı hala daha yılan oynuyor olurduk. nokia için üzülmeyin yıllarca piyasanın kaymağını abidik gubidik ürünleriyle güzel götürdü birazda başkaları yesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 19 Aralık 2015; 16:08:25 >
  • note 6 çıkacak nerdeyse adamlar en başından niye yapmaz şu işleri. ayrıca edge seriside kore ile sınırlı deniyordu kısa süre içinde globale çıktı bu da öyle olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung baktı satışlar düşmeye başladı hemen 128 GB piyasaya sürdü.. Ayrıca farklı renklerde piyasaya sunacak.. Note 5 yazık oldu sırf MİCRO SD KART girişi yok diye..

• Dev mi? Android olmasa Samsung o vizyonuyla ne yapacaktı acaba?

S60 a whatsapp yüklenirken Samsung java arka planda yeni uygulama çalıştırıyordu.

Android'i Google satın almasaydı akıllı telefonlar bu kadar yaygınlaşamazdı.

Samsung'un gezegeni çöplüğe çevirdiği bir gerçek.

Bugün bir Galaxy Ace ile bütün işlerini görebiliyor musun bir dene bakalım.

Haaa zamanında akıllıydı ama. Yersen.

Ne oldu o dünyanın en hızlı S2'sine? N
  • ilk önce 64 gb gelsin sonra 128 gelsin....

• ben n11 üzerinden almayı düşünüyorum 64 lük modelin ocaktan sonra ellerinde olcağını söylediler samsung yetkili satıcısı 128 lik tüm dünya da satılır mı satılırsa note6 çıkana kadar Türkiye'me gelir mi bakalım göreceğiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Daha 64GB versiyonu bile yokken Kore'de 128GB falan... Note 5'e göz diktim ama 32GB benim için gerçekten yeterli değil, Türkiye'de de 64GB isterik!

64gb Samsung bayilerinde 3–4 haftadır satılıyor. Ben kullanıyorum.

• Note 6 ciktiginda begenirsem hemen bir tane temin edicem tanitim videosu YouTube/teknokaptan kanalimda yayinlarim.

• 128 GB standart olmali idi . 32 ligin fiyati da 128 lige uyarlanmaliydi.

4k videoda yine 5 dk kisitlamasi var.

• micro sd kalsaydı keşke, bu özgürlük bize bırakılsaydı...
  • Nokia piyasada kalsaydı bir tek kamerayla hafıza artardi işte. Arkadaşın dediği gibi hep aynı telefonları çıkardı adamlar. Ha malzeme kaliteliydi ama neye yarar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.